Безлімітний Інтернет МТС - Як Обійти Обмеження на Роздачу по WiFi Таріфіще і Безлімітіще

«Таріфіще» і «Безлімітіще» - два дуже вигідних тарифу від компанії МТС, в які включено безкоштовний безлімітний інтернет трафік. Здавалося б, плати і користуйся! Але не тут то було! Вся хитрість оператора в тому, що інтернет на даних тарифах МТС встановлено обмеження, при якому неможливо роздати по WiFi з телефону на інший смартфон Android, iPhone або комп'ютер на Windows. Відразу скажу - це тільки на перший погляд, але ми знаємо, як обійти цю блокування. І зараз про це дізнаєтеся і ви!

Як обійти обмеження на роздачу інтернету МТС?

Хитро, чи не так? Заплатив великі гроші за безлімітний інтернет, але користуватися ним можна тільки з одного смартфона, в який встановлена ​​SIM-карта. І немає можливості роздати wifi на інші пристрої безкоштовно - за кожне потрібно буде заплатити окремо. Але ми знаємо секрет.

Інформацію про те, як запустити на своєму телефоні Android точку доступу WiFi і роздати інтернет на інші пристрої з iPhone ви знайдете на нашому сайті.

Вся справа в тому, що при підключенні до інтернету МТС по «Таріфіщу» або «Безлімітіщу» на стороні мобільного оператора працює алгоритм перевірки за таким показником, як «Time-to-Live», або скорочено TTL. Якщо ви виходите в інтернет зі смартфона безпосередньо, то воно має одне значення. При роздачі мобільного інтернету по wifi з телефону воно стає іншим. Оператор це фіксує і скидає підключення.

Вирішується питання просто - в настройках смартфонів або ноутбуків, які підключаються до вашої мобільного точки доступу, необхідно вручну виставити параметр TTL.

Дана стаття є лише джерелом пізнавальною інформацією і не закликає якимось чином порушувати угоди, укладені з оператором стільникового зв'язку. Всі дії ви робите на свій страх і ризик - будьте готові до того, що вам можуть заблокувати доступ в інтернет після обходу блокувань

Налаштування TTL на телефоні Android для Таріфіще і Безлімітіще від МТС

Для того, щоб безпроблемно підключатися до точки доступу, запущеної на телефоні, з іншого смартфона на Android, необхідно завантажити безкоштовну програму TTL Master з Google Play Store (колишній Play Market). Робота з нею можливо тільки якщо у вас є ROOT доступ до файлової системи смартфона. Отримати його можна, наприклад, за допомогою утиліти Kingo Root.

Після запуску програми вписуємо в полі «Введіть TTL» значення « 65 » і тиснемо на кнопку «Застосувати». Зверніть увагу, за замовчуванням тут виставлено цифра «64».

TTL Master android

Після чого розриваємо поточне з'єднання з wifi і підключаємося заново.

Будьте уважні, після перезавантаження телефону значення TTL буде скинуто на значення за замовчуванням

Зміна TTL на комп'ютері або ноутбуці Windows для безлімітного інтернету МТС

У тому випадку, якщо ви хочете підключитися до мобільного інтернету по wifi через смартфон з комп'ютера або ноутбука, то найпростіше завантажити і запустити утиліту «TTL Patch». Дана програма візуалізує в простому і зрозумілому вигляді роботу з гілкою змін в реєстрі Windows. В принципі, можна поміняти TTL на комп'ютері і вручну в системних файлах через Regedit, але набагато зручніше зробити це в наочної програмою.

Отже, тут теж все елементарно - вказуємо 65 у відповідне поле і натискаємо на «Застосувати»

ttl patch windows

Після чого також перепідключатися до wifi і радіємо безкоштовного безлімітного інтернету. Інструкція перевірена і актуальна на момент її написання, проте методи перевірки автентичності постійно модернізуються і якісь способи перестають працювати. Якщо ви зіткнулися з схожими проблемами і можете поділитися варіантами їх вирішення, то пишіть їх в коментарях! Буде всім корисно!