розділ АРХІВИ: TV and Set-Top Boxes

Підключення Телевізора до Комп'ютера в призначен Монітору по Кабелю HDMI і VGA без WiFi?

Існує кілька ситуацій, коли необхідно підключити телевізор Смарт ТВ до комп'ютера по кабелю HDMI або VGA в якості монітора, щоб транслювати зображення і звук без використання бездротової мережі WiFi. Благо, що сучасні моделі повністю підтримують можливість передачі картинки з комп'ютера або ноутбука через телевізор. Спосіб підключення ТВ по кабелю HDMI Детальніше »

Як Підключити ТБ до Інтернету Через WiFi Роутер або Модем - Налаштування Smart TV Samsung, LG, Philips, Sony

Сьогодні ми поговоримо про те, як підключити телевізор по WiFi до інтернету, щоб дивитися фільми або канали через роутер, або модем. Нашим завданням буде розібратися, як налаштувати з'єднання цифрового телевізора зі Smart TV або аналогового ТБ з домашньої локальної мережею маршрутизатора за допомогою кабелю або без проводів по WiFi сигналу. Упевнений, у багатьох з Вас в будинку є сучасний ЖК, LCD або LED телевізор Samsung, LG, Philips, Sony, Toshiba, Panasonic, Haier, DEXP, BBK, Supra або будь-який інший фірми. Однак набагато менше людей знають про те, що навіть їх старий телевізор без Смарт ТВ Детальніше »

Як Підключити Ноутбук до Телевізора по WiFi і Дублювати Зображення з Екрану, Щоб на ТБ Дивитися Фільми з Комп'ютера?

Прийшов час розповісти, як підключити ноутбук до телевізора через wifi з'єднання без кабелю, щоб дублювати екран. Особисто я постійно користуюся цією функцією, так як це дуже зручно, коли хочеться подивитися фільм з комп'ютера або ноутбука на великому моніторі ТВ. У цій статті ми детально розглянемо, як транслювати монітор без проводів і HDMI з Windows 10 на телевізор LG. Однак даний спосіб абсолютно універсальний і підходить для ноутбуків c будь-якою версією Windows на борДетальніше »

Smart TV Додатки - Як Завантажити і Встановити на ТБ Віджети?

Продовжуємо мучити телевізор - сьогодні наше запитання, як встановити Smart TV додаток або ТВ віджет на Samsung або LG. За замовчуванням на телевізорі встановлені кілька фірмових додатків від виробника і самі стандартні, типу YouTube або IVI. Однак дуже багато телеканалів або інтернет-ресурси мають свої власні додатки Смарт ТВ. Давайте подивимося, як поставити їх самостійно. Розглянемо установку Smart TV Apps на прДетальніше »

Альтернативна Прошивка ТВ Приставки X96 Mini Firmware без USB і SD карти - Інструкція

Настав час показати, як своїми руками прошити ТВ приставку X96 Mini. На форумі 4PDA я знайшов безліч альтернативних прошивок для даного Smart TV Боксу. А оскільки він розроблений на основі популярного чіпа Amlogic S905W, то до нього підходить безліч варіантів ПО від інших схожих приставок з більш вдало пропрацював інтерфейсом, наприклад від Tanix TX3. Ніби як є навіть варіанти прошити x96 mini за допомогою USB флешки або SD карти, але в даній статті ми скористаємося більш надійним і багаторазово перевіреним способом через комп'ютер, підключивши до нього приставку кабелем.Завантаження прошивки длДетальніше »

Підключення Телефону до Телевізора по WiFi Для Перегляду Фільмів - Трансляція з Android на Smart TV Samsung і LG

Сьогодні я наочно покажу, як підключити телефон на Android до телевізора по WiFi, щоб транслювати зображення і передавати відео на великий монітор Смарт ТВ. Це зручно для перегляду фільмів, а також для ігор, так як планшет або смартфон перетворюється в подобу ігрової консолі, а ТВ використовується як екран. Дана інструкція підійде для підключення будь-якого телефону на Андроїд, в тому числі Самсунг, Хуавей, Хонор і Редмен, до телевізора Smart TV будь-якої марки - від Samsung і LG до Philips, Sony, Xiaomi, Dexp, Haier та інших.Способи підключенняДетальніше »

