Як Підключитися до WiFi В Метро і транспорті Москви За 4 Кроку - MT Free і VMET.RO

WiFi в метро Москви в вагонах поїздів недавно став реальністю - на всіх гілках з'явився безкоштовний інтернет «MT_Free». Але і цим міська влада не обмежилися і розширили зону мережі на весь громадський транспорт - автобуси, тролейбуси трамваї і електрички. Що ж, давайте розбиратися, як пройти реєстрацію в особистому кабінеті і як підключитися до WiFi в московському метро. Упевнений, після прочитання цієї покрокової інструкції у вас більше не залишиться питань, як відбувається вхід в аккаунт через сайт vmet.ro або gowifi.ru

Покрокова інструкція по підключенню до wifi в метро і громадському транспорті

Для того, щоб увійти в інтернет в транспорті, необхідно просто мати на своєму гаджеті підтримку мережі WiFi, будь то, телефон Andorid або iPhone, або планшет, або ноутбук. Але просто так взяти і підключити телефон до WiFi в метро як вдома не вийде - попередньо необхідно:

  1. Підключитися до WiFi мережі «MT_Free»
  2. Пройти реєстрацію з використанням свого мобільного телефону. Тим, хто захоче підключити планшет або ноут, необхідно також мати в кишені мобільник, щоб не залишитися без сучасних благ цивілізації.
  3. Авторизуватися через сайт «Vmet.Ro» або «Gowifi.Ru»
  4. Подивитися настирливу рекламу

Реєстрація в метро в мережі WiFi MT_Free для громадського транспорту Москви

Для вашої зручності, щоб не залишалося ніяких питань про те, як підключитися до WiFi в московському метрополітені, я розпишу докладно кожен крок. Починається все з реєстрації в мережі. Це незручність створено не просто так. За законом людина при використанні безкоштовного інтернету в громадських місцях, до якого відноситься і метро, ​​повинен пройти авторизацію по номеру телефону. Щоб шахраї не могли його анонімно використовувати для своїх чорних справ.

  • Отже, для підключення до WiFi, будь то метро, ​​автобус, тролейбус, трамвай або електричка, вам потрібно знайти мережу з назвою MT_Free.

  • Підключаємося до неї і чекаємо кілька секунд. Якщо автоматично не була відкрита сторінка входу в інтернет, то можна спробувати відкрити будь-яку сторінку в браузері - він автоматично перенаправить вас на авторизацію Vmet.Ro, або нову версію цього сайту gowifi.ru. Для реєстрації вибираємо пункт «Пройти ідентифікацію».

На наступному кроці

  • вказуємо свій номер мобільного телефону,
  • отримуємо код підтвердження по СМС
  • і вводимо його в відповідне поле.

До одного номеру можна причепити 5 пристроїв, в тому числі гаджети, у яких немає сімки.

Весь прикол полягає в тому, що як відомо, всередині тунелю мережа працює не у всіх операторів або звук поганий. Тому в очікуванні СМС-ки можна легко ненароком проїхати свою зупинку - будьте уважні;-)

Уникнути цієї неприємності можна в тому випадку, якщо ви маєте свій особистий кабінет на сайті держпослуги. Є можливість використовувати його для авторизації в WiFi в метро Москви. Для цього просто необхідно замість введення номера телефону вказати свій логін і пароль від порталу електронного уряду і ввійти в інтернет.

Авторизація по WiFi в метро і наземному транспорті

Після логіна в мережі WiFi «MT-Free» автоматично відкриється сторінка авторизації gowifi.ru (Vmet.Ro). Оскільки ми вже зареєструвалися, вхід в інтернет відбудеться автоматично без введення якихось додаткових даних. Просто вибираємо тепер варіант «Увійти в Інтернет» і чекаємо близько хвилини, поки прокрутити рекламні ролики.

Для нетерплячих є можливість відключити показ реклами, але ця послуга вже надається за ваші кровні. На зорі епохи повсюдного заселення бездротового інтернету в транспорті, я практикував використання мобільної версії того, що блокує реклами, і він у випадку з підключенням до wifi в метро спрацьовував. Однак метрополітенівських айтішники просікли цю фішку і навчилися блокувати такий спосіб обходу реклами - поки не подивіться, ніякого інтернету вам не належить. Але про це мова піде в окремій статті.