Як Включити Батьківський Контроль На роутер Tenda і Mercusys?

Якщо пам'ятаєте, не так давно у нас огляді побували кілька дуже непогано себе показали моделей Tenda. Але ось інформації по їх налаштувань в інтернеті поки що російською мовою дуже мало. Дана стаття заповнить одну з прогалин по цій темі - в ній ми торкнемося питання, як включити батьківський контроль на роутерах Тенда.

Налаштування батьківського контролю на маршрутизаторі Tenda

Функція створена для того, щоб у адміністратора бездротової мережі була ефективна можливість обмеження доступу в інтернет для будь-яких пристроїв по заданим на маршрутизаторі правил:

  • до веб-ресурсів,
  • або по днях тижня і часу

На роутере Tenda ці фільтри налаштовуються дуже просто. Для цього заходимо в основному меню в однойменний розділ «Батьківський контроль» і відразу бачимо все підключені до WiFi комп'ютери, телефони і ноутбуки - у мене він в даний момент тільки один.

roditelskiy kontrol tenda

Якщо натиснути на кнопку «Додати», то можна внести в цей список девайс, який взагалі в даний момент не підключений до маршрутизатора. Це може бути не тільки комп'ютер або ноутбук, але також будь-який смартфон, планшет, ТВ, Андроїд-приставка, IP камера і т.д. Але для цього потрібно знати його MAC адресу.

Контроль доступу на маршрутизаторі Тенда

Далі натискаємо на іконку редагування навпроти необхідного пристрою, щоб відкрити сторінку детальної настройки батьківського контролю Tenda. Тут в режимі одного вікна задаються:

  • час роботи інтернету,
  • дні,
  • обмежені для відвідування веб-ресурси.

При цьому останні можна як обмежити, так і дозволити - це робиться за допомогою установки галочки на потрібний пункт.

tenda ac6 roditelskiy kontrol

Після внесення всіх змін натискаємо на кнопку «Зберегти» і ваші правила фільтрації вступлять в силу.

Додаткову інформацію про налаштування батьківського контролю на маршрутизаторах Тенда ви можете також отримати з інструкції на офіційному сайті розробника.