Налаштування IPTV на приставці Android Smart TV Box для Перегляду ТБ Каналів

Тема настройки IPTV сьогодні стала особливо актуальною в зв'язку з відключенням аналогового мовлення і переходом на цифру. Питається, навіщо платити гроші, якщо можна дивитися ТБ безкоштовно? З появою величезної кількості різноманітних потужних і при цьому недорогих моделей приставок для телевізора це стало набагато простіше, ніж ще кілька років Детальніше »

Вхід 192.168.49.1 або 192.168.203.1 - Як З'єднати з роутера MiraScreen, AnyCast, ChromeCast і Що Робити, Якщо не Заходить в Налаштування адаптера?

Адреси IP 192.168.49.1 і 192.168.203.1 використовуються для входу в настройки деяких моделей ТВ приставок Miracast - їх ще називають, Anycast або WeCast в залежності від виробника. Про те, як підключити подібний гаджет до телевізора, я вже розповідав. Настав час подивитися, як з'єднати її з роутером і що робити, якщо зайти в налаштування на 192.168.49.1 і 192.168.203.1 не вдається.Вхід в налаштування 192.168.Детальніше »

Як Дивитися Відео з YouTube на телевізор Android Smart TV

Всього в природі існує кілька основних способів, щоб дивитися YouTube на телевізорі. У наш час це особливо актуально, оскільки Ютуб і інші онлайн відео сервіси багато в чому замінили собою традиційні канали телевізійного мовлення через антену. У цій статті хочу детально розглянути всі варіанти перегляду YouTube на телевізорі як оснащеному системою Smart TV (Samsung, LG, Philips і т.д.), так і без неї з телефону або через приставку AndroДетальніше »

Торренти на Смарт ТВ приставка Android TV - Як Дивитися на Xiaomi Mi Box S?

Продовжуємо тему перегляду фільмів на Смарт ТВ приставці - сьогодні розповім, як дивитися торренти на Android TV. Розбиратися з цим питанням будемо на прикладі популярної Xiaomi Mi Box, яку я використовую в якості основної. Покажу кращі безкоштовні додатки APK, за допомогою яких можна буде дивитися кіно в онлайн плеєрі на приставках Mi Box S, x86 і їм подібних або телевізорах Samsung, Детальніше »

Огляд ТОП-5 Кращих Необхідних Додатків Для Приставки Android Smart TV Xiaomi Mi Box

У цій статті хочу зробити для вас огляд, в якому покажу найкращі і необхідні додатки для медіа приставки Smart TV на Андроїд, зокрема Xiaomi Mi Box S, якої користуюся в даний момент. З ними я вже давно з успіхом працюю сам, і на мою думку, вони повинні бути у кожного користувача Смарт TV. Зрозуміло, скачати їДетальніше »

Технологія Miracast (MiraScreen, AnyCast, СhromeCast) - Як Включити Трансляцію Екрану Через Адаптер по WiFi без DLNA?

Напевно деякі читачі вже десь чули про такий пристрій, як адаптер Miracast або MiraScreen, AnyCast, СhromeCast. Технологія передачі даних по WiFi під назвою «Міракаст» - це логічне продовження практичного вирішення по можливості трансляції контенту з одного пристрою на інший. У чому її відмінність від AirPlay, WiFi Direct (WiDi), DLNA і як підключити Miracast адаптер до ТВ? Розбирається разом.Що таке Miracast?Miracast - це технологія, яка використовується для транслДетальніше »

Веб-Браузер Для Телевізора Смарт ТВ і Приставки на Android TV - Як Завантажити і Встановити APK на Xiaomi Mi Box

