Портативний 4G Роутер Zyxel LTE2566-M634 - Огляд, Інструкція і Відгук

Огляд портативного мобільного 4G WiFi роутера Zyxel LTE2566-M634 хотів би почати з того, що найчастіше для новачків установка wifi з'єднання представляє деякі труднощі. Вони пов'язані з необхідністю правильного підключення його до інтернету і подальшої конфігурацією бездротової мережі. У випадку з Zyxel LTE2566-M634 все виглядає зовсім інакше. Не тільки інтернет, але і навіть WiFi на ньому налаштовувати не доведеться. Але про все по порядку.

Комплектація і зовнішній вигляд

Ми звикли за останніми оглядам пристроїв Zyxel бачити їх усередині класних красивих і дорогих коробок. Даний 4G роутер вибивається з їх числа, оскільки упаковка тут звичайнісінька з недорогого картону.

відгук Zyxel LTE2566-M634-min

Англійською мовою перераховані всі основні технічні можливості Zyxel LTE2566-M634

коробка

Комплект теж багатством не відрізняється - тільки інструкція та кабель з роз'ємом micro USB. Мається на увазі, що заряджати ви його будете від штатного адаптера від телефону, хоча могли б, звичайно, і покласти сюди своє власне зарядний пристрій.

комплектація

Зовні портативний роутер Zyxel не більше звичайного смартфона. А ось за своїми обтічним формам і пластиковому корпусу дуже нагадує перші комунікатори початку 2000-х.

роутер Zyxel LTE2566-M634

На одній з граней є кнопка включення і слот для SIM-картки під захисною кришкою

огляд Zyxel LTE2566-M634

На іншій - USB роз'єм.

usb роз'єм

Вся верхня частина закрита чорним захисним склом, під яким розміщений невеликий екранчик і сенсорні кнопки управління. І саме в ньому криється одна з основних фішок даної моделі.

екран

Адже для настройки всіх параметрів wifi мережі і підключення до інтернету не потрібно до нього заздалегідь підключатися з телефону за допомогою будь-якої програми. Все це можна отримати у меню самого роутера.

Технічні характеристики

  1. Портативний роутер Zyxel LTE2566-M634 - це гаджет, який вміє роздавати по wifi інтернет від мобільного оператора зв'язку. Працюють абсолютно всі оператори стільникового зв'язку - МТС, Білайн, Мегафон, Теле2 та інші. При цьому тут йде підтримка самого останнього швидкісного стандарту зв'язку 4G-LTE категорії 6.
  2. WiFi ж буде ретранслювати відразу в двох діапазонах частот - 2.4 і 5 ГГц. Завдяки чому ви можете не сумніватися в тому, що швидкість буде максимально відповідати тій, яку б ви отримали безпосередньо на телефон.
  3. Незважаючи на свій невеликий розмір, підключити до портативного роутера можна як до «дорослого» маршрутизатора до 32 девайсів одночасно. Що дозволяє створити повноцінну переносну локальну мережу, до якої будуть підключені смартфони, планшети і ноутбуки.
  4. Більш того, Zyxel LTE2566-M634 може бути використаний і як класичний USB модем для комп'ютера, у якого немає можливості підключитися до інтернету по WiFi. Все, що потрібно, це просто підключити його до USB роз'єму ПК за допомогою кабелю з комплекту.
  5. Автономність роутера забезпечується завдяки вбудованій батареї на 3000 мАч, яка за заявою виробника дозволить використовувати його протягом 10 годин безперервної роботи. У режимі очікування же він зможе перебувати без підзарядки до 300 годин. Це робить LTE роутер Zyxel відмінним помічником в тривалих поїздках, коли необхідно бути постійно на зв'язку і при цьому мати постійний доступ в інтернет з декількох пристроїв.

