Як Включити Батьківський Контроль На роутер Asus?

Функція батьківського контролю на роутерах Asus реалізована дуже просто. У нових моделях ця штука може іменуватися як AiProtection. Вона дозволяє вибрати час і дні роботи в інтернеті для будь-якого комп'ютера, ноутбука, телефону або планшета, підключеного як по WiFi, так і за допомогою кабелю. Таким чином, ми можемо захистити доступ в мережу для одного користувача, дозволивши при цьому роботу іншого в один і той же час.

Батьківський контроль AiProtection на маршрутизаторі Asus

У роутерах Asus дана настройка знаходиться де б ви думали? Правильно, в розділі «Батьківський контроль» або «AiProtection». Включаємо його тумблером в положення «ON» і вибираємо зі списку підключених комп'ютерів той, для якого потрібно застосувати правила.

батьківський контроль asus

Після цього натискаємо на «+» - пристрій буде додано до списку. Тепер поруч з його назвою буде відображатися ще одна ікона - у вигляді олівця. Натискаємо на неї

батьківський контроль в роутері asus

Відкриється таблиця, в якій можна призначити день і час, в яке комп'ютера дозволено користуватися інтернетом.

час роботи батьківського контролю

Після зміни параметрів натискаємо на кнопку «ОК» і далі на основній сторінці розділу тиснемо також на «Застосувати» - обмеження відразу ж вступлять в силу без додаткової перезавантаження маршрутизатора Асус.

Для закріплення цієї інформації, в допомогу вам даю виноску на ще одну корисну статтю, яку опублікували для своїх клієнтів сервісмени Асус.

Як заблокувати сайт на роутері Asus?

Зазвичай батьківський контроль також суміщений з функцією блокування сайтів. Однак в роутерах Asus вони рознесені по різних розділах меню. Тут він називається «Брандмауер«. Йому ми присвятили окрему статтю.

Як обійти батьківський контроль на роутері Asus?

Обійти батьківський контроль на маршрутизаторі Асус звичайними засобами не представляється можливим. Справа в тому, що дана функція працює на рівні програмного забезпечення роутера. Тому після налаштування фільтрації по MAC адресу, він просто не пускатиме заблокований комп'ютер в інтернет. Єдине можливе вирішення питання - використовувати спеціальні програми, які підміняють MAC адреса комп'ютера. Але це вже окрема тема.

Відео про батьківський контроль AiProtection Asus