Як Дізнатися, Хто Підключений до WiFi роутер Zyxel і Keenetic - Комп'ютери, Ноутбуки, Смартфони

Іноді буває корисним дізнатися, хто підключений до власного wifi роутера. Не буду тут перераховувати всі причини, думаю, якщо ви задалися цим питанням, то ця інформація необхідна. Тому в цій статті докладно покажу, як подивитися, які комп'ютери, ноутбуки, смартфони або інші бездротові пристрої підключені до wifi роутера Zyxel Keenetic на прикладі старої і нової версій панелі управління.

Підключення пристрою в домашній мережі WiFi маршрутизатор Zyxel Keenetic

Почнемо зі старою адмінки, яка використовувалася на маршрутизаторах, що випускаються ще під спільним брендом Zyxel Keenetic. Подивитися підключені комп'ютери до wifi роутера є можливість в двох місцях.

По-перше, в стартовому розділі «Системний монітор» на вкладці «Клієнти WiFi».

хто підключений до роутера zyxel keenetic

Однак, тут будуть відображатися тільки ті, хто з'єднаний бездротовим способом. Щоб побачити всі пристрої, заходимо в нижньому меню в розділ «Домашня мережа»

wifi устрої? ства zyxel keenetic

Якщо натиснути на рядок з назвою комп'ютера, то зможемо призначити йому статичний ip адресу або заблокувати доступ в інтернет.

керувати підключеним пристроєм zyxel keenetic

Список підключених клієнтів до маршрутизатора Keenetic

Якщо розглядати нову версію особистого кабінету сучасних роутерів Keenetic, то в список клієнтів відразу можна перейти з головної сторінки панелі. У двох тематичних блоках окремо показані підключені пристрої по кабелю або по wifi до домашньої і гостьовий мережі.

хто підключений до keenetic

Якщо по ним клікнути, то бачимо відразу всіх активних і відключених користувачів за трьома категоріями - незареєстровані, зареєстровані і заблоковані

список устрої? ств мережі keenetic

Як подивитися, хто підключений до роутера Keenetic по WiFi з телефону?

Не можна залишити поза увагою і мобільний додаток My.Keenetic. Адже з його допомогою можна в будь-який час через інтернет подивитися, хто підключений до wifi роутера прямо зі свого телефону. Для цього запускаємо програму і заходимо в меню «Моя мережа» в свій роутер

моя мережу keenetic viva

І далі в «Пристрої»

меню пристрою keenetic

Тут з'явиться список підключених до вашого wifi сигналу клієнтів.

список пристроїв my keenetic

Можна зайти в будь-який з них і отримати доступ до статистики трафіку

трафік пристрою keenetic

А також до функцій управління даними користувачем. Наприклад, обмежити швидкість інтернету або заблокувати його підключення до роутера.

функції пристрою keeneticуправління пристроєм keenetic

інші виробники

D-Link D-Link

Asus Asus

TP-Link TP-Link