Як в TP-Link Поміняти Мова російською - Інтерфейс Настройок

Хто там питав, як в роутері TP-Link поміняти мову панелі керування налаштувань на російську? Сьогодні дам на нього розгорнуту відповідь. Вся біда тих, хто задає таке питання, в тому, що замовили вони собі маршрутизатор десь в інтернеті і тепер не можуть змінити мову інтерфейсу в розділі адміністратора. Адже у нього за умовчанням не встановлена ​​російська локалізація.

Зміна мови інтерфейсу на російську в маршрутизаторі TP-Link

Як правило, у TP-Link є англійська мова, навіть якщо ви придбали його в Китаї. На відміну від того ж Xiaomi, навколо якого припадає танцювати з бубном, перш ніж позбутися на ньому від павучків.

tp link touch

Але і тут все не так просто. Потрібно розуміти, що оскільки російська мова в панелі адміністратора, це може означати, що на ньому встановлена ​​така прошивка. Тобто весь корінь зла криється в програмному забезпеченні роутера.

Тому беремо модельний номер вашого роутера і йдемо з ним на офіційний російський сайт TP-Link в розділ завантажень.

як в tp link поміняти мову російською?

Знаходимо тут свою модель роутера. Якщо його в списку немає, то на жаль - ваша модифікація неможливо випускалася для Росії або країн СНД, і офіційно підтримки російської мови не має. Якщо ж він знайшовся, то тиснемо на посилання з його назвою і відкриваємо вкладку «Вбудоване ПЗ»

вбудоване по tp link

Тут шукаємо останню версію ПО - багатомовна або Руську.

російською?  мова tp link

Тепер тільки справа техніки. Викачуємо її і потім прошиває свій маршрутизатор. Про те, як це правильно зробити, я опублікував окрему докладну інструкцію.

Після цього можна назад зайти в адмінку і вибрати російську мову для роутера TP-Link

російською?  мова в роутері tp link

Як змінити мову на роутері TP-Link без офіційного ПО для Росії

Поміняти мову на російську для тих моделей, у яких немає офіційної локалізації в Росії, можна іншим способом. А саме, встановити кастомний прошивку. Вони є для Asus, Xiaomi і інших виробників, проте конкретно для ТП Лінк мені таких не траплялося ... Якщо ви знаєте, де її взяти, то діліться посиланнями в коментарях.