Як Прошити Телевізор Smart TV - Інструкція для Samsung і LG

Прошивка телевізора зі Smart TV - не найчастіше дію, яке ми виробляємо. Я б навіть сказав, що мало хто взагалі це робить. Однак прошивка ТВ дозволить оновити його програмне забезпечення і значно розширити функціонал.

Для чого потрібна прошивка для ТВ?

При випуску нової прошивки будь-який виробник, будь то Samsung, LG або Philips з підтримкою Smart TV, перш за все вносить в неї критичні виправлення помилок, який в тому числі можуть впливати на безпеку роботи вашого телевізора в інтернеті. Але не тільки в них справа - щороку розробляються нові технології, додаються нові функції, які не доступний в заводському ПО, встановленому на телевізорі кілька років тому на заводі. Тому перевага підтримки прошивки в актуальному стані на обличчя. Одним з головних властивостей є підтримка більш нових форматів відео для відтворення, що я помітив на своєму досвіді. Я постійно користуюся DLNA сервером, програючи відео, збережені на ПК, по локальній мережі на ТБ. Однак далеко не всі формати програвалися - доводилося попередньо перекодувати їх в ясна для телевізора розширення.

Способи прошивки Smart TV

Оновити прошивку на телевізорі зі Smart TV можна трьома способами можна двома способами:

  • по інтернету в автоматичному режимі,
  • або вручну через USB флешку.

Я не раджу користуватися оновленням по мережі, так як будь-який непередбачене дію, начебто стрибка напруги і виключення ТВ, може привести до того, що він перетвориться на великий чорний цегла. Так що готуйте Flash-карту, мова піде саме про цей спосіб, оскільки він надійніший і в 99% при прямих руках гарантує вдале оновлення ПЗ. Не обов'язково вона повинна бути великого обсягу - 1 Гб цілком вистачить.

Підготовка до прошивці телевізора на прикладі Samsung

Що ж, давайте перейдемо від слів до практики - я буду показувати на прикладі ТВ від Самсунг, але ця інструкція універсальна для будь-яких виробників - різниця лише в пунктах меню. Перш за все необхідно дізнатися модель свого ТВ. Її номер знаходиться не тільки в інструкції або на коробці, які найімовірніше ви вже викинули, але також і на наклейці на задній кришці корпусу.

як прошити тв

Запам'ятовуємо його і переходимо на офіційний сайт вашого виробника. Знаходимо на ньому форму пошуку і шукаємо по номеру сторінку з описом даного телевізора.

smart tv прошивка

На ній знаходимо розділ з програмним забезпеченням, де вибираємо і викачуємо файл з останньою прошивкою російською мовою.

прошивка телевізора lg

Вставляємо в комп'ютер флешку і запускаємо завантажену прошивку - невелику програмку, яка проситиме вибрати диск, на який потрібно скопіювати всі необхідні файли. Вибираємо зі списку нашу флешку і запускаємо розпакування.

сумісного прошивка телевізора

Після цього сміливо витягуємо картку і вставляємо її в USB порт на телевізорі.

Прошивка Smart TV Samsung

Переходимо до головного героя сьогоднішньої події. Заходимо в меню Smart TV і в розділі «Підтримка» вибираємо «Оновлення ПЗ».

прошивка tv philips

Вибираємо варіант по USB.

оновлення прошивки телевізора

Після цього кілька разів на запити підтверджуємо наше бажання прошити телевізор і чекаємо пару хвилин. Після чого можна в повній мірі оцінити переваги оновленого програмного забезпечення.

Відразу відповім на питання, який цілком логічно виникає у користувача - чи збережуться налаштування каналів та інших параметрів на ТБ? Не можу відповідати за всіх виробників, але на моєму Самсунг залишилося абсолютно все від номерів тв програм до пароля WiFi.

Ось і все на сьогодні, більш наочно процес прошивки Smart TV телевізора ви побачите в відео.