ТВ Приставка Для Телевізора на Windows 10 - Beelink Pocket P1

Вітаю всіх на блозі! У нас сьогодні черговий огляд, і на нього нам потрапила незвичайна ТВ приставка для телевізора Beelink Pocket P1. На сайті, де я її придбав (посилання), вона називається Guleek i8II Mini PC - і не випадково, тому що головна особливість цієї ТВ приставки полягає в тому, що у неї на борту встановлений не як зазвичай Android, а справжнісінька Windows 10. завдяки цьому її можна використовувати не як планшет з великим екраном, а як повноцінний комп'ютер.

windows 10 tv

Зовнішній вигляд і технічні характеристики

Технічні характеристики Guleek i8II Super PC наступні: вбудований восьміядерний процесор Intel, оперативна пам'ять 2 Гб, і вбудований накопичувач 32 Гб. Також є підтримка розширення у вигляді SD-карт розміром до 64 Гб. Є також підтримка бездротових стандартів зв'язку - це Bluetooth 4.0 і Wi-Fi на частоті 2,4 і 5 ГГц, тобто у нас двухдиапазонная мережу Wi-Fi, що дуже класно в світлі сучасних технологій, які все більше переходять на стандарт 5 ГГц.

На самій приставці знаходяться наступні виходи: два порти USB для підключення флешок, клавіатури, миші і т.п., далі порт Micro USB для зарядки, роз'єм HDMI (micro HDMI) для підключення її до монітора або телевізора, вихід на навушники і слот для Micro SD-карти, і збоку кнопка включення.

Зовні приставка виглядає дуже гідно, як преміум-бренд, в стилі сучасних наворочених телефонів - кути з боків закруглені, корпус виконаний з металу, який на дотик трохи шорсткий.

windows 10 телевізор

У комплекті йшла досить непоказна сіра коробка без будь-яких позначень.

tv приставка для телевізора

Всередині знаходиться невелика інструкція, кабель HDMI для підключення до монітора або до телевізора і адаптер харчування. Харчування здійснюється через роз'єм Micro USB, тобто підійде будь-яка зарядка на 2 ампера від планшета.

тв приставка guleek

Враження від використання ТВ приставки для телевізора

Я покористувався даної приставкою приблизно близько тижня, і мені вона дуже сподобалася - це, дійсно, свого роду міні-комп'ютер. Єдине, потрібно, звичайно, розуміти, що технічні характеристики і 2 Гб оперативної пам'яті все-таки не дозволяють виробляти на ній великі роботи, але при цьому перегляд відео і повсякденна робота з поштою, з інтернетом здійснюються абсолютно без проблем. На великому 32-дюймовому екрані мого телевізора Samsung все працювало без будь-яких нарікань.

Для підключення приставки в якості джерела на телевізорі треба вибрати HDMI-вихід, після чого потрапимо в звичайний Windows 10.

У метро-меню вже встановлені різні додатки для написання текстів, Word Mobile, Excel Mobile, Skype, браузер Microsoft Edge і т.д.

windows 10

Тут можна також встановити додатково додатки, власне, як це реалізовано в Windows 10, додати значки, встановити програми. Інтерфейс весь, правда, англійською мовою, тому що і Windows англійською, але для того щоб набирати з клавіатури, можна поставити російську розкладку. В меню налаштувань мови натискаємо 'Add a language' (Додати мову) і вибираємо той, який нам потрібен.

При перегляді відео швидкість досить непогана, якщо працювати з якимось одним додатком. Якщо ж потрібно щось завантажувати, запускати в цій приставці, наприклад, два додатки, то вона вже починає трохи пригальмовувати.

Підіб'ємо деякі підсумки? Приставка відмінно підійде для того щоб перетворити ваш телевізор або невеликий монітор у великій «планшет», тобто за своїми технічними характеристиками вона приблизно дорівнює сучасним планшетів - це і оперативна пам'ять, і різні виходи, роз'єми, можливість підключити зовнішній накопичувач. Але, тим не менше, цих параметрів недостатньо для того щоб працювати в якості повноцінного настільного ПК - максимум, виконання якихось простих не вимогливих до ресурсів завдань.