Android TV приставка з Китаю - ЧЕСНИЙ ВІДГУК

Продовжуємо рубрику з відгуками на замовлені в китайських інтернет-магазинах товари. Сьогодні трохи розповім про свої враження від придбаного близько року тому на AliExpress телевізійної приставки на Android - Smart TV Box.

Технічні дані

Моделей даних приставок постійно стає все більше, а їх технічні характеристики все більше наближаються до сучасних смартфонів. Якщо найдешевші моделі мають 1 ядро, 512 Мб оперативної пам'яті і виглядають як WiFI адаптери, то самі наворочені мають вже 2-4 ядра, значні 2 Гб оперативки і безліч роз'ємів під різні пристрої.

android tv

Саме таку більш просунуту модель я і придбав для тестування. Продавець виявився адекватним, посилка прийшла досить швидко і добре запакованій, так що навіть коробка зберегла товарний вигляд.

Ось її основні характеристики.

Характеристики
 • Процесор - Allwinner A20
 • ОС - Android 4.2
 • Оперативна пам'ять - 512MB DDR3 RAM
 • Вбудована флеш-пам'ять - 4GB
 • Розмір - 150 * 95 * 25 mm
 • Вага - 156g
 • Роз'єми - 3 USB 2.0, TF карта, LAN
 • Вбудований WiFi модуль

плюси

За задумом модель дуже класна.

 1. По-перше, тут є кілька USB входів, а це означає, що до неї можна не тільки підключити флешки або зовнішні жорсткі диски, але також одночасно і миша з клавіатурою, що робить управління більш зручним у порівнянні з тими приставками, в яких їх немає або є тільки 1 USB.
 2. Також відзначимо наявність слота під TF карту, завдяки якому можна легко подивитися на великому екрані відео або фото, зняті на фотоапарат або камеру.
 3. Наявність як LAN порту, так і WiFi, що робить пристрій універсальним по його місцю розташування в приміщенні.
 4. Відносно нова операційна система Android 4.2, на яку можна встановити майже будь-який додаток і перетворити свій ТВ в якусь подобу смартфона. Пробували коли-небудь грати в Angry Birds на діагоналі в 22 "? Відчуття непередавані! ))
 5. І нарешті, головним плюс - на приставці є як HDMI виходи, так і тюльпани, що дозволить підключити до неї не тільки сучасні ТВ, але і також старі «трубкові» телевізори, в яких єдиними відео і аудіо коннекторами були тюльпани
 6. У комплекті крім самого апарату також йде пульт дистанційного керування і два кабелі - тюльпани і hdmi.

android tv box

android пк

мінуси

Тепер про сумне. Незважаючи на всі позитивні сторони, є два дуже великих мінуса, які скидає всі позитивні сторони - це кількість оперативки і процесор. Через 512 Мб нормально працювати з приставкою можна тільки через тюльпани - по HDMI вона дико тупить і щось зробити, не розбивши при цьому об підлогу пульт, просто неможливо. В результаті чого максимальний дозвіл відео залишається на рівні старих ТВ - 480p, при заявлених 1080р через HDMI.

висновок

Що можу сказати?

Дана Android TV приставка дуже хороша за задумом, але трохи підкачала реалізація. Саме цю модель можна без проблем і без візуального дискомфорту використовувати зі старими телевізорами. Для сучасних шірокодіагональних і плоскоекранних краще взяти з більш потужним 4-8 ядерним процесором і не менше 2 Гб оперативної пам'яті.

Посилання на товар на AliExpress