Як Дивитися Торрент на Смарт ТВ приставка Android TV Xiaomi Mi Box?

Продовжуємо тему перегляду фільмів на Смарт ТВ приставці - сьогодні розповім, як дивитися торренти на Android TV. Розбиратися з цим питанням будемо на прикладі популярної Xiaomi Mi Box, яку я використовую в якості основної. Покажу кращі безкоштовні додатки APK, за допомогою яких можна буде дивитися кіно в онлайн плеєрі на приставках Mi Box S, x86 і їм подібних або телевізорах Samsung, LG без необхідності ставити кастомниє прошивки або завантажувати torrent файл на Smart TV.

Для онлайн перегляду торрентів на Android TV обов'язкова наявність додатка AceStream Player для Смарт ТВ, так як саме воно дозволяє програвати потокове відео на Xiaomi Mi Box і інших приставках. Завантажити його можна з офіційного репозиторію Google Play або з форуму 4pda

Дивно, але я виявив, що величезна кількість користувачів Андроїд ТВ для перегляду торрентів використовують програму Torrentium TV. Однак вона зовсім не зручна, англійською мовою та ще й вимагає реєстрації в їх потоковому сервісі і оплати за відключення показу реклами. Я ж хочу познайомити читачів блогу wifika.ru з альтернативними набагато більш практичними і при цьому безкоштовними додатками, що працюють з вітчизняними torrent трекера.

HD VideoBox - кращий плеєр для перегляду торрентів на Android Smart TV