Intel WiDi - Як Завантажити та Налаштувати Wireless Display?

Вітаю читачів блогу!

Сьогодні на блозі буде такий пост, що має назву «два в одному». Я відповім читачеві на питання і розповім про ще одну цікавої і зручною технології, за допомогою якої можна організувати передачу картинки з дисплея монітора одного пристрою на інший - наприклад, з комп'ютера на Windows на телефон, телевізор або проектор. Називається вона Intel WiFi Display або Wireless Display - WiDi.

Власне, ось який був питання:

Вітаю.

Передача від Ноутбука по каналу WiFi, режим Он-лайн Display, прийом ведеться на Девайс який чіпляється до ТВ на роз'єм HDMI.

Як налаштувати WiFi Display, ноутбук Samsung на Windows 7?

intel wireless display

Думаю, що історію виникнення і розвитку WiDi буде читати нудно - не за цим ви сюди прийшли, адже так? Тому як зазвичай, перейдемо відразу до практики.

Умови для роботи WiDi

Отже, пристрої, оснащені WiDi, мають можливість виявляти один одного і обмінюватися даними. Однак є ряд умов, яким вони повинні відповідати для використання цієї технології. Якщо плануєте задіяти в такій зв'язці телефон, то він повинен бути оснащений операційною системою Android версії не нижче 4.2 і спеціальний чіпом від компанії RockChip (RTL8188EUS, Broadcom BCM43362, BCM4330, APXX). Крім телефонів, Intel WiDi підтримують багато телевізори, проектори та медіаплеєри, в які також вбудований чіпсет з лінійки Intel Centrino, що підтримує Intel My Wi-Fi. Якщо ж даної функції в пристрої немає, то не біда - є окремі пристрої на зразок WiFi адаптерів - WiDi адаптери, які через HDMI підключаються до ТВ і отримують бездротовим способом картинку і звук зі смартфона або планшета.

netgear widi адаптер

Якщо пам'ятаєте, я вже розповідав про дуже схожою технологією - DLNA. У моєму відеоуроці з її допомогою ми також відтворювали на телевізорі фільми, що зберігаються на комп'ютері. Але є і різниця - в DLNA ми могли тільки лише відтворювати файли. У WiDi ж ми маємо повноцінний другий монітор, що значно розширює можливості використання, наприклад для відтворення ігор з Андрода на великому телевізійному екрані. Однією з різновидів цієї технології є Miracast, про який поговоримо в окремій статті.

Intel Wireless Display для Windows

Але і це ще не все. Intel Wifi Display може працювати також і на комп'ютері з операційною системою Windows 10, 8 або 7, оснащеному сучасним процесором Intel - Core i3, Core i5, Core i7 - з одним з WiFi адаптерів:

 • Intel® Centrino® Wireless-N 1000
 • Intel® Centrino® Advanced-N 6200, 6205, 6230 або 1030
 • Intel® Centrino® Advanced-N + WiMAX 6250 або 6150
 • Intel® Centrino® Ultimate-N 6300

адаптер для widi

Як ви розумієте, використання цього вбудованого в процесор адаптера можливо тільки в тому випадку, якщо працює вбудоване відеоядро процесора. Якщо ж у вашому комп'ютері встановлена ​​окрема відеокарта і при цьому відеоядро процесора Intel відключається, то працювати схема не буде.

Також WiDi працює тільки з ОС Windows не нижче 7, так що любителям XP теж побачити WiFi в дії не доведеться.

Як налаштувати Intel Widi?

Підіб'ємо невеликий підсумок - для настройки WiDi нам потрібно 2 апарати - джерело і приймач. Ними можуть бути:

 • ТВ із вбудованим WiDI чіпом або зовнішнім адаптером
 • Комп'ютер або ноутбук на Windows з процесором Intel і підтримкою Wireless Display
 • Смартфон з чіпом RockChip і Android 4.2+

Якщо все це є в наявності, то давайте налаштовувати. Як приймач будемо використовувати великий екран звичайного телевізора. Включаємо його, підключаємо до нього зовнішній WiDi адаптер через HDMi і вибираємо його в якості джерела для картинки. З'явиться зображення на зразок цього (в даному прикладі використовується адаптер Netgear), яке говорить про те, що пристрій готовий до підключення до джерела сигналу:

widi tv

Для трансляції відео з комп'ютера потрібно завантажити програму Intel Wireless Display для своєї операційної системи і запустити її.

widi

Після її запуску відкриється вікно зі списком пристроїв з працюючим адаптером, що знаходяться в зоні прийому. Вибираємо наш ТВ.

intel widi

Далі телек, побачивши, що до нього хочуть підключиться, видасть на екрані пароль, необхідний для конекту.

пароль до widi

Вводимо його на ПК при підключенні і через кілька секунд отримуємо дублікат екрану робочого столу комп'ютера на моніторі телевізора.

робочий стіл на wifi display

Intel WiDi через смартфон

Аналогічно відтворюється відео і зі смартфона на базі Андроїда. Спочатку по тій же схемі включаємо адаптер на ТБ, після чого заходимо на Андроїд в меню «Налаштування» і шукаємо пункт «Бездротовий проектор» (або екран). Якщо його немає, то значить ваш телефон роботу з WiDi не підтримує і підключитися не вийде.

