Додаток My Keenetic GetApp - Налаштування Роутера Zyxel Keenetic З Телефону

Серія моделей роутерів Zyxel Keenetic відрізняється тим, зайти в налаштування кожного з них є можливість не тільки з комп'ютера, але і з телефону. І мова зараз йде зовсім не про традиційний спосіб через браузер. Для цього існує спеціальне мобільний додаток My Keenetic GetApp, завдяки якому доступ до управління бездротовою мережею буде з вами 24 години на добу.

Додаток My Keenetic GetApp для підключення з телефону до роутера Zyxel

Скажу більше, за допомогою програми My Keenetic GetApp управління з телефону роутером Zyxel Keenetic через інтернет можливо з будь-якої точки земної кулі. Тобто не обов'язково навіть бути підключеним до його WiFi мережі, як це потрібно при вході через мобільний браузер. Така функція досягається завдяки використанню хмарного підключення по його ID, який прив'язується до особистого кабінету користувача.

додаток my keenetic

Сервіс Keenetic Cloud

Якщо ваш роутер чорного кольору з уже застарілою серії, яка йшла ще під брендом Zyxel, то можете пропустити цей розділ і переходити до наступного кроку, так як хмарна функція працює в ньому за умовчанням. А ось для нових Keentic перед тим, як почати налаштування з телефону, потрібно підключитися до нього з комп'ютера або ноутбука і активувати сервіс Keenetic Cloud - в розділі «Управління - Загальні настройки»

keenetic cloud

Вхід в налаштування Keenetic GetApp

Якщо ви підключаєтеся до зовсім нового роутера Zyxel Keenetic, то для входу в настройки потрібно відсканувати QR код, який знаходиться на наклейці на корпусі - в ньому зашифровані дані для доступу до конкретної моделі. У мене ж wifi мережу вже була створена і телефон був до неї підключений, тому я відразу натискаю на кнопку «OK, WiFi підключений» і ввожу логін і пароль від адмінки роутера.

додаток my keenetic zyxel

Потрапляємо на головну сторінку. Для початку пройдемося по вкладках другого меню:

  • Мережа - тут можна подивитися, хто в даний момент підключений до роутера і заблокувати незарегістраірованние пристрої
  • USB - управління приєднаними до роутера Zyxel накопичувачами
  • Cloud - хмарні пристрої, з яких управляється роутер

меню my keenetic

Верхній блок меню - з іконками самий часто використовуваних параметрів роутера

частково дублює розширені конфігурації системи, які ховаються за іконкою виклику основного меню.

основне меню програми my keenetic zyxel

Wi-Fi

Тут задаються настройки бездротової мережі - основний і гостьовий

my keenetic wifi мережу

Інтернет

Налаштування на підключення до провайдера, яке за замовчуванням називається «Broadband Conncetion».

настройка інтернету my keenetic

Якщо хочете з нуля заново налаштувати роутер Zyxel через додаток My Keenetic з телефону, то запускаємо помічник «NetFriend» - про нього розповім окремо.

система

Тут знаходяться основні настройки управління маршрутизатором - оновлення прошивки, додавання адміністраторів, розклад роботи, перезавантаження і скидання налаштувань.

настройки роутера zyxel keenetic в додатку

додатки

Тут можна переглянути додаткові компоненти інтернет-центру, які я встановив окремо. Це управління параметрами DyDNS, фільтрів сайтів, DLNA і торрентами.

додатки zyxel keenetic