Веб-браузер для телевізора Смарт ТВ або приставки на системі Android - програма не настільки необхідне, як медіаплеєри або той же YouTube. Однак іноді з телевізора все ж виникає необхідність зайти на сайт будь-якого онлайн плеєра, щоб відтворити відео, яке не вдалося завантажити або знайти в інших джерелах. І ось тут-то виникають проблеми, оскільки стандартні Google Chrome, Яндекс Браузер, Mozilla Firefox і інші програми, які «на ура» заходять для використання на Андроїд-смартфонах, виявляються абсолютно не придатні для телевізора або ТВ присДетальніше »

Огляд ТВ Приставки Vontar X96 Mini Smart Box на Android TV - Налагодження та Відгук

Можна було б сказати, що X96 Mini TV Box - це ще одна Смарт ТВ приставка під управлінням операційної системи Android. Однак я не випадково взяв її на огляд, хоча на ринок вони вже вийшли понад рік тому. Справа в тому, що x96 Mini (2gb / 16gb), також як і її «старша сестра» з ім'ям Max від компанії Vontar, є мега-популярними серед користувачіДетальніше »

Як Підключити Монітор до Комп'ютера або Ноутбуку по WiFi - Бездротовий Подовжувач HDMI Видеосендер

Видеосендер - це бездротової подовжувач HDMI сигналу, який дозволяє передати по повітрю картинку з комп'ютера на телевізор. Про використання ТВ в якості другого монітора я вже розповідав. Але ми це робили за допомогою кабелів - VGA, HDMI, DVI і т.д. Однак є й інша зручна можливість підключити ТВ або звичайний монітор як другий екран для Детальніше »

Огляд ТОП Кращих Безкоштовних Медіаплеєра для Приставки Android Smart TV і Xiaomi Mi Box

Будь-яку Smart TV приставку - не важливо, це Xiaomi Mi Box, X96, A95X або будь-яка інша - ми купуємо насамперед для перегляду відео. У зв'язку з цим найголовнішим додатком є ​​медіаплеєр. Однак ті програми, які встановлені за замовчуванням, не завжди є зручними. А головною якістю, яке відрізняє хороший програвДетальніше »

Підключення і Налаштування Приставки Xiaomi Mi Box на Android Smart TV до Телевізора

Про ТБ приставки Xiaomi Mi Box S 4K і враження від її використання я докладно розповідав в минулій статті. Інструкцію з підключення Smart TV до телевізора, налаштування на роботу в мережі та встановлення додатків на Андроїд я вирішив винести в окреме покрокове керівництво, так як можливостей у неї більш ніж багато. І для докладного їх розгляду варто витратити окремий час. Думаю, вам буде цікаво і корисно!Підключення приставки Xiaomi Mi Box S 4 до телевізора Smart TVПідключити приставку Xiaomi TV Box до телевізора простіше простого. У комплекті з глобаДетальніше »

Прошивка Телевізора Samsung зі Smart TV

Прошивка телевізора зі Smart TV - не найчастіше дію, яке ми виробляємо. Я б навіть сказав, що мало хто взагалі це робить. Однак прошивка ТВ дозволить оновити його програмне забезпечення і значно розширити функціонал.Для чого потрібна прошивка для ТВ?При випуску нової прошивки будь-який виробник, будь то Samsung, LG або Philips з підтримкою Smart TV, перш за все вносить в неї критичніДетальніше »

Огляд Smart TV Приставки Xiaomi Mi Box S (4K) International - Відгук про Характеристики Медіаплеєра на Android

Перед тим як замовити Smart TV приставку Xiaomi Mi Box S з підтримкою 4K на огляд, я довго читав відгуки користувачів на форумі 4pda про Global або International Version. Подібних медіаплеєрів на Андроїд ТВ у мене вже була величезна кількість, в тому числі і Сяомей однією з перших версій. Однак минулий досвід спілкування з приставкою Сяомей зробив мені щеплення від покупки їх наступних поколінь.Головною проблемою була заточенность під китайський ринок і відсутність в зв'Детальніше »