Далі вибираємо наш телевізор і підключаємося - так само, як це робилося на ноутбуці.

widi android

Через кілька секунд зображення з дисплея телефону з'явиться на моніторі. Якщо у вас активований вертикальний режим, то відображатися буде некоректно, тому завчасно переведіть смартфон в режим горизонтальної орієнтації екрану.

Як бачимо, технологія дуже життєздатна і значно розширює можливості використання смартфона або ноутбука в якості повноцінного медіацентру. Нажаль, на сьогоднішній день єдиним, але істотним обмеженням, є вимогливість до заліза - з нею можу працювати лише певні чіпсети, бездротові адаптери і процесори. Однак, в майбутньому, думаю, Wireless Display стане таким же загальноприйнятим стандартом передачі даних, як той же DLNA.

Наостанок привожу вам наочний ролик про підключення WiFi Display - відео англійською мовою, але демонстрація буде зрозуміла абсолютно всім. Бажаю удачі в налаштуванні!

8 185 286 Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: Статті по темі dhcp не працює0 273 DHCP НЕ Включений на мережевий адаптер Ethernet або Бездротовий Мережі WiFi - Як Налаштувати Клієнт Windows 10, 8, 7? У багатьох користувачів Windows 10,8 або 7 при підключенні до роутера по wifi або локальна мережа через wifi роутер0 358 Що Таке Локальна Комп'ютерна Мережа (ЛОМ, LAN) і Чим Відрізняється від Глобальної Інтернет - Топологія і Комп'ютери У цій статті хотів би внести ясність в поняття, що таке локальна мережа (LAN) кручена пара кабель0 331 Що Таке Вита Пара і Мережевий Кабель Зв'язки UTP і FTP - Схеми і Категорії з 4 або 8 Жив у цій статті хочу пролити світло на те, які бувають мережеві кабелі, які вналаштувати інтернет ipv62 1 994 Чому Підключення IPv6 Без Доступу до Мережі Інтернет - Як Виправити Помилку на Windows? Іноді у користувачів комп'ютера при відвідуванні сайтів в інтернеті в панелі стану Windows виникає ВайФайка.РУКоментарі: 8
 1. Володимир Іванов 12.12.2014 о 16:48

  Добридень! Намагався за цією технологією до телевізора Самсунг 48H6240 підключати телефон - без проблем, все ОК. Потім до телевізора намагався підключити ультрабук Самсунг. Телевізор бачить ультрабук в списку доступних пристроїв так само, як і телефон, а Intel Wireless Display, встановлений на ультрабуке, шукає і не може знайти адаптер (я так розумію, в даному випадку цим адаптером є сам телевізор).

 2. Modernkivals Modernkivals 03.01.2015 о 17:55

  в загальному ніхто з власників WiDi не горить бажанням зробити статтю, докладніше повторю статтю, де все детально все написано по пунктам.Как встановити я і так знаю, але потрібен детальний порядок як відправити зображення з комп'ютера, а саме з ноутбука БЕЗ ПРОВОДІВ і без HDMI .З телефону все відправляється без проблем на ТБ, треба з ноутбука, повторю все написати подробно.Все одно ж зроблю, помучиться, але зроблю

 3. ай нету його 01.11.2016 в 00:36

  Ну ......... З Богом !!!!!!

 4. lop 18.11.2016 о 23:39

  якщо немає ПО для Windows 10 на сайті Intel

 5. Володимир 27.03.2017 о 01:25

  Для Modernkivals Modernkivals. Термін «відправити» зображення на екран ТВ - не зовсім точні. Насправді, після підключення, ТВ стає екраном комп'ютера - дублем, основним або розширеним (залежно від ваших Windows-налаштувань). Якщо ви не знаєте нічого про розширеному екрані і про другий екрані, значить, по-замовчуванню ваш телевізор стане дублікатом екрану комп'ютера. На ньому буде копія дисплея комп'ютера. Отже, якщо ви на ПК будете дивитися фільм (будь-якими доступними засобами), у вас цей же фільм буде демонструватися на екрані ТБ - один в один, і звук буде на ТБ, і управління звуком будете здійснювати пультом ТВ. Зручно робити т.зв. розширений екран (стандартні настройки Віндовз). В цьому випадку ви вікно із зображенням (будь-яким) переміщує мишкою з екрану ПК на екран ТВ, де розкриваєте його на весь екран (якщо це фільм або фото,або вікно браузера). Загалом, робите з цим вікном, що хочете, як ніби на ПК. При цьому екран ПК звільняється для абсолютно звичайної роботи. Дуже зручно.

 6. Рома 14.08.2017 о 15:53

  Хлопців підкажіть. Телевізор LG, є функція screen share по intel widi і miracast. Телефон підключаю без проблем. Проблема з підключенням ноутбука Dell. Windows 7 64біт. у нього вбудований intel widi. Запускаю телек і ноут. але в програмі WiDi нічого не знаходить. ставив нові версії, без змін. Дрова начебто на місці. Все на місце коротше. але не знаходить ноут не знаходить телек. Дайте пораду ..

 7. Nina 07.05.2020 о 15:06

  Привіт, як завантажити widi в 2020ілі є інша програма для підключення ноутбука до ТВ через скрін кулі? спасибі

 8. Олександр (автор) 07.05.2020 о 15:42

  да їх багато, EZShare, наприклад. Треба шукати, щоб міракаст підтримувався, і щоб на ТБ він теж був

Додати коментар Скасувати відповідь