Навіщо Скуповують Роутери Eltex? відповідь Експерта

Помітив, що останнім часом в інтернеті все частіше з'являються оголошення про покупку wifi роутерів і ТБ приставок. Переважно це стосується моделей фірми Eltex. Для чого ж скуповують роутери і модеми Eltex?

Зрозуміло, підвищений попит на мережеве обладнання викликав на форумах і в групах в соцмережах масу різних домислів і теорій змови. Нібито, перекупки крадуть з них якісь дані користувачів або навіть добувають цінні метали з електронних плат.

скуповують роутери eltex

Насправді, все набагато простіше! WiFi роутери Eltex дуже популярні у багатьох провайдерів, які надають їх в якості обладнання для підключення своїх послуг. Але функціональність у них обмежена і часто користувачі купують собі більш нове і сучасне пристрій.

купуємо роутери eltex

Однак, навіть простенькі маршрутизатори Eltex цілком дозволяють виконувати базові завдання для прокладки інтернету в квартири або приватні будинки. Географія поширення високошвидкісного інтернету постійно розширюється, в тому числі і в сільську місцевість. Тому провайдерам необхідно все більше і більше цих пластикових коробочок для підключення нових абонентів. А значить потрібно замовляти все більше роутерів для розвитку свого бізнесу.

Як ви думаєте, що вигідніше - купувати нові пристрої у виробника або скуповувати у населення б.у. роутери Eltex, які не потрібні і просто валяються на полиці і захаращують будинок?

Правильно, дешевше друге. Відповідно, після нескладного відновлення їх працездатності, маршрутизатори знову надходять в обіг і встановлюються в нові будинки для забезпечення їх інтернетом.

eltex роутер

Так що нічого надприродного в цьому немає - тільки бізнес!