розділ АРХІВИ: 3G / 4G modems and routers

Як разлочить Модем Huawei Безкоштовно Від Стільникових Операторів МТС, Мегафон, Білайн, Теле2

Разлочить модем необхідно в тому випадку, якщо ви хочете відв'язати його від роботи з сімки одного певного оператора стільникового зв'язку. Якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом через 3G / 4G модем, куплений у оператора, то рано чи пізно доведеться зіткнутися з ситуацією, коли з об'єктивних причин захочеться його змінити - наприклад, в іншого буде більш вигідний тариф. Або ви поїдете на дачу, а за містом у вашій місцевості краще буде ловити зв'язок від іншого оператора.Якщо вставити, наприклад, в модем, куплений у Мегафон, SIM-карту від МТС, вона працювати не буде. Для виправлення ситуації тДетальніше »

Як Налаштувати USB Модем Huawei E8372h-153 - Підключення Інтернету 3G-4G (LTE)

Комп'ютерні USB модеми Huawei отримали широке розповсюдження завдяки тому, що їх під своїми брендами використовують вітчизняні оператори інтернету 3G-4G (LTE) - Мегафон, МТС, Білайн, Теле 2, Ростелеком, Коннект, Алтел і т.д. У цій статті я постараюся докладно показати, як правильно підключити до комп'ютера через USB або WiFi і налаштувати модем Huawei E8372h-153 через особистий кабДетальніше »

Як Прошити Модем Білайн, МТС, Мегафон Під Всі Сімки?

Усвідомлення того, що прийшов час прошити модем під всі сімки приходить в той момент, коли тариф інтернету вашого стільникового оператора, не важливо, якого - Мегафон, МТС, Білайн або Теле2 - перестає влаштовувати. Тоді то і виявляється той факт, що інші сім карти з ним не працюють. Сьогодні ми продовжимо «знущаються» над мобільним 3G модемом - в цій статті я покажу універсальний спосДетальніше »

Вхід до кабінету Status.Yota.Ru і 10.0.0.1 - Чи не Заходить в Підключення та Налаштування Модем Yota 4G LTE?

10.0.0.1 або Status.Yota.Ru - так виглядають стандартні IP і Веб адреса входу в особистий кабінет і настройки 4G модему Yota, який в якійсь мірі став синонімом швидкого мобільного інтернету. Це не випадково, адже Yota - компанія, яка прийшла однією з перших на ринок надання послуг зв'язку стандарту LTE. Сьогодні ж асоДетальніше »

Як Підключити 3G, 4G Модем до роутера по USB, Щоб Роздати Мобільний Інтернет?

Питання, як підключити 3G модем через wifi роутер по USB, щоб роздати мобільний інтернет на кілька девайсів, постає особливо гостро з настанням теплих весняних днів, коли городяни перебираються на вихідні на заміські ділянки. У даній універсальної для всіх маршрутизаторів інструкції докладно розберемося з підключенням 4G-LTE модему через USB порт і настройку для роздачі інтернету від різних операторівДетальніше »

Що Таке Модем і Роутер - Яке Призначення в Мережі і в Чим Відмінність?

Величезна кількість чайників ставлять одне і те ж популярне питання, яке звучить наступним чином - що таке модем і в чому різниця між модемом і роутером? Здавалося б дійсно, призначення обох цих пристроїв в тому, щоб приймати інтернет на призначене для користувача пристрій. Однак це зовсім не одне й те саме, і два цих девайса можуть один одного доповнювати, існувати в одному корпусі, але ніяк не взаимозаменять.Що таке модем?Простими словами, це цифровий пристрій, яке необхідно для підключення коДетальніше »

Модем Huawei E8372h-153 - Огляд Універсального розблоковані 3G-4G LTE Роутера c USB і WiFi

Даний огляд буде присвячений 3G-4G модему (роутера) Huawei E8372h, який я днями отримав з Китаю. Його дешевший аналог Huawei E3372h-153 вже заслужив любов у вітчизняних користувачів, і судячи з відгуків, ця модифікація теж дуже непогана. Модем прийшов мені вже в розлочених вигляді, прошитому під використання з СІМ-картками всіх стільникових операторів. Щоб модель Huawei E8372 гарантовано працювалаДетальніше »

Мобільний WiFi Роутер c СІМ-картою 4G Для Дачі - Zyxel WAH7706

Мобільний WiFi роутер з цим картою і підтримкою 4G-LTE є на сьогоднішній день кращим способом організувати повноцінну бездротову мережу з виходом в інтернет на дачі, природі або в будь-якому іншому місці, де немає кабельного інтернету або безкоштовного WiFi сигналу. Одним з кращих пропонованих сьогодні рішень є 4G роутер Zyxel WAH7706 - саме про нього детально поговоримо в цьому огляді.Що краще - 4G роутер з SIM-картою або мобільний телефон?Найчастіше, якщо ми потрапляємоДетальніше »

