4 Речі Провести Wi-Fi в Машину

Деякі автолюбителі встигли підрахувати, який період часу доводиться стояти в пробках без діла. Може бути, вам знайома ситуація, коли починають нудьгувати пасажири, якщо поїздка виявилася тривалою. Всього цього вдасться уникнути за допомогою Інтернету. Розглянемо, як провести інтернет в машину за допомогою WiFi роутера.

Які переваги надає WiFi в машині?

При активному розвитку мобільного Інтернету з'являється необхідність в зручному використанні бездротових технологій. Зараз немає нічого дивного в тому, що доступ до мережі в будь-якому місці - це звичайне явищем. На світовому ринку з'явилися спеціальні технології, що дозволяють з будь-якого пристрою, в якому є модуль Wi-Fi, перебувати в онлайні цілодобово. Можна не розповідати, що інтернет доступний лише для деяких місцях, навіть громадських, і часто з'єднання закрито паролем. З цим погодиться кожен власник смартфона, планшета або ноутбука. Однак є можливість користуватися бездротовою мережею в будь-якому місці, але за допомогою операторів стільникового зв'язку. Якщо ви не знали, подібне рішення можна організовувати через Wi-Fi роутер або телефон в машині і будь-якому іншому виді транспорту (крім повітряного).

Інтернет по wifi в автомобіль за допомогою телефону

Найпростішим і доступним рішенням провести wifi в машину буде використання мобільного телефону в якості модему або ротуера. Всі сучасні моделі смартфонів підтримують цю функцію - роздачі по wifi інтернету, одержуваного від мобільного оператора. Детально ця можливість уже мною описувалася, тому повторюватися не буду, а дам вам посилання на ці статті: на Android і на iPhone.

Головний недолік цього варіанту в тому, що при одночасному включенні WiFi і 3G у телефону дуже швидко сідає батарейка. Але цей нюанс можна згладити використанням додаткового зовнішнього акумулятора.

Проводимо WiFi в авто через 3G / 4G роутер

Ще одним зручним способом підключити до інтернету свій авто по WiFi є установка в нього мобільного 3G-4G ротуера. В одній зі статей я вже розповідав, що є невеликі за розмірами 3G-роутери, в яких поєднані функції швидкісного модему і модуля Wi-Fi. Габарити таких пристроїв можуть бути ідентичні «свистком», розміром з флеш-диск, або мати вигляд стаціонарної коробочки.

екран

Радіус дії часто не перевищує 150 метрів. Головними особливостями мобільних роутерів для Інтернету є кількість обладнання, що підтримується, наявність акумулятора для автономної роботи, можливість підключатися до різних операторам (мережа CDMA, а також GSM), передача файлів (HSDPA, Rev A, Rev B). Ще ці пристрої іноді комплектуються виходом для підключення зовнішньої автомобільної антени.

Отримати Інтернет по Wi-Fi в автомобілі дуже легко. Для цього потрібно просто включити пристрій і через 15-20 секунд ви зможете відшукати власну мережу. Харчується роутер від стандартної автомобільної зарядки. Якщо робоче обладнання ідентичне Huawei EC 315, можна буде підключитися до порту USB. Оплачувати подібний Інтернет припаде до тарифу номера телефону. Управляти коштами можна за допомогою системи самообслуговування. Як бачите, нічого складного немає!

Готове рішення від CarFi - wifi роутер з цим картою 4g для автомобіля

У 2015 році широкому колу користувачів компанія Huawei продемонструвала пристрій нового типу, так званий CarFi. Це готове рішення - wifi роутер автомобіля з підтримкою сім-карт і 4G LTE мереж мобільних операторів. CarFi підключається до автомобільного прикурювача і роздає по WiFi інтернет, одержуваний з SIM карті від стільникового зв'язку.

Особливістю є наявність активного охолодження, що виключає перегрів модему в процесі роботи. Роботою CarFi можна керувати за телефон на Android або iOS через фірмову програму Huawei Hilink.

CarFi

До речі, компанія Ford вже сама подбала про наявність бездротового інтернету в своїх автомобілях, запровадивши в них систему Sync з Wi-Fi. Її робота полягає в тому, що користувач вставляємо 3G / 4G модем в USB вхід на центральній панелі, а машина вже сама роздає інтернет по всьому авто. Будемо сподіватися, що ідею підхоплять й інші виробники.

Комплексна система WiFi в автомобілі

Якщо ви помітили, то все частіше на різних маршрутах автобусів і навіть подекуди в метро в тестовому режимі запускається можливість пасажирам підключатися до Wi Fi прямо в салоні. Встановлене в маршрутних транспортних засобах відрізняється від простого мобільного роутера. Це вже ціла комплексна система зв'язку, яка складається з декількох компонентів і може одночасно ловити сигнали 3G, 4G від операторів і також Wi-Fi від вільних для підключення точок доступ, автоматично перемикаючись між ними і видаючи кінцевому користувачеві максимальну стабільну швидкість.

інтернет в авто по wifi

Дане рішення дуже зручно для тих людей, яким часто по роботі доводиться пересуватися на машині і при цьому постійно мати якісний wifi доступ в інтернет. Саме клієнтське обладнання складається з невеликої коробочки-модему, які встановлюється в автомобілі, і зовнішньої антени на дах для поліпшення якості прийому. Встановити такий комплект може будь-хто в свій авто, звернувшись в одну з фірм, яка займається установкою такого комплекту. Рекламу давати не буду - ви зможете легко знайти їх в інтернеті самостійно.