Як Дивитися Фільми з комп'ютера на телевізор - дублюємо Екран Ноутбука на ТБ

Прийшов час розповісти, як підключити ноутбук до телевізора через wifi з'єднання без кабелю, щоб дублювати екран. Особисто я постійно користуюся цією функцією, так як це дуже зручно, коли хочеться подивитися фільм з комп'ютера або ноутбука на великому моніторі ТВ. У цій статті ми детально розглянемо, як транслювати монітор без проводів і HDMI з Windows 10 на телевізор LG. Однак даний спосіб абсолютно універсальний і підходить для ноутбуків c будь-якою версією Windows на борту і всіх ТВ - Samsung, Philips, Sony і так далі.

Як підключити ноутбук до телевізора Samsung або LG без проводів по wifi?

Перш за все хочеться відзначити одну деталь. Щоб підключити ноутбук до телевізора без проводів, а потім вивести зображення на монітор ТБ по wifi, необхідно, щоб останній підтримував технологію, яка називається MiraCast. Якщо модель сучасна, то у нього може бути вбудований модуль.

tv lg

Однак найчастіше доводиться докуповувати окремий бездротової HDMI адаптер. Наприклад, я користуюся Rombica Smart Cast.

miracast adapter rombica

додаток EzCast

Для роботи з ним, а також з усіма іншими моделями, можна користуватися зручним додатком EZCast. У нього є версії під будь-яку ОС, як десктопну, так і мобільну. На офіційному сайті можна скачати для Windows, MacOS, Android, iOS або навіть Chrome OS.

скачати ezcast

Заходимо в розділ завантажень ( «Download»), завантажуємо і встановлюємо.

завантаження програми ezcast

Як підключити ТВ і дивитися на нього фільм з екрану ноутбука?

Отже, для того, щоб дивитися фільми з комп'ютера або ноутбука на телевізорі, потрібно вивести екрану Windows на ТБ. При це повинні бути дотримані наступні умови:

  1. До телевізору підключений адаптер міракаст
  2. На комп'ютер встановлена ​​програма для трансляції
  3. Обидва пристрої підключені до одного й того ж wifi роутера

Якщо все вірно, то включаємо ТБ і вибираємо в якості джерела сигналу НЕ антену, а порт HDMI, до якого підключений адаптер.

вибір адаптера в якості джерела

Далі запускаємо програму EzCast і тиснемо на кнопку «Search Device» для пошуку телевізора, до якого ми ходимо підключити ноутбук для виведення екрану на його монітор по wifi.

пошук телевізора для підключення ноутбука

Після виявлення виділяємо його і тиснемо на що підтверджує з'єднання кнопку

підключення тв до ноутбука по wifi

Далі вибираємо найперший розділ меню «Mirror» і тиснемо знову на однойменний пункт зеркалирования. До речі, тут є ще можливість розширити екран ноутбука за рахунок ТБ монітора - для цього треба вибрати «Extend»

mirror ezcast

Після цього програма запропонує поміняти дозвіл екрана, щоб воно відповідало телевізійному. Погоджуємося, щоб зображення на телевізорі було рівним. При цьому на самому ноутбуці воно може сильно спотворитися - не звертаємо на це уваги.

дублювання екрану ноутбука

Результатом нашої роботи стане дубльована по wifi картинка з Windows на екрані ТБ.

відображення windows на телевізорі

Відео з підключення ноутбука до телевізора, щоб дивитися з нього фільми