Оновлення Прошивки Android Smart TV Приставки Xiaomi Mi Box 3, 4, або Pro

Смарт ТВ приставка для телевізора - одне з тих пристроїв, у яких вкрай бажано періодично оновлювати прошивку. Найпопулярнішою на сьогоднішній день є китайська Xiaomi Mi Boх різних модифікацій - S, 3, 3C, 4, Pro. На щастя, виробник регулярно випускає свіжі версії ПЗ для Андроїд. Так, на момент написання статті найактуальнішою є Android TV 8.0. Поговоримо, як пеДетальніше »

Як Дивитися Телевізор Через Інтернет - Налаштування ТВ Каналів на приставці Android TV Box

Сьогодні з переходом на цифрове телевізійне мовлення одним з головних питань став ось який - як налаштувати ТВ приставку Ростелеком, Білайн, МТС або ТТК на канали для телевізора? На щастя, я вже більше 10 років поняття не маю, що таке центральне телебачення. Адже є телевізори з Smart TV і приставки Android TV Box, через якіДетальніше »

Підключення USB Флешки або Жорсткого Диска до Смарт ТВ приставка на Андроїд для Телевізора по HDMI

Всі сучасні телевізори LG, Samsung, Sony Bravia і інших фірм в основному оснащені одним або декількома USB і HDMI портами, а також програмним забезпеченням Smart TV. Це означає, що до такого ТБ можна підключити флешку або зовнішній жорсткий диск і дивитися з неї фільми або встановлювати додатки APK. Але як бути власникам старих телевізорів без ЮСБ портів і Смарт ТВ, але з тюльпанами?Як підключити флешку по HDMI через тюльпани, якщо телевізор без Смарт ТВ?Незважаючи на відсутність USB роз'єму в телевізорі, Детальніше »

Онлайн Перегляд Фільмів з Інтернету на телевізор Android Smart TV - Як Встановити і Налаштувати Кінотеатр HD VideoBox?

Будь-телевізор Smart TV або ТВ приставка - це перш за все відео контент. Однак сьогодні стає все менше можливостей для безкоштовного перегляду фільмів або серіалів з інтернету в режимі онлайн через браузер. На щастя, для власників Android Smart TV поки ще є відмінна лазівка, за допомогою якої абсолютно легально можна дивитися улюблені відео в інтернеті в хорошій якостДетальніше »

Огляд ТВ Приставки Tanix TX3 Mini L TV Box S905W - Відгук, Підключення і Прошивка

Android-приставок для телевізора у нас на огляді було досить багато, але про фірму Танікс (прямо майже Тітанік'с) я дізнався тільки тоді, коли менеджери інтернет-магазину Гербест запропонували надіслати нам для відкликання модель Tanix TX3 Mini TV Box на процесорі Amlogic S905W . Як виявилося, знають про неї набагато більшу кількість людей, так як в пошуку вона виявилася досить популярною. Що ж, давайте і ми подивимося, що вона з себе представляє. Сподіваюся, після підклюДетальніше »

Як Вибрати Smart TV Приставку На Андроїд Для Телевізора - ТВ Стік або Бокс?

Незважаючи на те, що більшість сучасних телевізорів вже спочатку мають в своєму арсеналі підтримку Smart TV, попит на окремі приставки не тільки не падає, але і з кожним роком зростає. Чесно кажучи, я і сам при наявності телевізора з WiFi користуюся саме їй. Як вибрати Смарт ТВ приставку на Android для телевізора правильно? ПрДетальніше »

Огляд і настройка ТВ Приставки Xiaomi Mi Box Mini

Ну ось і дісталися ми до неї - телевізійної приставки Xiaomi Mi Box Mini. Я давно хотів отримати її на тест не тільки тому, що зовнішнім виглядом вона чимось нагадує приставку Apple TV, а й тому що вже мав неодноразовий позитивний досвід спілкування з гаджетами цієї фірми - хотілося подивитися, чи не вдарить і цей пристрій в бруд обличчям і так само воно апетитно за змістом, як за формою?Технічні характеристики Xiaomi Mi Box MiniДозвіл відео - 1080P (1920 × 1080) Full HDWi-Fi - 2,4 і 5 ГГцBluetooth - 4.0Процесор - MTK MT8685A Cortex-A7, 4 ядра, 1,3 ГГцGPU - Mali-450 MP4, 4-ядерний графічний чіп Детальніше »

