Скидання Настройок і відновлення Заводських на модем і роутер Huawei

Сьогодні поговоримо про те, як скинути модем і маршрутизатор Huawei до заводських налаштувань. У першій частині статті мова піде саме про 4G модем, що підключається до комп'ютера через USB, а в другій - про WiFi роутер. Давно хотів написати цю статтю, але руки все ніяк не доходили. І ось днями мені написала одна читачка:

Здрастуйте, у мене теж Bolt Zong 4G можна як то скинути пароль т.к його ми не треба а звичайний admin admin не підходить, на сайт настройки модему ми не заходили і пароля не знаємо

Відмінний питання, який нарешті змусив мене написати інструкцію по скиданню 3G-4G модему. Нагадаю, що у мене на сайті був огляд Huawei E8372, який я замовляв на АліЕкспрессе і який мав маркування китайського мобільного оператора Bolt Zong. Дивно, чому у нашої читачки не підійшов стандартний логін і пароль admin-admin для авторизації в панелі адміністратора модему. Мабуть, продавець в свою чергу не зробив скидання налаштувань, і тому вона тепер не може потрапити в адмінку. Давайте ж розбиратися, як відновити параметри за замовчуванням на USB модем Huawei.

Відразу зазначу, що багато хто помилково називають словом «модем» інший пристрій - Wi-Fi роутер. Якщо вас цікавить скидання до заводських налаштувань мобільного 4G модему Huawei, то читаємо далі. Якщо wi-fi роутера цього ж бренду, то переходимо до другої чолі.

Скидання 3G-4G модему Huawei до заводських налаштувань кнопкою

Отже, є два способи скидання 4G LTE модему Huawei - через особистий кабінет, або кнопкою на корпусі. Оскільки питання зараз стоїть про неможливість потрапити в управління пристроєм в принципі, то почнемо з другого.

скидання налаштувань модему huawei

Якщо зняти кришку корпуса, то між слотами для SD і SIM карт є невелика втоплена всередину кнопка. Поруч з нею написано слово «Reset». Вона то і служить для відновлення заводських параметрів. Необхідно затиснути її яким-небудь гострим предметом на кілька секунд, поки не почнуть мигати світлові індикатори.

Після перезавантаження модему можна буде підключитися до його wifi мережі за замовчуванням, використовуючи пароль, вказаний на наклейці

логін і пароль модему huawei

І потім набрати в браузері адресу, вказану тут же - в моєму випадку 192.168.8.1, - і авторизуватися через admin / admin.

Як відновити заводські настройки на USB модем Huawei через панель адміністратора?

Якщо ж у вас є доступ в панель управління, але хочете повернути настройки модему Huawei за замовчуванням, то не обов'язково лізти до модему і знімати кришку. Тим більше. що він може бути встановлений в якомусь важкодоступному місці.

відновити заводські настройки модему huawei

Досить відкрити розділ меню «Система - Скидання налаштувань» і натиснути на кнопку «Відновити». Після перезавантаження модем буде в тому ж стані, як він був, коли його дістали з коробки.

Відео по скиданню налаштувань модему Huawei

3 способи повернути заводські настройки на wi-fi роутер Huawei

Власники LTE модемів можуть закривати цю сторінку, а ось тих, хто цікавиться поверненням налаштувань до заводського стану на wi-if маршрутизаторе Хуфавей, попрошу залишитися. Виконати цю маніпуляцію можна трьома способами:

  • Кнопкою на корпусі
  • З веб-конфігуратора для комп'ютера
  • З мобільного телефону з Програми- через

Як і на будь-якому роутере, Huawei має на своєму корпусі спеціальну кнопку «Reset» для скидання параметрів до заводських. Її точно так же треба затиснути шпилькою секунд на 10-15 і дочекатися перезавантаження

порти huawei ws5200

Якщо ж у вас є доступ в панель управління, то функція скидання знаходиться в меню «Додаткові - Система»

функції система hauwei

Зверніть увагу, що в розділі «Створення резервної скидання» перед обнуленням пристрою можна активувати збереження поточних налаштувань. Вона дозволить швидко відновити всі конфігурації мережі та інтернету при повторному відновленні параметрів.

резервування і скидання huawei

Включаємо її, тиснемо на кнопку «Скидання» і підтверджуємо дію

скидання налаштувань роутера huawei

Після чого чекаємо перезапуску системи

відновлення заводських налаштувань huawei

Скидання налаштувань Huawei до заводських за допомогою смартфона

Повернення заводських налаштувань роутера Huawei також можна виконати з мобільного додатка AI Life з телефону. Для цього потрібно відкрити вкладку «Інструменти» і зайти в розділ «Додаткові настройки»

інструменти huaweiдодаткові налаштування huawei

Далі відкриваємо меню «Пристрій - Скидання налаштувань»

Щоб пристрій huaweiскидання huawei з телеAОНА

Тут також, як і в десктопной версії панелі адміністратора, є можливість збереження в пам'яті роутера поточних параметрів підключення до інтернету і бездротової мережі wifi. Після перезапуску вони будуть довантажуючи при повторній налаштування роутера

зберегти настройки мережі