Огляд TotoLink A702R - Двохдіапазонний WiFi Роутер AC1200

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 10 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7

Якість виконання 7 Ціна 9 Набір функцій 7 Зручність настройки 8 Стабільність 7 Разом 8 * на думку редакції WiFiKA.RU

Сьогодні до нас на огляд потрапив двохдіапазонний wifi роутер TotoLink A702R (AC1200). Перша модифікація цієї моделі з'явилася кілька років тому, і на 4pda вже можна знайти про нього різні відгуки. У нас же сьогодні буде друга версія TotoLink A702R (V2), в якій були внесені істотні зміни, що підвищили його продуктивність. І якщо врахувати його характеристики і ціну, то однозначно маршрутизатор варто того, щоб на нього подивитися більш уважно.

Технічні характеристики TotoLink A702R

 • Порти - 4 LAN, 1 WAN, все до 100 Мбіт / с
 • Процесори - RTL8197FNT-VE4, RTL8812BR-VN (5G), RTL8197FNT-VE4 (2.4G)
 • Пам'ять - оперативна 8M, вбудована 64M
 • Антени - зовнішні, MIMO. 2 для 2.4 ГГц, 2 для 5 ГГц, все по 5 dBi
 • WiFi - AC1200 (802.11ac / a / b / g / n), до 300 Мбіт / с на 2.4 ГГц, до 867 Мбіт / с на 5 ГГц
 • Підключення до інтернету - DHCP, Статичний і Динамічний IP, PPPoE, PPTP, L2TP
 • Додатково - Гостьовий wifi, IPTV, Фільтр контенту, WPS, Beamforming

Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками ви можете на офіційному сайті. Якщо ж порівняти версії TotoLink A702R V1 і V2, то у новій:

 • Використовується свіжіший і продуктивний чіпсет RTL8197FNT-VE4
 • Нижче енергоспоживання - 9V / 0.8A проти 12V / 1A
 • Тепер для кожного діапазону свої антени (2 для 2.4ГГц, 2 для 5ГГц)
 • За рахунок цього вдалося організувати функцію Beamforming
 • IPv6 тепер підтримує PPPoE

Посилання на АліЕкспресс, де можна купити роутери ТотоЛінк

Комплектація і зовнішній вигляд TotoLink A702R

Роутер TotoLink A702R поставляється в біло-чорній картонній коробці простий компонування. На лицьовій стороні зображено сам пристрій і у вигляді іконок перераховані основні технічні особливості wifi маршрутизатора.

огляд totolink a702r

Серед них особливо відзначені:

 1. Підтримка двох діапазонів частот (2.4 GHz і 5 GHz)
 2. Наявність режиму оптимального розподілу пучка сигналу Beamforming
 3. Швидка настройка IPTV
 4. Доброзичливий для смартфонів веб-інтерфейс

З додаткових можливостей хотілося б також відзначити гостьовий доступ до wifi і вбудовані функції по фільтрації трафіку і обмеження доступу до небажаних сайтів.

З іншого боку коробки у вигляді картинок більш наочно показано, як працюють перераховані вище властивості.

коробка totolink a702r

Всередині знаходимо стандартний комплект для підключення роутера TotoLink A702R до комп'ютера та інтернета - це блок живлення, кабель ethernet і коротка інструкція російською мовою.

комплектація totolink a702r

В інтернеті є чимало відгуків, що даний маршрутизатор не може працювати ні з яким іншим блоком живлення, крім оригінального. Тому поводитися з ним треба дуже акуратно, щоб не пошкодити або не втратити.

За розмірами сам роутер TotoLink A702R виявився трохи більше, ніж це здається, коли дивишся на зображення на обкладинці. Однак він все одно менше, ніж багато пристроїв конкурентів. При цьому дизайн корпусу є досить привабливим і виконаний в кращих традиціях більш дорогих брендів електроніки. Стильні та в той же час строгі обводи однозначно впишуться в будь-який інтер'єр кімнати.

відгук totolink a702r

Цікаве рішення вибрали розробники при розміщенні зовнішніх антен. Вони не ззаду і не збоку, а виходять прямо з верхньої кришки. Виглядає дуже свіжо, але в той же час це грає на руку і зручності прихованої установки роутера Тотолінк A702R. У тому випадку, якщо б вони були поміщені по боках або ззаду, це вимагало б більшої глибини короба для його розміщення. Так само маршрутизатор легко зможе поміститися в нішу трохи більшого розміру, ніж він сам. Самі ж антени легко через отвори виводяться назовні для забезпечення максимально якісного поширення бездротового сигналу.

wps totolink a702r

Всього тут є 4 антени по 2 на кожен з діапазонів. Всі вони мають коефіцієнти посилення 5 dBi. На довгій межі вмістилося 4 порту LAN і один роз'єм WAN, виділений іншим кольором. Всі вони підтримують швидкість інтернету по кабелю до 100 Мбіт / с.

порти totolink a702r

На протилежному боці одна єдина кнопка WPS, об'єднана в один блок з втопленою всередину клавішею скидання налаштувань.

кнопки totolink a702r

Здалеку здається, що у верхній лицьовій панелі прихована решітка охолодження, однак це дизайнерська обманка. На ній лише кріпляться антени і розміщуються лампочки-індикатори режимів роботи і підключення роутера кнопки TotoLink A702R.

wifi роутер totolink a702r

А ось справжня решітка для природної вентиляції внутрішньо частини корпусу розміщена на нижньому боці. Тут же і традиційна наклейка з інформацією для підключення до маршрутизатора для його первинної настройки - SSID мережі, логін і пароль адміністратора.

ssid totolink a702r

Звернемо також увагу на таку дрібницю, як окремі прогумовані ніжки. Завдяки їм роутер буде надійно стояти на горизонтальній поверхні. Є також і «вуха» для настінного кріплення.

Інструкція по налаштуванню роутера TotoLink з телефону ви знайдете в окремій статті.

Тестування відстані wifi сигналу

Заміри рівня бездротового сигналу від роутера TotoLink A702R ми робили в стандартній двокімнатній квартирі в трьох точках, між якими розташовані міжкімнатні перекриття.

конфігурація квартири

Показники виявилися на середньому рівні, типові для більшості недорогих моделей.

2.4 GHz

wifi роутер totolink 2.4 ghz2 кімната3 кімната

5 GHz

wifi роутер totolink 5 ghz2 точка3 точка

Відгук про роутере TotoLink A702R

В цілому wifi роутер TotoLink A702R показав себе недорогим і невибагливим пристроєм, який покриває базові потреби при організації бездротової мережі в приміщенні. Нажаль, в ньому немає гігабітних портів і USB роз'єму, що зробило б його набагато більш універсальним. Але потрібно віддавати собі звіт, що це спричинило б за собою значне зростання ціни. TotoLink A702R адресований тим користувачам, які просто хочуть перетворити свій недорогий кабельний тариф інтернету в бездротової, щоб користуватися ним з кількох різних комп'ютерів, смартфонів і ноутбуків.

Відео огляд Totolink A702R

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 10 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7

Якість виконання 7 Ціна 9 Набір функцій 7 Зручність настройки 8 Стабільність 7 Разом 8 * на думку редакції WiFiKA.RU