Чому Чи не Працює WiFi В Метро?

Продовжуємо тему освоєння безкоштовного інтернету в московській підземці. Зрозуміло, завжди, коли ми щось налаштовуємо, трапляються непередбачені помилки. Тому сьогодні торкнемося проблеми, при яких не працює wifi в метро.

Помилка в мережі MT Free

Перша, і найчастіша проблема - помилка в роботі мережі MT Free, коли wifi в метро не працює з незалежних від нас обставин. Зазвичай це відбувається в годину-пік, коли обладнання в поїзді просто не справляється з потоком бажаючих підключитися до інтернету на жаль, але на всіх його не вистачає. Тоді маршрутизатори виснуть, глючат, відбуваються постійні обриви зв'язку.

Трапляється і таке, що роутер в вагоні просто не справний, тоді підключення неможливо за визначенням.

незахищене підключення

Ще одна часта помилка виникає, коли підключення до мережі MT Free відбувається нормально, але потім, коли ви пробуєте відкрити якийсь сайт в браузері, замість того, щоб перекинути на сторінку авторизації vmet.ro, з'являється повідомлення «Ваше підключення не захищене». Це присходит, тому що ви заходите на сайт, адреса якого починається з https, тобто на на якому використовується захищений протокол шифрування передачі даних. Детально про цю проблему я писав в окремій статті. Вирішення питання - ввести в адресний рядок той сайт, на якому такого шифрування немає, наприклад wifika.ru, і ви потрапите на сторінку входу, з якої зможете подивитися рекламу і потрапити в мережу.

Що за помилка 1310 в метро WiFi?

Останнім часом користувачі стали стикатися з однією незрозумілою помилкою 1310 в метро wifi. Справа в тому, що адміністратори безкоштовної мережі не сидять склавши руки і активно борються з всілякими способами обходу перегляду рекламних оголошень. Так ось повідомлення про помилку 1310 з'являється тоді, коли система відстежила, що ви використовуєте подібні додатки-блокувальники реклами - вам банально заблокували wifi метро. Про одну таку програму я писав раніше, коли ще цього виду блокування не існувало і помилка 1310 не з'являлася.

Сьогодні ж я можу лише порадити з обережністю використовувати подібні програми, але не зловживати ними. Якщо ж ви встигли схопити бан, то турбуватися не варто, діє він лише близько доби, тому є можливість видалити цю програму і користуватися всіма благами цивілізації на наступний день.

Якщо ж ви ніколи не встановлювали подібних додатків, то помилку 1310 також викликають різні «Турбо режими» сучасних мобільних браузерів, що дозволяють швидше завантажувати веб-сторінки. Відповідно, його також необхідно відключити.

opera turbo

Це основне, з чим мені довелося зіткнутися. А у вас були проблеми при підключенні до інтернету в метро? Якщо так, то діліться ними в коментарях, будемо шукати вихід разом ...