Підключення 4G Модем до маршрутизатора Netis - Налаштування по USB

Оскільки нещодавно ми отримали в своє розпорядження wifi роутер Netis N1, тепер можна написати повноцінну інструкцію з підключення до його USB порту 3G-4G LTE модему від мобільного оператора - МТС, Мегафон, Білайн, Теле2 або якогось іншого.

Налаштування 3G-4G модему на роутері Netis

Необхідність підключати мобільний USB модем і налаштовувати його на роботу з роутером може виникнути в тому випадку, якщо кабельний інтернет в ваше приміщення провести фізично неможливо. Це особливо актуально для заміських приватних будинків, де набагато дешевше знайти стільникового оператора з якісним рівнем сигналу, ніж тягнути виділену кабельну лінію.

Перед тим, як підключати мобільний інтернет до роутера Netis, необхідно переконатися в тому, що ваш 3G-4G модем підтримується цим пристроєм. Список сумісних моделей завжди можна знайти на офіційному сайті виробника.

Якщо маршрутизатор Netis і модем підходять один до одного, то вставляємо в порт USB 3G / 4G модем

4g netis usb

Включаємо роутер в мережу і коннектимся до його бездротовому сигналу. Про те, як це зробити я докладно писав у інструкції, посилання на яку давав вище. Там все просто - ім'я мережі і пароль від неї, а також від панелі управління вказані на нижній кришці пристрою.

wifi роутер netis n1

Далі заходимо в адмінку за адресою //netis.cc і залогініваемся. Нажаль, на сторінці швидкого налаштування немає можливості вибрати USB модем в якості головного джерела інтернету, тому тиснемо на кнопку «Advanced» для входу в розширене меню.

netis advanced

Тут нам необхідно знайти в лівій колонці розділ «WAN» і вибрали тип з'єднання вибираємо «3G / 4G»

netis 4g модем

Відкриється форма введення даних для зв'язку з стільниковим оператором, однак тут можна нічого не заповнювати, а в пункті «Тип аутентифікації» залишити «Авто». Як показує практика, роутер відмінно справляється з цим самостійно.

netis usb модем

І тиснемо на кнопку «Зберегти», після чого настройки застосовуються, і інтернет на маршрутизаторі Netis починає працювати через 3g-4g модем