Smart TV Додатки - Як Завантажити і Встановити на ТБ Віджети?

Продовжуємо мучити телевізор - сьогодні наше запитання, як встановити Smart TV додаток або ТВ віджет на Samsung або LG. За замовчуванням на телевізорі встановлені кілька фірмових додатків від виробника і самі стандартні, типу YouTube або IVI. Однак дуже багато телеканалів або інтернет-ресурси мають свої власні додатки Смарт ТВ. Давайте подивимося, як поставити їх самостійно. Розглянемо установку Smart TV Apps на прикладі двох найбільш популярних виробників телевізорів - Самсунг і Ел Джі.

Що таке ТБ додаток - віджет?

Це розроблені програми, які зроблені спеціально для зручності використання їх на широкоекранному телевізорі. Тут можуть бути:

  • гри,
  • передачі центральних телевізійних каналів,
  • архіви з фільмами,
  • телевізійні версії інформаційних сайтів

Загалом, все, що вашій душі завгодно.

В наші дні програмісти активно і повсюдно впроваджують хмарні технології, тому Смарт ТВ програми не займають багато місця на накопичувачі телевізора - весь основний контент завантажується в міру потреби з віддаленого сервера, завдяки чому можна встановити досить багато програм та ігор без впливу на швидкість роботи телевізора. При цьому вони оптимізовані під не дуже потужне залізо, на якому часто неможливо нормально переглядати ті ж фільми високої якості через звичайний ТВ браузер.

віджети smart tv samsung lg

Smart TV додатки для Samsung

Що ж, спробуємо для прикладу встановити яке-небудь ТВ додаток. Для початку ваш телевізор повинен бути підключений до інтернету - як це зробити, написано докладно тут.

Кількома на пульті на центральну кольорову кнопку

додатки для samsung смарт тв

і потрапляємо в меню Smart TV. Тут ми побачимо іконки вже встановлених додатків для ТВ Самсунг. Але нас цікавить пункт «Samsung Apps» - клацаємо по ньому.

smart tv додатки

Тут Вам запропонують увійти в обліковий запис в Самсунг або зареєструвати нову. Заповнюємо всі пункти і підтверджуємо реєстрацію по Email - обов'язково вводите діючу адресу.

реєстрація в samsung smart-tv

Отже, авторізуемся і потрапляємо в систематизований каталог Samsung Apps, - додатків Smart TV, або їх ще називають віджетами, спеціально розроблених для використання на Samsung. Всі вони зручно розбиті за тематичними рубриками - Відео, Спорт, Ігри та т.д. Можна скористатися формою пошуку, щоб за назвою. швидко знайти потрібну ТВ додаток. Також є розділ зі списком всіх вже встановлених на ваш телевізор додатків.

додатки для samsung

Навігація по каталогу відбувається за допомогою стрілок на пульті, або підключеної до USB порту телевізора мишки або клавіатури. Вибираєте потрібний віджет і натискаємо «Enter». Потрапляємо на сторінку з його описом. Тут можна оцінити розмір програми по відношенню до вільної пам'яті на ТБ. Натискаємо кнопку «Завантаження», щоб завантажити додатки Смарт ТВ з інтернету

додатки тв

Після цього на тому ж місці з'явиться кнопка «Установка» - тиснемо її.

додатки для смарт тв

Чекаємо появи віконця, який подаватиметься про успішну інсталяції. Після чого запускаємо його і користуємося.

smart додатки

Додатки для LG Smart TV

Приблизно так само відбувається установка Smart TV додатки LG - вся різниця лише в розташуванні і назвах пунктів меню. Для входу в LG Apps використовуємо на пульті кнопку «Home» або «Smart» - на різних моделях вона може називатися по-різному.

додатки lg smart tv

Далі стрілками прокручуємо меню до пункту «LG Store».

lg store

Потрапляємо в аналогічний Самсунгу каталог. Нас цікавить пункт «Додатки» - заходимо в нього

додатки LG TV

І вибираємо потрібну нам програму.

завантажити програми для lg tv

Тут все так само - інформація про програму. Для установки тиснемо відповідну кнопку на екрані.

установка віджета smart tv

У тому випадку, якщо ви робите це вперше, то сервіс попросить вас завести свій профіль в LG або увійти з-під FaceBook.

smart tv віджети

Робиться це просто, як в будь-якому сервісі - прописуєте реальний email, адаете пароль для входу, вказуєте інші дані - все по списку.

віджет tv

Після цього підтверджуєте реєстрацію з зазначеного поштової скриньки, входите під своїм логіном і паролем і повертаєтеся в меню установки ТВ віджета. Ще раз запускаємо установку і по завершенні радіємо запуску програми.

скачати віджет смарт тв