Як Повернути Заводські Налаштування на Роутер Netis - Повний Скидання

Скидання налаштувань роутера Netis - один із способів вирішити більшість питань, пов'язаних зі збитими конфігураціями підключення до інтернету або WiFi мережі. Також повернути заводські параметри часто буває необхідно в тому випадку, якщо ви втратили від нього пароль від входу в адмінку. Внести зміни без нього, зрозуміло, неможливо. Єдиний вихід із ситуації - обнулити роутер Нетіс до колишніх параметрам.

Як скинути пароль і налаштування роутера Netis до заводських кнопкою Default

Для того, щоб повернути заводські настройки на роутері Нетіс і з нуля конфігурувати його на роботу зі своїм провайдером, найпростіше у включеному стані затиснути на ньому кнопку скидання на корпусі. Як ми бачили, у інших виробників вона зазвичай називається «Reset», але в Нетіс вирішили виявити оригінальність і назвали її «Default», що в перекладі означає «за замовчуванням».

Повернення Заводських Настройок netis

Оскільки ця кнопочка дуже маленька і втоплена в корпус, для скидання роутера потрібно скористатися тонкою шпилькою.

скидання роутера netis n1

Це проста дія поверне заводські настройки Netis, і з ним можна буде працювати точно так само, як з новим пристроєм.

кнопка скидання на маршрутизаторі netis n4

Як повернути заводські настройки Netis з панелі управління?

Однак той же самий скидання роутера можна зробити і з панелі адміністрування Netis. Наприклад, якщо ви хочете зробити передпродажну підготовку свого власного маршрутизатора, знаєте пароль доступу в особистий кабінет адміністратора, але при цьому ліньки йти за скріпкою або тягнутися до пристрою.

як скинути роутер netis

Для цього йдемо в розділ «Заводські настройки» - в нашій версії прошивки він є останнім у лівому меню - і тиснемо на кнопку «Відновити». Після перезавантаження маршрутизатора все настройки Netis відкотяться до заводського стану.