Як Вибрати Універсальний 4G Модем USB З Зовнішньої Антеною або Роз'ємом

Мобільний 4G модем (3G + LTE) - це пристрій, що працює з СІМ-карткою і налаштоване на прийом і передачу даних по каналах стільникового зв'язку. Сьогодні всі оператори мають в своєму арсеналі тарифи для підключення до мережі інтернет через 4G USB модем, деякі з яких навіть оснащені зовнішньою антеною або роз'ємом для її підключення. Всі подробиці, про вибір кращого універсального 4G модему дізнаємося в цій статті.Плюси і мінуси 4G модему Мобільність Простота настройки Обмеженість функціоналу Нижче швидкість в порівнянні з кабельним інтернетом Якість прийому і швидкість залежить від блиДетальніше »

Як Збільшити Швидкість 3G-4G Інтернету Через USB Модем Huawei - Білайн, МТС, Мегафон, Yota, Теле 2?

Питання, як збільшити швидкість 3G-4G інтернету через USB модем Huawei, є вельми гострим. Підключення до мережі Білайн, МТС, Мегафон, Йота, Теле 2 є самим мобільним засобом виходу в інтернет як в домашніх умовах - на дачі або відпочинку, - так і в транспорті або на роботі. Однак, найчастіше у нього є одна вагома проблема - погана якість з'єднання і, як наслідок, низька швидкість завантаження документів. Якщо ваша квартира або заміський будинок знаходиться в зоні слабкогоДетальніше »

Як Підключити Ноутбук до LTE Модему 4G Для Інтернету За USB - Мегафон і МТС

Підключення ноутбука до інтернету через 4G Модем по USB або PCI - наступний крок у розвитку технології бездротового доступу до всесвітньої мережі в порівнянні з 3G. Ще її називають абревіатурою LTE (Long Term Evolution). У цій статті розберемося, що таке мобільний інтернет 4G і як до нього підключитися з ноутбука з використанням LTE (4G) модему з USB інтерфейсом.Чим 4G Детальніше »

Як Підключити USB Модем 3G-4G до WiFi роутер Zyxel Keenetic - Yota і Huawei

Мені багато задають питань, що стосуються підключення 3G або 4G модему до роутера Zyxel Keenetic. Думаю, це не випадково, оскільки у свій час це були чи не єдині маршрутизатори, які стабільно без різних «милиць» у вигляді альтернативних прошивок працювали з USB модемами. Сьогодні хочу зупинитися на двох конкретних прикладах, які я особисто використовував довгий час у себе на дачі, поки не став володарем комплекту для приватного будинку.Інструкція актуальна для будь-якогоДетальніше »

Мобільний 3G-4G Роутер WiFi - Підключення та Налаштування з СІМ Картою Мегафон, МТС, Білайн, Теле 2

Мобільний 3G - 4G роутер WiFi - це бездротовий пристрій з цим картою, що дозволяє підключатися до інтернету в будь-якій точці земної кулі, де є прийом стільникових операторів, і ретранслювати його по бездротовому сигналу на інші гаджети. Зараз це саме мобільний засіб забезпечення роздачі інтернету без прив'язки до певного місця підключення (не рахуючи мобільного телефону в режимі модема) проте менш швидкісний і дорожчийДетальніше »

Підключення і Налаштування 3G-4G Модем На роутер TP-Link по USB

Я вже зробив багато інструкцій, як підключити USB модем до ноутбука, а також роутера різних виробників. Але TP-Link чомусь досі обійшов стороною. Поспішаю виправити цю ситуацію і зробити для вас докладний посібник з настроювання 3G-4G модему через маршрутизатор TP-Link. Інструкція актуальна для всіх операторів - Білайн, МТС, Мегафон, Теле 2, Yota і інших.Підключення USB модему до роутера TP-LinkПерш, ніж перейти до самого процесу підключення 3G-4G модему по USB, необхіднДетальніше »

192.168.0.254 - Вхід Роутер TP-Link з Підтримкою 4G Модем - Налагодження та Установка Паролю Admin-Admin

Зайти в роутер TP-Link TL-MR3020 з підтримкою 4G модему можна за адресою 192.168.0.254. По суті, це не що інше, як IP адресу, за якою можна потрапити через браузер на сторінку авторизації в панель управління, для того, щоб його налаштувати і встановити пароль. Особисто мені такий варіант входу адмін розділ попадався тільки два рази - у wifi репитера і в цій портативної моделі. Давайте на його прикладі і подивимося, як зайти в налаштуваДетальніше »

Пароль від 4G Модем і WiFi роутера Huawei - Де Подивитися, Якщо Забув або Втратив і Змінити?

