Як Підключити Безпровідну Клавіатуру до Телевізора Через Smart TV Приставку?

Цього разу вирішив зробити для вас докладну інструкцію з підключення бездротового клавіатури до телевізора по Bluetooth через приставку на Android. Сьогодні використання TV Box спільно з будь-яким телевізором є більш універсальним і практичним способом, ніж спочатку використовувати набагато дорожчий Smart TV від Samsung, LG, Philips, Sony і т.д. Підключення ж до неї повноцінної блютуз клавіатури зробить використання приставки зручнішим.

Способи підключення Bluetooth клавіатури

Особисто я користуюся Xiaomi Mi Box S, однак процес підключення бездротового клавіатури до ТВ приставці від іншого бренду мало чим відрізняється. Існує два способи:

  • Через USB адаптер
  • За допомогою вбудованого Bluetooth модуля

Підключення бездротової клавіатури до телевізора через Bluеtooth адаптер

Більшість недорогих бездротових клавіатур мають в комплекті свій власний Bluetooth адаптер, який необхідно підключити до телевізора або приставці в USB роз'єм. Він налаштований тільки на роботу з даної конкретної клавіатурою і не може використовуватися з іншими пристроями.

підключити bluetooth клавіатуру

З одного боку зручно, так як на екрані телевізора, якщо він не Smart TV, або приставці не обов'язково повинен бути вбудований бездротовий модуль Bluetooth. А значить така клавіатура підійде для використання зі старими моделями.

usb адаптер від клавіатури

Більш того, при підключенні не потрібно вводити ніяких налаштувань. Досить просто вставити блютуз приймач в USB роз'єм приставки або телевізора безпосередньо, і клавіатура почне працювати. Можна вводити текст в будь-якому додатку.

підключити клавіатуру до телевізора

Мінусом є той факт, що якщо раптом ви втратите цей адаптер Bluetooth, то більше підключити клавіатуру до приставки для телевізора бездротовим способом не вийде.

Як підключити бездротову клавіатуру до Smart TV Box без USB адаптера?

Тому якщо ви хочете уникнути подібних ситуацій, то рекомендується відразу купувати бездротову клавіатуру з можливістю підключення до звичайного Bluetooth модулю. Але тут постає ще одне питання - приставка Smart TV або сам телевізор повинні мати вбудований або зовнішній USB адаптер.

bluetooth aux usb адаптер для комп'ютера

У випадку з TV Box, в тому числі Xiaomi, проблем не буде, так як в 99% випадків бездротовий модуль вже вбудований в материнську плату обладнання. А ось якщо підключити клавіатуру потрібно на пряму до телевізора старої модифікації, то обов'язково знадобиться зовнішній USB адаптер. Вибір його - це окрема тема, і в даній статті ми її торкатися не будемо.

Сам же процес підключення бездротового клавіатури до Смарт ТВ приставці простий. Для цього необхідно переключити клавіатуру в режим пошуку за допомогою окремої кнопки на корпусі. Після чого зайти на екрані телевізора в меню «Налаштування» приставки

настройки tv box

І відкрити рубрику «Пульт і аксесуари», в якій виробляються всі коннект з Bluetooth пристроями

пульти і аксесуари

Далі вибираємо «Додати пристрій»

додати пристрій

Після чого почнеться пошук бездротової клавіатури.

пошук пристроїв

По його завершенні її назва відобразиться на екрані. Залишається тільки вибрати її для установки з'єднання і можна користуватися

підключення бездротового клавіатури

Відео про пряме підключення клавіатури до телевізора