розділ АРХІВИ: Settings

Вхід на Файл-Сервер Xiaomi - FTP 192.168.1.4:8080 або 192.168.1.6: 2121

Мало хто знає, що на смартфонах Xiaomi є вбудована можливість створити файловий ftp сервер і без підключення до комп'ютера по USB перекинути на нього по повітрю ті чи інші дані. Як? Зараз покажу…FTP сервер 192.168.1.4:2121 або 192.168.1.6:8080Єдине, що потрібно врахувати перед запуском файл сервера на смар6, Детальніше »

Wi-Fi Direct - Як Включити в телевізор і Підключити Телефон на Android?

Вже давно читачі просять мене розповісти про таку технологію, як WiFi Direct. З її допомогою можна підключити телефон або планшет до телевізора і транслювати на нього екран мобільного пристрою по бездротовому зв'язку. Як включити його на Android смартфоні? Як користуватися на телевізорі - LG, Samsung, Sony, Philips, Toshiba, DEXP і т.д.? Про все це в даній статті.Що таке WiFi Direct в тДетальніше »

Як Прошити Телефон Samsung на Android 4.4 Своїми Руками?

Продовжуємо тему експериментів над моїм новим телефоном. На досвіді використання роутерів і іншої техніки я виробив стійку звичку - насамперед оновлювати їх «мізки». Вся справа в тому, що з моменту виходу пристрою з заводу до того часу, як воно потрапить у ваші руки, може пройти не один місяць, а за цей Детальніше »

Як Налаштувати Телефон Android З Нуля?

Діставши з коробки новий телефон на Android, бувалий користувач, як я, на первинну настройку витратить хвилин 30-40. Коли є досвід, навіть самі незрозумілі речі здаються очевидними. А ось новачок може годинами вдивлятися в підписі до менюшкам і з жахом думати: чи треба щось налаштовувати тут або залишити на потім. СпрДетальніше »

Як Підключити Телефон до Комп'ютера - Xiaomi Redmi Чи не Бачить USB Драйвер

Думаю, що я не один, хто зіткнувся з проблемою підключення смартфона Xiaomi Redmi до комп'ютера після чергового оновлення системи, яка полягала в тому, що при підключенні по USB комп'ютер не бачить телефон. Тому в даній статті хочу поділитися своїм досвідом.Як завжди підключається телефон до комп'ютера?До того, як я ризикнув офіційно оновити по повітрю прошиДетальніше »

Інтернет На Мобільний Телефон Android - Як Підключити Через 3G / 4G, WiFi або Bluetooth?

Як підключити інтернет на телефон - самий насущний сьогодні питання, адже без мобільного виходу у всесвітню павутину сьогодні не обходиться вже майже ніхто. Інтернет - невід'ємна частина життя сучасної людини. Ми їдемо на роботу - дивимося в смартфон, в офісі сидимо за комп'ютером, і навіть вдома з кухликом пива дивимося телевізор - все частіше теж через інтернет, а не центральну Детальніше »

Телефон Як Веб-Камера - Про Цьому МАЛО ХТО ЗНАЄ!

Що робити зі зламаним телефоном, наприклад, якщо у нього розбився монітор? Дорогий ремонт, або купити новий! Але не поспішайте приймати поспішні рішення - ваш девайс ще може послужити непогану службу, адже можна використовувати телефон як веб камеру! Причому зробити це можна на смартфоні практично з будь-якої встановленої на нього операційною системою, головне знати, який софт встановлювати - і в підсумку вийде класний девайс для спілкування через інтеДетальніше »

Мобільний Інтернет - Як Збільшити Швидкість?

На поточний момент найбільш просунутим стандартом мобільного інтернету є LTE +, або як його ще називають, 4G +, який видає швидкість вище 100 Мбіт / с. Останнім словом в розробці цього стандарту стала технологія CA (Channel Aggregation), при якій для передачі даних використовується не одна, а відразу кілька несучих частот, за рахунок чого збільшується ширина каналу, а отже, його пропускна здатність, що в кінцевому рахунку підвищує швидкість передачі даних.Що ми знаємо про прискорення мобільного інтернету?Але не всі смартфони і не всі стільникові оператори підтримують дану опцію. Щоб дізнатися, чДетальніше »

Телефон Android Як Модем або Роутер Для Комп'ютера - Через USB, WiFi і Bluetooth

Питання, як використовувати телефон як роутер або модем для комп'ютера через USB, є логічним продовженням безлічі цікавих способів підключення до інтернету, які ми вже давно розбираємо на сторінках даного блогу. Особливо цікаво розбирати можливості мобільних підключень на Android - в наші дні весь час доводиться кудись їхати і переміщатися. Тому чим менше ми прив'язані до свого робоДетальніше »

Бездротовий Дисплей на смартфон Xiaomi Redmi - Що Це і Як Налаштувати?

Бездротовий дисплей на смартфонах Xiaomi реалізує одну дуже зручну функцію, за допомогою який будь-хто може вивести на екран телевізора, приставки або проектора мультимедіа файли зі свого мобільника. Взагалі, вона присутня у всіх останніх Андроїд, але саме в Xiaomi реалізовано це найбільш зрозумілим способом без необхідності установки додаткових додатків.Як наДетальніше »

Torrent TV і DLNA Сервер - Як Будинки Дивитися Фільми Онлайн Через Потокове ТБ?

