Як Дивитися ТБ Канали Через Інтернет на телевізор або приставку Android Smart TV?

Сьогодні з переходом на цифрове телевізійне мовлення одним з головних питань став ось який - як налаштувати ТВ приставку Ростелеком, Білайн, МТС або ТТК на канали для телевізора? На щастя, я вже більше 10 років поняття не маю, що таке центральне телебачення. Адже є телевізори з Smart TV і приставки Android TV Box, через які ви не будете обмежені 20 федеральними каналами, а відкриєте для себе весь світ телемовлення на різних мовах. Сьогодні я вас навчу, як налаштувати канали та дивитися телевізор через інтернет на Смарт ТВ або приставці Android безкоштовно через інтернет.

Як налаштувати канали через інтернет на телевізорі Смарт ТВ або приставці Android TV?

Останнім часом я на постійній основі використовую приставку для телевізора Xiaomi Mi Box S, яка працює під управлінням операційної системи Android TV. З її допомогою можна не тільки дивитися відео з інтернету, але також налаштувати і підключити телевізор до потокового онлайн мовлення. А його надає переважна більшість центральних, місцевих і навіть кабельних каналів.

Єдиною умовою для перегляду ТБ каналів через приставку на Андроїд або телевізорі Smart TV є наявність в квартирі підключеного інтернету

Отже, вам необхідно знайти в Google Play Store і встановити програму Fry! TV. Коротенько про неї я розповідав в статті про ТОП-5 програм для відтворення медіа контенту.

додаток fry tv

Це агрегатор світових телевізійних каналів, які крім цифрового або аналогового мовлення через антену ведуть онлайн трансляцію в інтернеті. Вам не потрібно шукати ніяких посилань і завантажувати плей-листи, як у випадку з налаштуванням IPTV на тій же самій приставці. Всі вже давно зроблено до вас розробниками програми.

канали тв на приставці

Також для його коректної роботи потрібно також встановити додаток AceStream. Це потоковий плеєр, без якого Fry TV не працює. Згодом для перегляду відео можна використовувати будь-який аналогічний програвач, але без цього наша основна програма не увімкнеться. Нажаль, в офіційному магазині додатків AceStream відсутня, тому даю вам перевірену посилання на 4PDA, звідки я його скачав сам.

Як дивитися ТБ канали на телевізорі через інтернет приставку безкоштовно?

Окей, після установки цих двох програм запускаємо Fry! TV і відразу на головному екрані бачимо величезну кількість каналів, безкоштовно транслюються онлайн через інтернет. Їх явно більше 20, які надаються через федеральну сітку на телевізорі. Всі ТВ канали тут зручно скомпоновані по тематиці. Знаходимо те, що нас цікавить, - наприклад, спорт. І вибираємо потрібний канал. Де ще ви бачили коли-небудь таку кількість безкоштовних програм? Навіть на кабельному ТБ такого не буде! Якщо навести курсор на будь-який канал, то внизу екрану з'явиться програма найближчих передач.

тв програма на приставці

Тиснемо на потрібний канал, наприклад КХЛ ТБ, і вибираємо медіаплеєр з попередньо встановлених на Android TV Box, за допомогою якого ви хочете відтворити відео. З цим добре справляється той же VLC Player

програма перегляду тв каналів

І вуаля - насолоджуємося хокеєм, якого не покажуть просто так безкоштовно по центральному телебаченню

перегляд тв передачі на android box

Як додати ТВ канал в обране на Android приставці?

Також є можливість додати самі часто просмартріваемие ТВ канали до списку обраних. Для цього робимо тривале натискання по потрібному каналу кнопкою «ОК» на пульті, поки в кутку блоку з його назвою не з'явиться зелена позначка.

додати канал тв в обране

Після чого можна зайти в розділ «Вибране» в основному меню програми і побачити його серед улюблених

обрані тв канали

Відео, як дивитися тв канали через інтернет на телевізорі