Як на роутер D-Link Подивитися, Хто Підключений до Мого Wi-Fi?

Сьогодні хочу поділитися варіантами, як подивитися, хто підключений до wifi роутера D-Link. Рано чи пізно в процесі використання інтернету через маршрутизатор багато хто починає помічати, що швидкість стала ні з того ні з сього падати. Підозріло? Не те слово! Перше, що спадає на думку - подивитися список підключених клієнтів до wifi роутера. Давайте покажу, як це зробити на D-Link.

Для того, щоб дізнатися, хто саме з'єднався з wifi мережею роутера, необхідно зайти в налаштування D-Link. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то рекомендую прочитати нашу окрему статтю.

Де подивитися, хто підключився до WiFi роутера D-Link?

Подивитися список клієнтів, які підключені до wifi мережі, на роутері D-Link можна відразу в трьох місцях:

  1. в розділі моніторингу мережі
  2. в статусі dhcp клієнтів
  3. і власне в списку комп'ютерів, ноутбуків і інших гаджетів, які працюють з роутером по кабелю або wifi

моніторинг мережі

Перш за все, вся схема локальної мережі в деревовидному вигляді відображається на головній сторінці панелі управління Д-Лінк. В меню це розділ «Моніторинг». Тут ми можемо побачити назву комп'ютера або смартфона, його MAC і IP адреси.

схема підключених устроійств d-link

Статус DHCP сервера

Далі, можна зайти в розділ «Статус - DHCP». Тут будуть відображатися ті підключені пристрої, яким видано динамічний IP. Як правило, всі користуються саме цієї налаштуванням для видачі адрес, тому тут можна побачити в більшості випадків все клієнти роутера.статус dhcp

Список wifi клієнтів

Нарешті, є спеціальний окремий розділ, щоб подивитися, хто підключений до D-Link - це «Список клієнтів» в меню «Wi-Fi». Мінусом цієї рубрики є те, що тут не видно назву гаджета, через що буває складно зрозуміти, хто саме підключився до маршрутизатора.

список клієнтів d-link

Що можна дізнатися про ті, хто підключений до wifi роутера D-Link?

У перших двох варіантах ми отримуємо повну інформацію про комп'ютерах, ноутбуках, смартфонах, ТВ і інших мережевих пристроях, які підключені до WiFi мережі роутера D-Link або по кабелю:

  • Назва
  • IP адреса
  • Фізичний MAC адреса
  • Час роботи в мережі

На підставі цих даних можна зробити висновок, хто саме підключився до вашого WiFi. І в разі виявлення несанкціонованого доступу до мережі негайно внести правки в систему безпеки маршрутизатора D-Link. Наприклад, змінити тип шифрування або поміняти пароль на складніший. Рекомендую також прочитати на нашому блозі докладну інструкцію про всі способи захисту локальної мережі.

Відео, як дізнатися про підключення до роутера Д Лінк

інші виробники

  • TP-Link
  • Asus
  • Zyxel і Keenetic