Вітаю вас, друзі!Деякий час тому один мій передплатник задав дуже цікаве питання: яким чином можна відтворювати через DLNA медіа-сервер онлайн телебачення? Якщо коротко, то існує така фішка, як Torrent TV, яку можна налаштувати через безкоштовну програму HMS - якщо ви вперше чуєте це назва, то прочитайте спочатку ось цю статтю.З тими ж, хто встановив цю безкоштовну прогу і вже транслює по своїй локальній мережі музику і відео з комп'ютера на будь-який пристрій, продовжимо її вивчення і дізнаємося, як дивитися відео онлайн з інтернету.UPD: зараз з'явилися програми, які призначДетальніше »

Як Збільшити Швидкість Андроїда? прихована Функція

Всім привіт!Сьогодні покажу одну фішку, яка відчутно підвищить швидкість роботи недорогих смартфонів на Андроїд. Звичайно, можна було б не морочитися з цими настройками продуктивності, а просто купити новий флагман від того ж Xiaomi - благо, по грошах він не такий руйнівний, як той же Самсунг, але у кого-то і на це коштів не вистачає. Скажу чесно, мені теж шкода віддавати 20 шматків за звичайний телефон, тому я користуюся недорогою моделлю. І ось якраз для таких ніщебродов, як ми, дана прихована функція дуже допоможе в збільшенні швидкості Андроїда.Про те, як розблокувати режим розробника на XiaДетальніше »

Як Роздати Інтернет по WiFi з Телефону На Комп'ютер або Ноутбук Windows - Налаштування точки доступу Android

В черговий раз вирішив звернутися до питання, як роздати інтернет з телефону або планшета на ноутбук, комп'ютер або інший смартфон по WiFi. Версій прошивок на базі Андроїд зараз величезна кількість, і в кожній з них є така функція, як точка доступу. Але не кожен користувач смартфона Android знає, як налаштувати з нього роздачу мобільного інтернету і поділитися WiFi з ноутбуком або комп'ютером. Сьогодні подивимося, як роздати WiFi, якщо у вас тДетальніше »

Перенесення Даних Додатків З Андроїда На Андроїд - Mi Mover Xiaomi

Питання перенесення даних з Андроїда на Андроїд хвилює вже не одну сотню власників смартфонів. І дійсно, при покупці нового телефону сама думка про те, що потрібно буде заново додавати телефони друзів і колег, завантажувати музику, фотографії та інші накопичені за роки використання файли ввергає в пригнічений стан. Але сьогодні в світ високих технологій і загальної синхронізації всього з усім фірма Xiaomi розробила одну класну програму перенесення даних з Android на Android, яка називається Mi Mover. Це логічне продовження вже розглянутого нами раніше додатки Mi Drop. Якщо Детальніше »

Як Налаштувати WiFi на Android - Підключаємо Телефон Xiaomi до Інтернету

Сьогодні розберемося питанням, як підключити телефон на Андроїд до інтернету по WiFi. Здавалося б, що тут складного? Однак у новачків, які ніколи раніше не мали нічого спільного з бездротовими мережами, настройка вай-фай на смартфоні може викликати певні труднощі. Як зразок буду використовувати популярний бренд Xiaomi - телефони цієї марки зустрічаються дуже часто, тому стаття буде корисна максимальній кількості читачів. Постараюся в цій інструкції розповісти про все якомогаДетальніше »

Як Дізнатися Пароль від WiFi Підключення на Телефоні Android і Поділитися їм Через QR Код?

Мало хто знає, але в сучасних телефонах на Android є вбудована функція, за допомогою яких можна подивитися пароль від WiFi і поділитися ним з іншими. Почалося все зі смартфонів Xiaomi, а точніше їх оболонки MIUI. Сьогодні ж поділитися паролем WiFi за допомогою QR коду може будь-який власник телефону на Андроїд. Знаєте, як це зазвичай буває, коли-то підключився дДетальніше »

Приховані Нотатки на Xiaomi Redmi - Як Знайти і Відкрити?

З настанням цифрової епохи конфіденційність приватних даних відіграє особливу роль. Адже сьогодні в смартфоні зберігається абсолютно все - від контактів друзів і колег до номерів банківських карток. Вбудована можливість створювати приховані замітки на смартфонах Xiaomi - одна з граней захисту важливої ​​інформації. Сьогодні покажу, як створити, знайти і відкрити заДетальніше »

Оновлення Xiaomi Redmi на прошивки MIUI

Нещодавно я приєднався до клубу любителів смартфонів Xiaomi, оскільки придбав смартфон Redmi 4X. Тому потихеньку публікую статті по його настройці. Ось і сьогодні поговоримо про оновлення Xiaomi Redmi. Не важливо, яка у вас модель, - Mi, 4, 5, Note, Pro або якась ще. Головне, що всі вони працюють під управлінням оболонки MIUI, а це означає, що вДетальніше »

Два Додатки Одночасно На Xiaomi - Поділ Екрану MIUI 9

Починаючи з дев'ятої версії в оболонці MIUI для Android від компанії Xiaomi з'явилася можливість розділити дисплей смартфона на частини і запустити два додатки на одному екрані одночасно. Ця фішка не є якоюсь новинкою, тому що якщо говорити про девайсах Сяомей, то ще раніше існувала спеціальна стороння програма, за допомогою яДетальніше »