Як Дублювати Екран Телефону Android на ТБ Smart TV по WiFi - Rombica Smart Cast v02

У даній статті я б хотів більш детально висвітлити питання, як дублювати екран телефону Android або iPhone на телевізор або приставку Smart TV по WiFi. Допоможе нам у цьому Miracast адаптер Rombica Smart Cast v02. Через нього ми зможемо вивести дисплей смартфона і транслювати відео, фільми або передати зображення фотографій, записаних нДетальніше »

Телевізор Роздає WiFi Як Точка Доступу

А ви знали, що можна підключити до інтернету через телевізор всі інші комп'ютери і гаджети? Сьогодні ми перетворимо наш телевізор в повноцінну точку доступу WiFi, яка буде роздавати інтернет. Через звичайний ТВ будь-який пристрій з підтримкою бездротового з'єднання зможе вийти в інтернет - від комп'ютера і ноутбука до планшета або телефону.Як Детальніше »

Налаштування Кнопок на Пульті Управління ТВ приставка - Програмуємо Android Smart TV Box

Всі власники приставок для телевізора під управлінням Android TV рано чи пізно стикаються з проблемою обмеженості запрограмованих стандартних функцій кнопок пульта управління. Наприклад, я користуюся Xiaomi Mi Box S, і на її пульті ДУ є лише близько 10 клавіш, на які призначені найосновніші дії. Малувато, чи не так? ОДетальніше »

Огляд Beelink M18 Android TV Box

Ринок ТВ приставок з кожним місяцем все більше розширюється і поповнюється новими моделями, і ось сьогодні ми подивимося на телевізійну приставку Beelink M18 Android TV Box. Оскільки в наших магазинах поки її немає, замовляв я її в Китаї на Гербест (посилання).КомплектаціяАле як не дивно, в надісланому екземплярі ні на корпусі, ні на коробці - ніде не було інформації, що це саме Beelink, хоча зовні вона виглядає один в один. Також ні на якість, ні наДетальніше »

Nexbox A95X F1 Smart TV - Огляд Android ТВ Приставки на Amlogic s905W

З досвіду використання ТВ приставок на Андроїд з Китаю, за великим рахунком до всіх їм у мене зазвичай одна єдина велика претензія - нестача оперативної пам'яті. В результаті чого інтерфейс подлагівает і нормально користуватися цим пристроєм без мату просто неможливо. Останнім часом ситуація почала змінюватися, і вже за розумні гроші можна купити цілком гідне пристрій. Зокрема, з'явилася ціла серія приставок Smart TV на базі процесорів Amlogic s905W і s905x. Однією з них є тв приставка NДетальніше »

Установка Додатків на Смарт ТВ Приставку на Android - Xiaomi Mi Box

Вирішив для вас написати універсальну статтю, як встановити будь-який додаток на ТБ приставку, яка працює під управлінням операційної системи Android TV. Інструкція підійде для будь-якої «коробки» Smart TV, проте сьогодні в якості прикладу візьмемо популярна Xiaomi Mi Box S, яка є яскравим представником подібного роду пристроїв.Як встановити додаток на Android TV Smart Box?Для того, щоб завантажити новий додаток на приставку Smart TV, необхідно, щоб на ній було встановлено Google Play Store. Ця програма входить в стандартний пакет додатків для Android, який встановлено на Детальніше »

Огляд Медіаплеєра Harper ABX-332 Smart Box - Відгук про ТБ приставки на Android

Медіаплеєр Harper ABX-332 Smart Box - це одна з найпотужніших Андроїд ТВ приставок, які нам приходили на огляд. У цій статті не буде інформації про її прошивці, отриманні root прав і іншої кастомізації, яку люблять відвідувачі 4pda. Зате ми поділимося досвідом і дамо свій чесний відгук про використання Harper ABX-332 на практиці, так що давайте знайомитися з технічними характеристиками і зоДетальніше »

