Інтернет ЧЕРЕЗ ТЕЛЕВІЗОР Samsung або LG - Як Роздати WiFi з ТВ і Підключити Телефон і Комп'ютер?

А ви знали, що можна підключити до інтернету через телевізор всі інші комп'ютери і гаджети? Сьогодні ми перетворимо наш телевізор в повноцінну точку доступу WiFi, яка буде роздавати інтернет. Через звичайний ТВ будь-який пристрій з підтримкою бездротового з'єднання зможе вийти в інтернет - від комп'ютера і ноутбука до планшета або телефону.

Як роздати інтернет по WiFi з телевізора?

Отже, як використовувати телевізор як точку доступу WiFi і роздавати з нього бездротової сигнал на інші устрйоства? У більшості сучасних ТВ, мають підтримку роботи по мережі (Smart TV) присутній також режим роботи в режимі точки доступу.

телевізор точка доступу

Для її активації таже повинен бути присутнім вбудований або зовнішній WiFi модуль. Після того, як ви підключите ТВ до інтернету (як це зробити?) Заходимо в розділ «Меню> Мережа> Прогр. АР »(Access Point, тобто точка доступу)

Інтернет через телевізор

і активуємо даний режим в значення «ВКЛ». Також ставимо пароль для шифрування підключення - 8-мізначний набір символів.

Підключення до інтернет через TV

Після цього в списку для підключень на інших пристроях з'явиться нова точка доступу з ім'ям моделі вашого ТВ. До нього можна легко підключитися зі смартфона, ноутбука або планшета, ввівши заданий пароль.

Підключення до ТВ samsung

Особливістю роботи телевізора також є те, що він може одночасно як приймати, так і роздавати сигнал через модуль WiFi. Тобто можна підключитися з ТВ до роутера, а вже з планшета через ТБ до інтернету - ось така цікава фішка. Використовуйте!