Як Транслювати Екран Смартфона Андроїд на Монітор Телевізора Smart TV по WiFi?

У даній статті я б хотів більш детально висвітлити питання, як дублювати екран телефону Android або iPhone на телевізор або приставку Smart TV по WiFi. Допоможе нам у цьому Miracast адаптер Rombica Smart Cast v02. Через нього ми зможемо вивести дисплей смартфона і транслювати відео, фільми або передати зображення фотографій, записаних на внутрішню пам'ять, на екран телевізора Samsung, LG, Philps, BBK або будь-який інший по бездротовій мережі навіть без наявності Smart TV.

Як вивести екран телефону Android на телевізор Smart TV по WiFi?

Адаптер Rombica Smart Cast v02 використовує в роботі технологію MiraCast, про яку ми говорили окремо. Він підтримує будь-які операційні системи - Android, iOS, Windows, MacOS. При цьому ваш телевізор може не мати ні оболонки Smart TV, ні навіть вбудованого бездротового модуля. Все що потрібно, один вільний роз'єм HDMI, до якого він буде підключатися.

rombica smartcast

Зовні пристрій дуже нагадує збільшену в розмірах флешку. До плюсів можна віднести наявність зовнішньої антени. Завдяки їй прийом сигналу буде більш стабільним.

miracast adapter

Rombica Smart Cast v02 приймає сигнал на частоті 2.4 ГГц. Це одна із самих бюджетних моделей в лінійці міракаст-адаптерів Rombica. Тому підтримки 5 ГГц тут немає. А це означає, що відео в форматі Full HD нормально дублювати на екран не вийде. Але в дозволі 720р відтворюється цілком добре.

rombica адаптер

У комплекті до нього йде докладна інструкція російською мовою, подовжувач HDMI і кабель microUSB для харчування.

комплект

Адаптера харчування немає - мається на увазі, що ви будете використовувати порт USB на телевізорі. Або ж працювати зі звичайною зарядкою від смартфона.

rombica smartcast v02

Підключення і настройка трансляції екрану смартфона Android на телевізор

Перед тим як почати транслювати екран смартфона Андроїд, необхідно підключити адаптер Rombica Smart Cast v02 до телевізора. Це можна зробити безпосередньо в вільний роз'єм HDMI. Або через перехідник з комплекту. Це зручніше, якщо ТВ встановлений впритул до стіни.

hdmi

І також з'єднуємо його проводом USB для подачі живлення на пристрій. Після чого пультом вибираємо в якості джерела сигналу той порт, в який вставлений адаптер.

вибір пристрою

Відкриється стартова інформаційна сторінка про адаптер ромбики. Тут нас цікавлять три речі:

  • QR код - по ньому можна завантажити додаток EZCast для роботи з приставкою
  • SSID мережі - це ім'я wifi сигналу, який ретранслює адаптер відразу після включення
  • Пароль - для підключення до бездротового каналу пристрою

ssid

Як передати зображення з екрану телефону на телевізор Samsung або LG через додаток?

Тепер подивимося, як дублюється зображення екрану телефону на телевізори LG, Samsung, Philips, Sony та інші з вбудованим Смарт ТВ або через адаптер Miracast від Rombica. Для передачі зображення необхідно завантажити і встановити на смартфон додаток EZCast, саме його виробник рекомендує для використання з адаптером Rombica. Воно Мультиплатформенне, тобто є версія для всіх операційних систем, в тому числі Android, iOS, Windows і MacOS.

додаток ezcast

Після інсталяції заходимо на телефоні в налаштування wifi і знаходимо мережу з назвою «EzCast_XXXX».

мережу wifi

Підключаємося до неї з використанням пароля, зазначеного на екрані телевізора. І запускаємо програму EZCast на смартфоні. Тут багато всяких функцій. Але для дублювання екрану телефону на телевізор необхідно спочатку знайти свій ТВ. Для цього тиснемо на іконку з лупою в правому верхньому куті екрану.

пошук

І вибираємо в якості приймача сигналу адаптер EZCast

устрої? ства

Відразу після підключення на моніторі телевізора відобразиться меню налаштувань, а екран смартфона перетвориться в пульт для навігації по ньому

пульт

Заходимо в настройки WiFi на ТБ і підключаємося до свого роутера

підключення до wifi

Тепер повернемося до головного вікна додатка EZcast і побачимо там ще одну нову іконку у вигляді двох моніторів. Тиснемо на неї для того, щоб почати дублювання екрану смартфона на телевізор.

дублювання екрану

Ось і все - тепер картинка з телефону в точності повторюється на телевізорі. Можна запустити якусь відео і дивитися його через великий екран.

телефону на моніторі телевізора

Аналогічно можна дублювати екран iPhone або компьтера / ноутбука на Windows або MAC. Про те, як це зробити, я напишу окремо. От і все! Додатково ви можете також підключити до адаптера навушники, колонку і будь-який інший пристрій через Bluetooth. Але це вже тема іншої статті.

Відео про трансляцію дисплея телефону на Смарт ТВ через адаптер Rombica Smart Cast v02