Як Прошити Android TV Приставки Xiaomi Mi Box?

Смарт ТВ приставка для телевізора - одне з тих пристроїв, у яких вкрай бажано періодично оновлювати прошивку. Найпопулярнішою на сьогоднішній день є китайська Xiaomi Mi Boх різних модифікацій - S, 3, 3C, 4, Pro. На щастя, виробник регулярно випускає свіжі версії ПЗ для Андроїд. Так, на момент написання статті найактуальнішою є Android TV 8.0. Поговоримо, як перепрошити дану приставку офіційним російським релізом або файлами з 4pda через factory меню.

Офіційна російська прошивка Android Smart TV для Xiaomi Mi Box

Йтиметься саме про міжнародну, або як її ще називають «європейську» версію Xiaomi Mi Box. Вона вже має на борту російську мову, а значить після перепрошивки для повернення до читабельного інтерфейсу досить буде вибрати свій регіон.

Для офіційного оновлення програмного забезпечення немає необхідності попередньо завантажувати будь-які файли з серверів Xiaomi. Прошивка встановлюється безпосередньо з меню системи Андроїд ТВ. Все, що потрібно, це підключити приставку до інтернету по WiFi.

настройка мережі xiaomi mi box

Заходимо в меню «Налаштування»

настройки android tv box

Відкриваємо розділ «Інформація про пристрій»

про влаштування xiaomi mi box

І далі вибираємо «Оновлення системи»

оновлення системи xiaomi mi box

І тиснемо на кнопку «Перевірка оновлень». Приставка подасть запит на фірмовий сервер для виявлення нового ПО.

перевірка оновлення прошивки xiaomi mi box

При наявності свіжої прошивки для Xiaomi Mi Box на екрані відобразиться напис «Android System Update» і перерахування всіх внесених змін. Натискаємо на кнопку «Завантажити»

скачати оновлення android tv xiaomi mi box

Розпочнеться завантаження файлу прошивки. У будь-який момент процес можна зупинити без наслідків.

зупинити прошивку тв приставки

Установка програмного забезпечення почнеться тільки після того, як ви натиснете на кнопку перезапуску.

перезапуск системи android tv xiaomi

Після цього система оновиться, і потрібно буде тільки вибрати географічну приналежність «Росія» для активації російської мови прошивки в якості основного для Xiaomi Mi Box.

Прошивка ТВ приставки Xiaomi Mi Box на Android з російською мовою через меню Factory System Upgrade

Можливість прошити Android Смарт ТВ приставку Xiaomi Mi Box на російську мову з новою версією операційної системи за допомогою файлів також ніхто не відміняв. У разі, якщо на вашу модель вже немає можливості оновитися з меню налаштувань, можна зробити це установкою файлів з флешки безпосередньо з сервісного режиму Recovery Factory.

Для початку потрібно знайти і завантажити на зовнішній накопичувач актуальну версію прошивки для своєї моделі. Не буду давати тут ніяких посилань, так як для кожної Xiaomi Mi Box - S, 3, 4, 3C - буде своя збірка. Знайти актуальні прошивки можна на тому ж форумі 4PDA.

файли прошивки xiaomi mi box

Ці файли потрібно завантажити і розпакувати з архіву на флешку, яку потім буде можливість підключити до USB порту TV приставки. Увага, файлова системи картки повинна бути відформатована як «FAT32»

форматувати флешку fat32

Далі виймаємо кабель живлення приставки з розетки і затискаємо на пульті приставки одночасно кнопки «ОК» і «Назад» для входу в меню рекавери. Тримаємо їх у натиснутому стані і одночасно встромляємо штекер назад в розетку. Відкриється сервісне меню системи Android.

рекавери xiaomi mi box

Після цього стрілками на пульті переміщаємо виділення на пункт «Wipe data / Factory reset» для скидання налаштувань Xiaomi Mi Box.

скидання налаштувань recovery xiaomi mi box

І підтверджуємо вибір - «Yes»

підтвердження скидання рекавери xiaomi mi box

Далі вимикаємо пристрій з пункту «Power Off»

вимикання recovery xiaomi mi box

І виймаємо знову вилку адаптера живлення з розетки. Після чого підключаємо до Mi Box зовнішній диск із завантаженими на неї раніше файлами прошивки.

usb диск тв приставка

Тепер знову треба потрапити в рекавери. А значить потрібно знову затиснути дві кнопки на пульті і одночасно підключити приставку до електроживлення. Після запуску прошивка Xiaomi Mi Box стартує автоматично.

перепрошивка xiaomi mi box

Після перезавантаження виробляємо налаштування Android TV заново.

Відео по оновленню прошивки Android TV на Xiaomi MI Box