Що Робити, Якщо Адаптер ТВ Приставки НЕ Бачить Мережа WiFi Роутера - Відвалюється Інтернет на Xiaomi Mi Box

Як і будь-який складний технічний пристрій, під час експлуатації ТВ приставки трапляються різні помилки. Це стосується і популярної сьогодні Xiaomi Mi Box S - найчастіше проблема полягає в тому, що її адаптер слабо ловить інтернет або мережу постійно відвалюється, або вона не бачить і не вдалося підключитися до WiFi роутера. У чому причина і як це виправити?

Способи вирішення проблеми, коли Xiaomi Mi Box не вдалося підключитися до WiFi мережі інтернет

Найпростіший варіант вирішити питання з відвалюється мережею wifi на Xiaomi Mi Box - це просто перезавантажити приставку. Я сам користуюся цією моделлю на постійній основі, і мене проблеми підключення до інтернету не обходять стороною.

медіаплеєр xiaomi mi box s 4k

Якщо після цього Xiaomi Mi Box як і раніше не бачить мережу або відвалюється інтернет, то рекомендую зробити те ж саме і зі своїм WiFi роутером. У процесі використання можуть виникати різні неполадки, які зникають після рестарту всієї системи. До речі, у багатьох маршрутизаторах навіть реалізована функція планового перезавантаження в нічний час для уникнення подібних помилок з інтернетом.

Ще один спосіб, який лежить на поверхні, - це оновити програмне забезпечення ТВ Приставки. Прошити Xiaomi Mi Box простіше простого з меню налаштувань в режимі онлайн без необхідності завантажувати будь-які файли з сайту.

скачати оновлення android tv xiaomi mi box

Єдиний нюанс полягає в тому, що після поновлення можуть почати різні глюки в роботі додатків на приставці. Виправляються вони повним скиданням налаштувань.

ТВ приставка Xiaomi Mi Box не бачить мережу WiFi

Це були загальні рекомендації. Тепер перейде до більш конкретних прикладів. Почнемо з ситуації, коли ТВ приставка Xiaomi Mi Box взагалі не бачить жодної WiFi мережі. Не забувайте, що в Андроїд можна примусово відключити бездротовий модуль. Тому перш, ніж робити які-небудь дії, переконайтеся, що WiFi включений на приставці в налаштуваннях.

настройки android tv box

мережу і інтернет android tv

wifi включити на xiaomi mi box

Якщо виключити поломку пристрою, то спробуйте знову ж скинути її до заводських налаштувань.

скидання налаштувань android smart tv box

Приставка Android Smart TV погано ловить WiFi і не вдалося підключитися до роутера

У разі, якщо приставка бачить сусідські wifi, але погано ловить або взагалі не може виявити конкретно вашу мережу, значить проблема швидше за все криється в налаштуваннях роутера.

прихована мережу

Перш за все перевірте, чи не ретранслює він невидиму мережу, коли ім'я WiFi з'єднання не видно іншим пристроям. Така настройка часто практикується для забезпечення додаткового захисту wifi від несанкціонованого підключення.

ssid keenetic

приховати-мережу wifi на роутері tp-link

Якщо це ваш випадок, то вводити SSID і пароль необхідно вручну. Для цього в розділі «Мережа та Інтернет» на ТВ приставці потрібно натиснути на «Додати мережу»

додати мережу android tv

І вказати назву WiFi і пароль для конекту

ввести ssid мережі android tv

Канал

Якщо ж мережа не є прихованою, то обов'язково перевірте канал WiFi. Найчастіше за замовчуванням його настройка виставлена ​​на «Авто». В результаті можуть виникнути конфлікти у взаємодії між пристроями, і вони один одного не бачать. Рішення - встановити якийсь певний канал, наприклад «1».

канал wifi keenetic

канал wifi tp-link нова

блокування

Ще одна ймовірна причина - встановлені параметри фільтрації пристроїв по MAC або IP адресою маршрутизатора.

