5 Способів Дивитися Відео YouTube на телевізор

Всього в природі існує кілька основних способів, щоб дивитися YouTube на телевізорі. У наш час це особливо актуально, оскільки Ютуб і інші онлайн відео сервіси багато в чому замінили собою традиційні канали телевізійного мовлення через антену. У цій статті хочу детально розглянути всі варіанти перегляду YouTube на телевізорі як оснащеному системою Smart TV (Samsung, LG, Philips і т.д.), так і без неї з телефону або через приставку Android TV Box.

Які є способи перегляду відео з Ютуб на телевізорі? ОлександрНасправді їх багато, але я б хотів виділити 4 основних:

1. За допомогою програми для Smart TV або Android TV

2. Підключити до телевізора приставку на Андроїд

3. Транслювати картинку з екрану смартфона або планшета

4. Транслювати відео з комп'ютера або ноутбука

Перегляд YouTube на телевізорі зі Smart TV

Велика кількість ще зовсім недавно були сучасними телевізорів оснащено функцією Smart TV. Чому колишніх? Тому що зараз в основному всі ТВ працюють на більш універсальній платформі Android. На більш ранні розумні телевізори з можливістю виходу в інтернет в основному ставили систему Смарт ТВ, на якій вперше процес перегляду каналів на Ютубі став максимально простий.

Єдине, що вам потрібно - це підключити телевізор до інтернету по кабелю або WiFi. Про те, чи є в ньому мережевий роз'єм або бездротової модуль, необхідно дізнатися заздалегідь ще до покупки.

У 99% випадків додаток YouTube вже встановлено в телевізорі зі Смарт ТВ за замовчуванням. Якщо ж його немає, то воно легко скачується з офіційного магазину додатків. Про те, як поставити новий додаток на Smart TV, я вже писав в минулій статті.

LG, Samsung, Sony, Philips

Далі все зовсім легко. Просто викликаємо з меню або кнопкою з пульта додаток Smart TV.

  • У LG з операційною системою WebOS меню з іконкою запуску Ютуб виглядає ось так дивитися youtube на тв lg
  • У Samsung розумна функція з додатками називається Smart Hub, а в ньому встановлений окремий віджет для YouTube, який знаходиться в папці «Samsung Apps» перегляд youtube на телевізорі samsung
  • Аналогічні віджети-додатки є у Philips і Sony дивимося ютуб на телевізорі philips

Порядок дій наступний:

  1. запускаємо додаток YouTube
  2. авторізуемся під своїм обліковим записом в Google
  3. дивимося відео з улюблених каналів

Як дивитися YouTube на телевізорі з Android TV?

Ще простіше стало користуватися додатками на телевізорах і ТБ приставках, оснащених операційною системою Android TV. Це та ж сама ОС, яка встановлена ​​в мобільних телефонах, тільки адаптована під великий екран і оптимізована для управління з пульта.

телевізор точка доступу

Відповідно, на такий телевізор можна поставити будь-який додаток з Google Store (колишній Play Market) і користуватися ним. У тому числі і офіційним додатком для перегляду YouTube. Більшість нових моделей таких виробників, як LG, Samsung, Philips, Sony, Xiaomi, ставлять на свої ТВ саме Андроїд. А значить і процес запуску і перегляду Ютуб на всіх них однаковий.

Вмикаємо телевізор і заходимо в «Google Play Store»

меню програми android tv

запуск google play store

google play market

Знаходимо і встановлюємо додаток YouTube

додаток youtube для телевізора

youtube android tv

Після чого воно з'явиться в загальному списку програм на Android TV. Запускаємо його, входимо під своїм обліковим записом в Google і дивимося відео

запуск програми youtube

Крім цього є ще кілька налаштувань, щоб вивести рекомендовані відео або останні завантаження з листа підписок в стрічку на головному екрані ТБ.

відображення youtube на екрані

стрічка ютуб на екрані тв

Як дивитися Ютуб на телевізорі без Smart TV та інтернету?

Що робити, якщо у вас зовсім старий телевізор, у якого немає не те, щоб Smart TV, а й взагалі можливості виходу в інтернет? У цьому випадку все вирішується придбанням окремої приставки Android TV Box з тієї ж самою операційною системою Андроїд на борту. І користуватися їй точно так же, як ніби ця операційна система була нативної встановлена ​​в ваш ТВ з коробки. Про те, як правильно вибрати приставку для телевізора я докладно розповів в інший інструкції.

огляд xiaomi tv box 4 s

Особисто я користуюся Xiaomi Mi Box, але моделей на ринку величезна кількість від різних виробників.

Tanix TX3 Mini TV Box

x96 mini tv box

Головне, що потрібно знати - це наявність роз'ємів на корпусі свого телевізора.

Найкраще, якщо це буде HDMI - більшість приставок підключаються саме через цей інтерфейс. Якщо ж ТВ зовсім старий, то потрібно шукати приставку з аналоговими роз'ємами під дроти, звані «тюльпани» або «scart».

тв приставка

youtube xiaomi mi tv box

Інший варіант - використовувати спеціальний пристрій-приймач, який працює за технологією Miracast. Він може називатися MiraScreen, ChromeCast, AnyCast, EZcast або якийсь ще «каст».

включити miracast на тв

підключення адаптера wifi miracast

Суть в тому, що з його допомогою можна підключити телевізор до wifi сигналу маршрутизатора і передавати на нього картинку зі смартфона.

Дивимося YouTube на ТБ зі смартфона або планшета

Ще один спосіб, який користується популярністю у користувачів, це транслювати відео з Ютуб на телевізор зі смартфона або планшета. Ми будемо просто запускати додаток YouTube на мобільному пристрої, а зображення буде відтворюватися на великому екрані.

Для цього потрібно обов'язково підключити і ТБ, і телефон до одного і того ж роутера - по кабелю або WiFi.

Android, Apple iPhone, iPad

На айфоне з iOS або будь-якому іншому телефоні на базі ОС Android процес виведення на телевізорі картинки з відео з інтернету ідентичний. Для цього запускаємо офіційний додаток YouTube

додаток youtube android

І натискаємо на значок екрану з піктограмою wifi, після чого вибираємо зі списку пристроїв свій телевізор

вибір телевізора для програвання youtube з телефону

Розпочнеться відтворення, в процесі якого іконка буде пофарбована в червоний колір. У цей час можна буде користуватися іншими додатками на телефоні.

перегляд youtube на тв з телефону

Тут же можна також створити свій плейлист і поставити відео в чергу на перегляд

плейлист youtube

Як переглядати відео в Ютубі з комп'ютера на телевізорі

У деяких ситуаціях, якщо ви в даний момент користуєтесь своїм смартфоном для інших завдань, більш зручно транслювати картинку відео з YouTube на телевізор з комп'ютера або ноутбука. Це можливо через браузер Google Chrome.

Знову ж таки, і комп'ютер або ноутбук, і ТБ повинні бути підключені до однієї і тієї ж мережі роутера

Заходимо на сайт Ютуб і вибираємо потрібне відео

трансляція відео ютуб на tv з ноутбука

І шукаємо такий же значок у вигляді екрану з wifi, який ми бачили в додатку на смартфоні. Тиснемо на нього і вибираємо телевізор для перегляду

відео c youtube на тв з комп'ютера

Плюс до цього є режим вибору джерела для відтворення. Можна транслювати не тільки відео з Ютьюб, а й свій робочий стіл або вибрати окремий файл на комп'ютері

настройка youtube з комп'ютера