ТВ Приставка Xiaomi Mi Box НЕ Бачить WiFi - Мережа Відвалюється, Інтернет НЕ Підключається

Як і будь-який складний технічний пристрій, під час експлуатації ТВ приставки трапляються різні помилки. Це стосується і популярної сьогодні Xiaomi Mi Box S - найчастіше проблема полягає в тому, що її адаптер слабо ловить інтернет або мережу постійно відвалюється, або вона не бачить і не вдалося підключитися до WiFi роутера. У чому причина і як це виправити?Способи вирішення проблеми, коли Xiaomi Mi Box не вдалося підключитися до WiFi мережі інтернетНайпростіший варіант вирішити питання з відвалюється мережею wifi на Xiaomi Mi Box - це просто перезавантажити приставку. Я саДетальніше »

Телевізор Smart TV Чи не Бачить Флешку або Жорсткий Диск в UBS роз'єми - Що Робити?

Нещодавно відразу кілька читачів звернулися до мене з питанням, так як зіткнулися з однією і тією ж проблемою. Телевізор Smart TV не бачить підключену до його USB порту флешку, в той час як комп'ютер її бачить, зчитує і записує файли. Причин виникнення цих труднощів кілька. Тому немає і єдиного варіанту вирішення питання, щоб ТВ знову побачив флеш-карту через USB роз'єм. Постараємося виявити всі можливості.ОснДетальніше »

Підключаємо Безпровідну Клавіатуру до Телевізора Через Smart TV Приставку

Цього разу вирішив зробити для вас докладну інструкцію з підключення бездротового клавіатури до телевізора по Bluetooth через приставку на Android. Сьогодні використання TV Box спільно з будь-яким телевізором є більш універсальним і практичним способом, ніж спочатку використовувати набагато дорожчий Smart TV від Samsung, LG, Philips, Sony і т.д. Підключення ж до неї повноцінної блютуз клавіатури зробить використання приставки зручнішим.Способи підключення Bluetooth клавіатуриОсобисто я користуюся Xiaomi Mi Box S, однак процес підключення бездротового клавіатури до ТВ приставці від Детальніше »

ТВ Приставка Для Телевізора на Windows 10 - Beelink Pocket P1

Вітаю всіх на блозі! У нас сьогодні черговий огляд, і на нього нам потрапила незвичайна ТВ приставка для телевізора Beelink Pocket P1. На сайті, де я її придбав (посилання), вона називається Guleek i8II Mini PC - і не випадково, тому що головна особливість цієї ТВ приставки полягає в тому, що у неї на борту встановлений не як зазвичай Android, а справжнісінька Windows 10. завдяки цьому її можна використовувати не як планшет з великим екраном, а як повноцінний комп'ютер.Зовнішній вигляд і технічні характеристикиТехнічні характеристики Guleek i8II Super PC наступні: вбудований восьміядерний процесДетальніше »

Як Передати Файл З Комп'ютера або Телефону на ТБ Android Smart TV по Локальної Мережі

Сьогоднішня інструкція буде присвячена питанню, як передати будь-який файл з комп'ютера на Windows або телефону (Android і iOS) на телевізор або Смарт ТВ приставку по локальній мережі wifi. Пряме підключення пристроїв зручно, якщо потрібно без використання флешки або зовнішнього жорсткого диска перекинути те чи інше зображДетальніше »

Android TV Приставка з Китаю - Чесний Відгук

Продовжуємо рубрику з відгуками на замовлені в китайських інтернет-магазинах товари. Сьогодні трохи розповім про свої враження від придбаного близько року тому на AliExpress телевізійної приставки на Android - Smart TV Box.Технічні даніМоделей даних приставок постійно стає все більше, а їх технічні характеристики все більше наближаються до сучасних смартфонів. Якщо найдешевші моделіДетальніше »