профілі фільтрації пристроїв keenetic

білий список TP-Link

Для захисту мережі від сторонніх підключень можливо раніше ви або системний адміністратор створив конкретний «білий» список пристроїв, яким дозволено підключитися до роутера і отримувати доступ в інтернет. В результаті все знову підключаються девайси просто не будуть допущені до локальної мережі. Все, що потрібно, це додати MAC адресу в категорію дозволених девайсів. Або закріпити за ТВ приставкою статичний IP і також додати його в даний список.

список пристроїв мережі keenetic

контроль за mac на роутері tp link

ім'я мережі

Нарешті, виправити помилку іноді допомагає зміна імені бездротової мережі.

ім'я ssid tp-link

Просто поміняйте SSID wifi на роутері і повторно під'єднайте до неї всі комп'ютери, ноутбуки, смартфони і свою Xiaomi Mi Box.

Xiaomi Mi Box не вдалося підключитися до мережі інтернет

Розглянемо іншу ситуацію, коли Андроїд ТВ приставка бачить wifi сигнал і підключається до нього, але не може вийти в інтернет. Не буду писати очевидну річ, що потрібно перевірити, чи працює взагалі інтернет на роутері. Зробити це можна, підключивши до нього ноутбук або смартфон і перевірити доступність якогось сайту.

Якщо з інтернетом все ОК, а не бачить його тільки приставка Xiaomi Mi Box, то спробуємо призначити їй статичний IP адреса. Зробити це можна як в конфігураціях в кабінеті маршрутизатора

статичний ip keenetic

статичний ip адресу на роутері tp-link

так і безпосередньо з меню «Налаштування» Смарт ТВ. Для цього відкриваємо той же розділ «Мережа та Інтернет» і натискаємо на ім'я wifi, до якого підключена приставка Xiaomi.

настройка мережі xiaomi mi box

У пункті «IP адреса» бачимо поточне значення, яке нам видав роутер. Для його ручної зміни вибираємо розділ «Налаштування IP адреси»

настройка ip адреси android tv

Далі замість «DHCP» ставимо «Статичний»

статичний ip xiaomi mi box

І ставимо своє значення - можна поміняти останнє число після точки. У моєму випадку 192.168.1. 128 , значить я можу зробити замість «128» - «8», «45», «130» і т.д.

ip адреса android tv box

Головне, щоб воно не було зайнято якимсь іншим девайсом, який підключений до цього ж wifi. Подивитися список всіх активних IP можна в списку в налаштуваннях роутера

список устроійств TP-Link TL-WR820N

Інтернет на ТБ приставці постійно відвалюється

Коротенько пройдемося по причин, якщо ваша приставка для телевізора Xiaomi Mi Box періодично або постійно відвалюється від інтернету по WiFi.

  1. Перш за все треба розуміти, що для найкращого прийому і роутер, і приставка повинні знаходитися якомога ближче один до одного. Особливо якщо це стосується підключення через вельми заспамленності в наш час діапазон частот 2.4 ГГц.
  2. Також істотну роль грає пропускна здатність WiFi роутера. Недорогі слабкі моделі не можуть одночасно тягнути кілька ресурсномістких завдань, наприклад відтворення відео і онлайн гру. Якщо відкинути варіант з покупкою більш потужного маршрутизатора, можна спробувати налаштувати в панелі управління інтелектуальний пріоритет трафіку (QoS).

    IntelliQoS zyxel keenetic

    qos на роутері tp-link

    Потрібно віддати перевагу роботі з медіаконтентом або з конкретним пристроєм, якщо це дозволяють настройки.

  3. І звичайно ж ніхто не відміняв чисто фізичні можливості провайдера. Мінімально необхідне обмеженням для стабільної роботи інтернету є 100 Мбіт / с. Однак тарифи з більшою швидкістю набагато краще дозволять уникнути гальм і відвалюється інтернету при роботі з «важкими» файлами.