Як Підключити 4G Модем до Xiaomi Mi Wi-Fi Router по USB?

Тема підключення 4G модему до роутера Xiaomi Mi Wi-Fi Router сьогодні як ніколи актуальна, оскільки дана модель користується у нас в країні величезною популярністю, особливо з відкриттям офіційних магазинів даної фірми. Тим більше зараз літо, багато з них перебувають за містом і питання виходу в інтернет через мобільний USB модем стоїть особливо гостро.

Однак незважаючи на це, мені доведеться вас відразу засмутити - в стокової рідної прошивці з вітчизняними стільниковими операторами маршрутизатор працювати не буде. Тому якщо вам необхідно реалізувати таку схему, то попередньо прочитайте нашу статтю про перепрошивання Xiaomi на кастомную версію програмного забезпечення від Padavan. Також важливою умовою є наявність USB роз'єму на маршрутизаторі - він є тільки на топових моделях лінійки (Mini, 3, 3G, Pro) і відсутній на «полегшених» (Nano, 3C, 3A, 4, 4Q).

4G модем і Xiaomi Mi Router 3

Якщо ваш Xiaomi відповідає цим двом вимогам, то беремо 3G-4G модем і підключаємо його в USB порт роутера - особисто я використовую в даний момент Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3. Після цього заходимо в адмінку Падаван і вибираємо розділ «Додатково - Додаток USB ».

підключення

Тут ставимо перемикач «Включити USB модем» в активне положення і далі в випадаючому списку «Тип модему» вибрати «LTE and others» для пристрою з підтримкою 4G або WCDMA (UMTS), якщо у вас модем 3G.

usb 4g модем

Далі необхідно заповнити значення для підключення до оператора. Можна спробувати використовувати вже вшиті параметри - для цього просто вибираємо країну і постачальника послуг. Якщо ж вашого не знайдеться, то вручну прописуємо номер, ім'я користувача і пароль. Де їх взяти? У статті про наведено 4G інтернет на дачі представлений список всіх найпопулярніших операторів з необхідними налаштуваннями.

настройка на роутері xiaomi

Якщо зробили все правильно, то після застосування налаштувань і перезавантаження роутера Xiaomi, він почне роздавати інтернет, одержуваний через 4G модем, який підключений до його USB порту.