Як Передати Файл на ТБ з Комп'ютера або Телефону?

Сьогоднішня інструкція буде присвячена питанню, як передати будь-який файл з комп'ютера на Windows або телефону (Android і iOS) на телевізор або Смарт ТВ приставку по локальній мережі wifi. Пряме підключення пристроїв зручно, якщо потрібно без використання флешки або зовнішнього жорсткого диска перекинути те чи інше зображення, відео, музику з одного пристрою на інший. Обмін документами будемо виробляти на прикладі iPhone і Xiaomi Mi Box, проте даний спосіб підійде для абсолютно будь-якого смартфона, телевізора або приставки з підтримкою Android TV.

Умови для передачі файлів між комп'ютером і Android Smart TV

Як дана схема буде працювати? Нам потрібно створити на основі ТВ файловий сервер, до якого буде доступ з будь-якого комп'ютера, смартфона або планшета з локальної мережі. У зв'язку з цим, для передачі файлів на телевізор необхідно дотримати дві основні умови:

  1. Ваш Смарт ТВ або приставка працюють на операційній системі Андроїд. Це потрібно для установки програми файлового менеджера
  2. Телевізор або приставка повинні мати можливість підключитися до роутера по кабелю або бездротовим способом через WiFi

Більшість сучасних моделей ТВ працюють на операційній системі Android. Перевірити це нескладно в технічних специфікаціях вашої моделі. Якщо немає, то потрібно шукати інший спосіб перетворити ваш телевізор в файловий сервер через якийсь з додатків, розроблених спеціально для LG, Samsung, Philips, Sony. Або придбати Смарт ТВ приставку на Андроїд.

У мене якраз старий ТВ без підтримки WiFi, тому я використовую разом з ним >> Xiaomi Mi Box. Необхідне відповідне підключити телевізор з вбудованою системою Android або приставку Smart TV безпосередньо до роутера.

Після чого встановити з Google Play Store додаток File Commander

file commander

Запускаємо його і потрапляємо на стартову сторінку. Тут є безліч функцій з управління документами, які знаходяться на внутрішній пам'яті приставки і приєднаної до неї флеш-карті. Нас зараз цікавить розділ «PC File Transfer»

передати файл з комп'ютера на тв

Потрапляємо на сторінку, де є тільки одна єдина кнопка - «ВКЛ-ВИКЛ». Якраз з її допомогою ми і активуємо файловий сервер на Смарт ТВ.

включити сервер на телевізорі

Включаємо його і дозволяємо доступ до системи зовнішнього накопичувача. З'явиться посилання, по якій ми зможемо підключитися з комп'ютера або смартфона до телевізора і отримати доступ до файлів всередині Android.

файловий сервер на smart tv

Відповідно, запускаємо браузер на будь-якому пристрої і переходимо за цим посиланням

підключення комп'ютера до android smart tv

І отримуємо список всіх фотографій, відео, музики, текстових документів і т.д. на телевізорі або приставці, до яких дозволений доступ. Ми можемо створити тут нову папку або завантажити новий файл на ТБ

передача файлів на телевізор

Теж саме і з уже наявними файлами, які можна прямо звідси видалити або передати зі Смарт ТВ на комп'ютер або телефон.

управління файлами

Це найкраще додаток, яке нам вдалося знайти на сьогоднішній день, але існують і інші. Якщо у вас є досвід їх використання, діліться їм в коментарях!

Відео з обміну файлами між ТВ приставкою і комп'ютером