Як Прошити ТВ Приставку X96 Mini - Детальна Інструкція

Настав час показати, як своїми руками прошити ТВ приставку X96 Mini. На форумі 4PDA я знайшов безліч альтернативних прошивок для даного Smart TV Боксу. А оскільки він розроблений на основі популярного чіпа Amlogic S905W, то до нього підходить безліч варіантів ПО від інших схожих приставок з більш вдало пропрацював інтерфейсом, наприклад від Tanix TX3. Ніби як є навіть варіанти прошити x96 mini за допомогою USB флешки або SD карти, але в даній статті ми скористаємося більш надійним і багаторазово перевіреним способом через комп'ютер, підключивши до нього приставку кабелем.

Завантаження прошивки для x96 mini

Отже, що потрібно для того, щоб виконати прошивку приставки? По-перше, завантажити саму прошивку, за допомогою якої ми будемо встановлювати на TV Box альтернативне програмне забезпечення. За цим посиланням ви знайдете безліч варіантів з 4PDA - як на основі офіційної, так і кастомних.

скачати прошивку

Всі документи там заархівовані, тому потрібно буде завантажити і після цього розпакувати в якусь папку в Windows. Найпростіше - на робочий стіл. Файл прошивки для роботи з нею повинен мати розширення «.IMG»

розпакування прошивки x96 mini

Установка програми Amlogic USB Burning Tool

Другий крок - установка на комп'ютер програми Amlogic USB Burning Tool, яку ми будемо використовувати для прошивки ТВ приставки x96 Mini. Її необхідно встановити на комп'ютер.

установка usb burning tool

Перед інсталяцією обов'язково виберіть англійську мову, щоб згодом не плутатися з китайськими павучками в меню.

мова amlogic usb burning tool

Відразу після установки програма попросить встановити драйвери для ТБ приставки на базі Amlogic - виконуємо цю дію.

майстер установки драйверів amlogic

установка драйверів amlogic

В результаті всього цього на робочому столі повинно з'явитися два файли - ярлик від проги і файл образу з прошивкою.

робочий стіл amlogic

Нарешті, останнє і найскладніше - це знайти кабель USB-A з виделками «тато-тато». Можна також скористатися спеціальним перехідником, який легко купити на радіоринку.

Прошивка TV приставки x96 mini на Amlogic без USB або SD карти

Тепер можна переходити до основного акту Марлезонського балету по прошивці x96 Mini. Для цього:

Запускаємо програму Amlogic USB Burning Tool і відкриваємо в меню «File» - «Import Image»

import image

Далі вибираємо файл з прошивкою (з розширенням IMG)

вибір прошивки x96 mini

І чекаємо деякий час, поки він імпортується

імпорт прошивки x96

Після завершення зверніть увагу, що навпроти пунктів «Reset after success» і «Whether overwrite keys» зняті прапорці. Інакше вся інформація на приставці, в тому числі її MAC адреса, поміняються.

параметри прошивки тв приставки x96

Тепер, нарешті, беремо саму приставку і підключаємо до неї USB кабель в порт білого кольору - це важливо.

Основний шнур живлення з адаптером вставляти в розетку не потрібно!

прошивка приставки тв

підключення usb до приставки

Далі на ній потрібно зняти верхню кришку і за допомогою сірника натиснути на кнопку скидання, яка розташована відразу за роз'ємом «AV».

Ні в якому разі не можна для цього використовувати металевих скріпок або шпильок - ризикуєте зробити коротке замикання, і пристрій перетвориться в цегла.

кнопка скидання x96

З затиснутою кнопкою підключаємо ТВ приставку вільним кінцем USB дроти в роз'єм на комп'ютері. Як тільки вона визначиться в програмі як «HUB2_1», можна відпускати кнопку.

Тепер виділяємо рядок з назвою приставки в USB Burning і тиснемо на «Start». По завершенні з'явиться напис про успішну прошивці.

успішна прошивка x96 mini

У разі появи помилки, не виймаючи USB шнура з комп'ютера, підключіть в якості додаткового харчування адаптер, який йде в комплекті. Після чого ще раз натисніть на кнопку «Старт» - цього разу все повинно закінчитися успішно. Після чого можна насолоджуватися новим інтерфейсом ТВ приставки і можливостями альтернативної прошивки для x96 Mini.