Як Передати Файли з Комп'ютера Windows на Телефон з Android по Wi-Fi?

Продовжуємо експериментувати з бездротовими підключеннями. Сьогодні розповім ще про один фокусі, а саме як швидко і без напрягу передати файл з комп'ютера з системою Windows на телефон Android з WiFi і навпаки. Ну наприклад, захотілося скинути швиденько фото, відео або улюблену музику. Зазвичай для цього треба розбирати телефон, діставати звідти флешку, шукати перехідник для компа і т.д. Або підключати його до ПК по USB кабелю, який вічно десь валяється. А потім ще налаштовувати його в режим роботи як накопичувач - самі знаєте, та ще морока.

Додаток для відправки даних з комп'ютера Windows на Android смартфон

Так ось, є можливість переносити різні файли і дані - відео, фото, музику, книги і так далі - з телефону на комп'ютер або ноутбук легко і просто. Власникам iPhone або Xiaomi в цьому плані більше пощастило, так як вже за замовчуванням в їх оболонці встановлені такі додатки, як AirDrop і ShareMe (колишня MiDrop).

Але і для «голого» Андроїда є одна цікава і нескладна для простого користувача програма - WiFi File Transfer. Для швидкого обміну файлами між комп'ютером (ноутбуком) і смартфоном (планшетом) обидва вони повинні, зрозуміло, перебувати всередині однієї локальної мережі. Знаходимо за назвою дану прогу в Play Market, встановлюємо і запускаємо.

передача файлів з комп'ютера

У вікні програми натискаємо на кнопку «Старт» і отримуємо посилання на IP адреса, який заданий для вашого телефону або планшета.

передаємо файл на телефон

Її ми копіюємо і відкриваємо в браузері комп'ютера. У мене адреса виглядає як 192.168.1.88:1234. Заходимо по ньому і потрапляємо на html сторінку, яка представляє собою повний каталог всіх файлів і папок на телефоні - як на внутрішній пам'яті, так і на SD карті. причому ми маємо до них повний доступ - можна копіювати, переміщати, архівувати і видаляти.

як передати файли по wifi на телефон

У правій колонці відображається інформація про кількість використаного місця, а також індикатор батареї телефону. Можете погратися з усіма цими файлами, але нас зараз цікавить питання - як передати файл на телефон через WiFi?

Передача файлів з комп'ютера або ноутбука на Андроїд смартфон

Для цього спочатку переходимо в головному вікні в той каталог, куди ми хочемо завантажити файл. А потім знову дивимося на праву колонку і тиснемо на кнопку «Вибрати файл» для передачі на телефон одного файлу або «Вибрати папку» для перекидання відразу цілої папки.

Вчимося передавати великі файли на телефон

Вибираємо потрібний файл на комп'ютері - він додасться в чергу завдань на виконання.

програма wifi file transfer для Android

Далі тиснемо «Почати закачування» і чекаємо виконання процесу. Після завершення сторінка перезавантажиться і ви побачите в головному вікні в списку файлів тільки що переданий документ. Тут же його прямо «не відходячи від каси» можна перейменувати.

Передача документа на телефон

Тепер можна повернутися до телефону, натиснути кнопку «Зупинити» і перевірити, чи дійсно даний файл знаходиться на телефоні. З скріншота нижче все наочно видно.

З комп'ютера на android по wifi

Ось таке гарне додаток, за допомогою якого, до речі, легко можна передати великі файли на телефон з комп'ютера або ноутбука на Windows, причому на досить великій відстані дії WiFi мережі, чого не можна сказати про Bluetooth.

Є також і ще один спосіб кроссплатформенной передачі фотографій між різними гаджетами через хмарний сервіс Google Photo, але про нього я напишу іншим разом.