Підключення до інтернету портативного роутера Zyxel LTE2566-M634

Для того, щоб підключити мобільний роутер Zyxel LTE2566-M634 до Інтернет, ніяких налаштувань робити не потрібно. Він починає працювати відразу, як тільки ви вставите в СІМ-карту в відповідний слот під заглушкою. Він розрахований на установку картки стандарту micro SIM.

zyxel 4g роутер sim

Налаштування LTE роутера Zyxel

На головному екрані крупно відображається поточна вхідна та вихідна швидкість, а також поточний стан підключень. Для переходу в основне меню сенсорними кнопками переміщаємося по навігаційним пунктам.

меню

Підключення до мережі

У цьому розділі відображається інформація про поточний операторі стільникового зв'язку. Поміняти настройки неможливо, доступна лише функція розриву поточного з'єднання

підключення до інтернету Zyxel LTE2566-M634

контроль трафіку

Статистика про використаний мобільному трафіку через 4G роутер. Є можливість включити обмеження - корисно при знаходженні в роумінгу

контроль трафіку

Налаштування WiFi

Хоч рубрика і називається «настройка», тут можна лише включити або виключити один з двох діапазонів частот бездротового сигналу (2.4 і 5 GHz)

настройка wifi Zyxel LTE2566-M634

WPS

Активація режиму автоматичного підключення пристроїв до wifi. Для його включення просто вибираємо потрібний діапазон. Після чого включаємо аналогічний режим на іншому девайсе (ТВ, смартфоні, репітерів і т.д.) і чекаємо з'єднання.

wps

повідомлення

В даному меню ми можемо прочитати надійшли на сімку SMS повідомлення. Звичайно, листуватися з кимось не представляється можливим, так як клавіатури, навіть віртуальної, в роутер не вбудовані.

смс

А ось прочитати інформаційне повідомлення від оператора стільникового зв'язку цілком реально. Іноді це буває дуже корисно, як, наприклад, в моєму випадку - потрібно поповнити баланс.

повідомленнячитати смс

Підключення телефону до WiFi роутера Zyxel LTE2566-M634

Підключити смартфон або ноутбук до WiFi мережі від роутера Zyxel LTE2566-M634 можна класичним способом. У розділі меню «SSID і пароль» знаходиться ім'я бездротової мережі і ключ для авторизації. Однак тут також реалізована одна дуже зручна «фішка», завдяки якій не потрібно вводити ніякого пароля.

підключення wifi Zyxel LTE2566-M634

Це QR код, в якому зашифрована вся необхідна інформація для з'єднання з wifi роутером. Досить відсканувати його камерою або вбудованим в Android або iPhone сканером, і смартфон моментально підключитися до мережі.

Дальність дії WiFi сигналу

Швидкість мобільного 3G / 4G інтернету сильно залежить від якості прийому стільникового сигналу і в кожному конкретному випадку буде сильно відрізнятися. Тому для тестування роутера Zyxel LTE2566-M634 ми вирішили перевірити більш об'єктивний показник - дальність роботи його wifi сигналу. Нагадаю, як виглядає квартира і де знаходяться точки твори замірів

конфігурація квартири

На знімках нижче мережі від нашого маршрутизатора називаються «Zyxel_5DDE» і «Zyxel_5DDE_5G»

2.4 ГГц

24-124-224-3

5 ГГц

5-15-25-3

Показання передбачувано падають до найдальшої кімнаті, особливо на 5 GHz. Що логічно, так як основний коник роутера - його мобільність і стабільність при підключенні великої кількості пристроїв, але зовсім не покриття великих площ.

В цілому, Zyxel LTE2566-M634 відмінно справляється з покладеними на нього завданнями і може рекомендуватися в якості портативного мобільного роутера.

Плюси і мінуси Підтримка 5 ГГц Компактний розмір Налаштування з дисплея Легке підключення Робота з будь-яким оператором Велика кількість одночасних пристроїв Режим модема Ціна

Відео огляд і відгук про Zyxel LTE2566-M634

Комплектація 7 Зовнішній вигляд 7 Швидкість інтернету 7 Дальність WiFi 6

Якість виконання 9 Ціна 7 Набір функцій 6 Зручність настройки 10 Стабільність 8 Разом 7.4 * на думку редакції WiFiKA.RU