Бездротовий WIFi Картрідер - ZSun Cardreader

Перш ніж впритул поговорити про бездротової wifi картрідер, давайте згадаємо, що одним з головних аргументів власників телефонів під управлінням Android в суперечці їх з шанувальниками продукції компанії Apple є складність обміну файлами між смартфоном і комп'ютером. На Андроїд все просто - підключаєте його кабелем до ПК, або витягуєте з нього флеш-карту і вставляєте в картрідер - і він / вона визначається в Windows як зовнішній накопичувач, з якого легко через стандартний провідник вийняти або залити файли.

Щоб перекинути документи на iPhone або iPad необхідно спочатку встановити додаткову програму - iTune, прив'язати до свого облікового запису телефон, синхронізувати, і тільки потім щось вже робити, і то не всі.

Однак тепер власники Apple можуть порадіти - є такий пристрій, який дозволить без проблем перекидати файли з телефону на комп'ютер або на інший смартфон. Втім, воно підійде і власникам андроїдів. Отже, зустрічайте - бездротової картрідер.

zsun адаптер для накопичувача

WiFi картрідер

Да-да-да, китайці і такий пристрій придумали - WiFi картрідер, розроблений спеціально для використання з microSD картками. Тобто що виходить? Припустимо, у нас є смартфон з вбудованою пам'яттю на 16 гигов - зараз і Андроїд слідом за Яблуком все частіше постачають свої пристрої вбудованою пам'яттю без підтримки SD-карт. Але 16 ГБ нам мало - встановили купу додатків, а для фільмів місця вже немає. Тоді ми беремо мікро SD флешку на 32/64/128 gb, підключаємо її до бездротового картридеру, і телефон за допомогою певного ПО починає бачити цю пам'ять, як свою!

wifi адаптер для tf карти

Моделей такого пристрою багато, я розгляну на прикладі від фірми Zsun (посилання на продавця). Він виконаний в декількох колірних рішеннях від класичного чорного до дівчачої рожевого.

Картрідер має слот під TF-картку до 128 гигов пам'яті і вилку USB - підключивши його до джерела живлення (powerbank'у або звичайну зарядку від мобільника), можна роздати по WiFi файли з флешки.

Причому для цього нам не потрібно підключення до роутера - він сам по собі є точкою доступу. При цьому роздавати він може відразу на кілька смартфонів одночасно. Наприклад, ви їдете з другом або подругою на природу, ви хочете подивитися останні відео з каналу WiFika.RU, а ваша супутниця - серії Дом-2. ОК - закидаєте все, що потрібно на одну велику флешку і в один і той же час кожен дивиться те, що йому подобається.

Ще цей пристрій можна використовувати як звичайний USB кардрідер, вставивши його в USB порт комп'ютера. В цьому випадку флешка в системі у вас з'явиться як звичайний знімний носій.

адаптер жорсткого диска в якості кардридера

Особливо імпонує те, що даний адаптер сумісний з різними операційними системами - iOS, Android і Windows Phone. На практиці це можна використовувати не тільки для відтворення файлів на різних телефонах, але і при перенесенні даних з одного на інший, якщо ви купили новий гаджет на інший осі.

zsun адаптер

Підключення до картридеру по WiFi

Якщо ви хочете вважати з флешки за допомогою смартфона, то для початку треба завантажити на нього додаток. Для цього треба зайти на офіційний сайт виробника і відскануйте QR код, в якому зашифрована посилання на програму для тієї чи іншої операційки.

zsun сайт

Далі вставляємо в картрідер флешку, підключаємо до джерела живлення - і чекаємо, поки світлодіодний індикатор починає блимати.

Включаємо на телефоні WiFi і знаходимо мережу з назвою виду «zsun-XXXX».

Підключаємося до неї, відкриваємо додаток Zsun. Оскільки за замовчуванням пристрій знаходиться в режимі USB картридера, спочатку потрібно переключити його на WiFi-диск. Для цього заходимо в меню «Switch Mode» і натискаємо по пункту «Wireless Disk». Картрідер перезавантажиться і ми побачимо течки і файли на своїй флеш-карті - тепер їх можна відкрити і відтворити.

zsun файли

Схожим чином можна підключитися до картки по WiFi з комп'ютера або ноутбука. Знаходимо SSID мережі картридера, підключаємося.

Потім відкриваємо браузер і вводимо його IP адреса за замовчуванням - //10.168.168.1:10000

Відкриються всі наявні на диску файли і папки.

підключення до адаптера жорсткого диска з комп'ютера

Управління ними трохи урізано в порівнянні з мобільним додатком, але все одно дозволяють зробити основні дії над ними - перейменувати, скачати, видалити і т.д.

В налаштуваннях картридера можна також змінити стандартну назву мережі (SSID), яку він транслює. Але у нього на корпусі немає кнопки скидання налаштувань «Reset» - по крайней мере, я не знайшов, як їх скинути, - так що якщо поставили на мережу цього адаптера пароль і забули його, то можна викидати.

Ще один режим роботи картридера - WiFi повторювач. Через настройки меню «Internet» можна підключитися до вашого wifi роутера. Після цього при підключенні до мережі, яку створює ZSun, ви також будете мати доступ в інтернет.

cardrider internet

Однак ми зробили завмер швидкості і виявилося, що картрідер в режимі репитера сильно ріже швидкість, тому за допомогою цього підключення можна лише для перегляду текстових сайтів.

швидкість zsun

Що стосується швидкості запису на флешку документів через wifi, то на практиці записати один файл більше 100 Мб не вийшло. Так що фільми і серіали записувати доведеться через підключення по USB. Швидкість запису ж архіву розміром 50 Мб дорівнювала приблизно 1.5 Мб / с.

upload wifi cardreader