В одному з коментарів читач запитав - «як дізнатися пароль від USB модему4G або wifi роутера Huawei? » Подібних повідомлень багато, але чесно кажучи, я не зовсім розумію, що ви маєте на увазі - пароль для підключення до wifi мережі або від входу в особистий кабінет. Спробую відповісти відразу на обидва ці варіанти. Розберемося, як знайти ключ авторизації в системі адміністрування Хуавей, а також як змінити забутий пароль від бездротової мережі вай-фай.Як діДетальніше »

WiFi роутер з СІМ картою 3G-4G і Зовнішньої Антеною Для Дачі - Огляд Модем RF-Link R850

Щоб підключити інтернет в приватний будинок або на дачі, можна піти декількома шляхами. Перший - провести провідний інтернет, замовивши в якій-небудь фірмі, типу Ростелеком. Але він працює тільки в тому випадку, якщо поблизу десь є обладнання провайдера, наприклад, коли будинок знаходиться в межах міста або поруч зДетальніше »

Скидання Настройок і відновлення Заводських на модем і роутер Huawei

Сьогодні поговоримо про те, як скинути модем і маршрутизатор Huawei до заводських налаштувань. У першій частині статті мова піде саме про 4G модем, що підключається до комп'ютера через USB, а в другій - про WiFi роутер. Давно хотів написати цю статтю, але руки все ніяк не доходили. І ось днями мені написала одна читачка:Здрастуйте, у мене теж Bolt Zong 4G можна як то скинути парДетальніше »

Роутер Чи не Бачить Модем USB 4G від Yota, МТС, Мегафон - Що Робити?

У багатьох користувачів інтернету, зокрема тих, хто прочитав статті на нашому блозі про організацію WiFi через модем мобільного оператора, часто виникає дивна ситуація здавалося б, купили маршрутизатор з USB портом, але при підключенні роутер не бачить 4G модем від таких операторів, як Yota , МТС, Мегафон, Білайн або Теле 2. Причому це може бути маршрутизатор також будь-якої фірми - TP-Link, Keenetic, Asus, D-Link і так далі. У чому може бути причина?Про те, що роутери, у яких є порт для підключення модемів і флешок, сьогодні знають майже всі. А ось те, що не всі моделі роДетальніше »

Підключення 3G-4G модему до роутера Asus RT-AC68U

Підключення 3G або 4G модему до роутера дозволяє вирішити проблему, яка характерна скоріше для приватного заміського будинку, ніж для квартири - відсутність можливості підключитися до звичайного кабельного інтернету. При цьому необхідність виходити в мережу відразу з декількох пристроїв - комп'ютера, ноутбука, смартфона - нікуди не пропадає, а значить єдине універсальне рішення даного питання -Детальніше »

Як Налаштувати Роутер Netis для USB Модем 3G / 4G - МТС, Мегафон, Білайн, Теле2

Оскільки нещодавно ми отримали в своє розпорядження wifi роутер Netis N1, тепер можна написати повноцінну інструкцію з підключення до його USB порту 3G-4G LTE модему від мобільного оператора - МТС, Мегафон, Білайн, Теле2 або якогось іншого.Налаштування 3G-4G модему на роутері NetisНеобхідність підключати мобільний USB модем і налаштовувати його на роботу з роутером може виникнути в тому випадку, якщо кабельний інДетальніше »

4G USB Модем і Роутер Xiaomi Mi Wi-Fi Router - Чи можна Подружити?

Тема підключення 4G модему до роутера Xiaomi Mi Wi-Fi Router сьогодні як ніколи актуальна, оскільки дана модель користується у нас в країні величезною популярністю, особливо з відкриттям офіційних магазинів даної фірми. Тим більше зараз літо, багато з них перебувають за містом і питання виходу в інтернет через мобільний USB модем стоїть особливо гостро.Однак незважаючи на це, мені Детальніше »

Огляд TP-Link Archer MR200 v4 (AC750) - WiFi Роутер з СІМ Картою 4G-LTE Для Інтернету на Дачі

Давно хотів зробити огляд на wifi роутер з SIM-картою, але до сих пір не було змоги. І ось мені в руки потрапила одна цікава модель, маршрутизатор-модем TP-Link Archer MR200 v4 з підтримкою СІМ-карт 4G від будь-яких стільникових операторів зв'язку - МТС, Білайн, Теле2, Мегафон і інших. Один з відмінних варіантів для того, щоб провести інтернет на дачу, що сьогодні особливо актуально. У чому особливість даного пристрою і які можуть бути сценарії його використання? Про все це в данДетальніше »

Огляд Портативного 4G Роутера Zyxel LTE2566-M634 - Налаштування Інтернету і Підключення до WiFi

Огляд портативного мобільного 4G WiFi роутера Zyxel LTE2566-M634 хотів би почати з того, що найчастіше для новачків установка wifi з'єднання представляє деякі труднощі. Вони пов'язані з необхідністю правильного підключення його до інтернету і подальшої конфігурацією бездротової мережі. У випадку з Zyxel LTE2566-M634 все виглядає зовсім інакше. Не тільки інтернет, але і навіть WiFi на ньому налаштовувати не доведеться. Але про все по порядку.Комплектація і зовнішній виглядМи звикли за останніми оглядДетальніше »