Як Завантажити Файли На Накопичувач Роутера D-Link Через Torrent?

Деякий час назад я вже показував, як налаштувати торрент через маршрутизатор однієї з популярних фірм. Сьогодні покажу ще один приклад - ми налаштуємо torrent-клієнт на роутері D-Link. Він дозволить безпосередньо, минаючи комп'ютер, завантажувати файли з інтернету на флеш-накопичувач, підключений до USB роз'єму, і потім їх можна переглядати з будь-якого пристрою, підключеного до даної мережі WiFi - зручно, чи не так? Не потрібно, як раніше, качати на комп, потім перекидати на флешку, потім вставляти в телек - зробили це один раз і дивимося всюди, де захочемо, хоч на телевізорі, хоч на планшеті.

Нагадую, що матеріали, які ви завантажуєте через торренти, можуть бути об'єктами захисту законі про авторські права. Щоб нічого не порушувати, переконайтеся, що файл лунає на легальних підставах.

Налаштування торрента через роутер D-Link

Що ж, про зручність даної технології ви вже зрозуміли, тепер давайте покажу, як налаштувати торрент клієнт на роутері D-Link.

Перш за все потрібно відзначити, що у вашій моделі повинен бути на корпусі порт USB, а також бути підтримка роботи із зовнішніми накопичувачами.

У моїй моделі D-Link DIR-620 все це є.

включення Transmission

Після авторизації в адмінці знаходимо в меню пункт «Transmission» і ставимо прапорець на «Включити»

Там з'являться додаткові настройки, але чіпати нічого не потрібно - залишаємо все, як є і тиснемо «Застосувати»

Після чого натискаємо на інформацію, що з'явилася червону кнопку «Зберегти» для активації torrent-клієнта.

панель завантажень

Внизу сторінки ви побачите адресу веб-інтерфейсу торрент-клієнта роутера D-Link, що складається з його IP адреси і порту.

Кількома за цим посиланням - відкриється панель управління завантаженнями. Викачуємо потрібний торрент-файл на комп'ютер, після чого натискаємо на іконку папки

і вибираємо цей файл з компа.

Після цього тиснемо на кнопку «Upload»

Почнеться скачування торрента через D-Link.

Папка з файлами

Після завершення в директорії «transmission / torrents» на флешці - так називається папка за замовчуванням, якщо ви нічого не змінювали в налаштуваннях торрента клієнта роутера - з'явиться наш торрент-файл і в ще одній папці саме сімейне відео.

Тепер по локальній мережі його можна роздати на будь-який пристрій в локальній мережі, підключений до нашого роутера D-Link. Про те, як це зробити, я написав окрему невелику інструкцію - раджу прочитати.