Як Прошити Роутер Mercusys Своїми Руками?

Прийшов час розібратися з питанням, як прошити wifi роутер Mercusys. У мене в користуванні зараз знаходиться модель MW325R N300. Однак дана інструкція також підходить і для абсолютно будь-який інший - AC12, MW305R, MW302R і так далі. Нажаль, автоматичного оновлення програмного забезпечення в даний момент не передбачено. Тому завантажити і встановити прошивку потрібно буде вручну. Зараз покажу, як це зробити.

Як завантажити прошивку для маршрутизатора Mercusys?

Отже, щоб скачати прошивку для свого роутера Mercusys, необхідно спочатку з'ясувати, яка у нього апаратна версія. Вона вказана на наклейці під корпусом. Однак якщо ваш пристрій десь заховано в важкодоступному місці, то хочу вас порадувати. Діставати його не доведеться, тому що ця інформація є також в панелі адміністрування.

Йдемо в розділ «Розширені настройки - Системні інструменти - Оновлення вбудованого ПЗ»

апаратна версія прошивки mercusys

Тут дрібним шрифтом зазначено:

 • Апаратна версія роутера. Вона необхідна при виборі потрібного файлу прошивки для завантаження з сайту підтримки. У мене вона має значення «2.0»
 • Версія вбудованого ПО. Це серійний номер прошивки. Потрібен для того, щоб зрозуміти, чи вийшло оновлення до вашого роутеру, чи ні. У моєму випадку це прошивка «170815»
 • Настійно рекомендується виконувати прошивку маршрутизатора Mercusys тільки в стані підключення його до комп'ютера по кабелю, а не по WiFi. Якщо зв'язок несподівано урветься, він може перестати працювати.

  Для завантаження свіжої версії ПО йдемо на офіційний сайт. Нам потрібен розділ «Підтримка». Тут можна ввести найменування моделі в пошукову форму, або вибрати її з каталогу нижче.

  саи? т підтримки mercusys

  Потрапляємо на сторінку даного роутера Mercusys - вибираємо свою версію, яка була вказана в адмінці - мені потрібна V.2.

  апаратна версія mercusys

  Прокручуємо сторінку вниз і бачимо три колонки. У першій різного роду керівництва по експлуатації, а от у другому - прошивка, яка нам потрібна.

  скачати вбудоване по mercusys

  Тут уже доступна версія «170823», тобто більш свіжа, ніж у мене. А значить саме час оновитися! Натискаємо на іконку завантаження і викачуємо її на комп'ютер. Файл прошивки запакований в ZIP-архів, його необхідно розпакувати.

  архів з прошівкоі? mercusys

  Тепер возвращаяемся в панель управління маршрутизатора і натискаємо на кнопку «Огляд»

  прошивка mercusys

  Вибираємо на комп'ютері файл з розширенням .BIN, який ми тільки що розпакували з завантаженого архіву.

  ФАІ? л прошивки mercusys

  Тиснемо на кнопку «Оновити»

  оновлення прошивки mercusys

  І підтверджуємо свою дію

  оновлення Встроенноое? прошивки роутера mercusys

  Протягом декількох секунд відбудеться завантаження свіжої прошивки на роутер Mercusys. Після чого він перезавантажиться і знову почне працювати.

  виконується оновлення mercusys