Як Прошити 3G-4G Модем Під Всі Сімки За 5 Хвилин?

Усвідомлення того, що прийшов час прошити модем під всі сімки приходить в той момент, коли тариф інтернету вашого стільникового оператора, не важливо, якого - Мегафон, МТС, Білайн або Теле2 - перестає влаштовувати. Тоді то і виявляється той факт, що інші сім карти з ним не працюють. Сьогодні ми продовжимо «знущаються» над мобільним 3G модемом - в цій статті я покажу універсальний спосіб, як прошити модем Huawei під всі сімки будь-якого стільникового оператора. Він підходить для більшості моделей, що продаються сьогодні в салонах. Поїхали!

Заходимо на сайт dc-unlocker.com і викачуємо додаток для перепрошивки модему від цих розробників.

як прошити модем

Далі потрібно дізнатися, чи підходить ця програма для нашої моделі - знаходимо її номер на коробці і шукаємо в розділі «Supported models». Як правило, якщо крім нього нічого не вказано, то виробник - Huawei.

прошивка модему мегафон

Якщо наш модем є в списку, сміливо підключаємо його до комп'ютера і запускаємо програму.

Прошивка модему Мегафон під всі сімки

Спочатку для зручності встановіть в ній російська мова. Після цього виставляємо як виробника «Huawei», а номер моделі або вказуємо самостійно, або залишаємо автоопределение.

як прошити модем мтс

Натискаємо значок з лупою, після чого програма визначить всі поточні дані про стан прошивки модема. Нас цікавлять два пункти:

  1. Статус SIM блокування - якщо він заблокований, то це наш клієнт.
  2. Спроб введення коду - залишкова кількість спроб перепрошивки.

    Спочатку їх 10, якщо менше, значить хтось вже намагався прошити даний модем.

прошиває модем під всі сімки

Якщо пристрій заблоковано і є ще спроби прошивки, то повертаємося на сайт і йдемо в розділ «Buy Credits» для оплати роботи програми.

прошивка модему під всіх операторів

Це буде одночасно оплата і реєстрація - потрібно вибрати спосіб проведення платежу, ввести свої дані і кількість купованих кредитів для прошивки. Дізнатися, скільки потрібно кредитів для нашої операції можна за посиланням «How much do I need?».

Оскільки наша модель вже стара, то в даній ситуації для розблокування буде потрібен пункт «Generate Huawei modem unlock code by IMEI» - він на момент написання статті коштує 4 євро. Для нових моделей дивимося на варіант «Generate Huawei modem unlock code (AuthVer 3) by IMEI», він трохи дорожче.

вибір варіанту прошивки модему huawei

Вибираємо потрібний пункт і повертаємося на сторінку для проведення оплати. Після підтвердження переказу коштів вас перекине на наступну сторінку. де будуть вказані логін і пароль для підключення до сайту через програму. Повертаємося до додатка і вводимо їх в розділі «Сервер»

як прошити 3g модем мтс

Можна також натиснути на «Перевірити логін» для того, щоб переконатися в правильності введених даних і залишку кредитів на рахунку.

Далі відкриваємо вкладку «Розблокування», виставляємо прапорець на автоматичний режим і тиснемо кнопку «Виконати».

розблокуємо usb модем

Чекаємо деякий час - і вуаля, напис про успішну прошивці модему під сімки всіх операторів з'явиться у вікні повідомлень програми.

3g модем mts

На всі питання відповім в коментарях!