Як Оновити Xiaomi Redmi на MIUI за 5 Хвилин?

Нещодавно я приєднався до клубу любителів смартфонів Xiaomi, оскільки придбав смартфон Redmi 4X. Тому потихеньку публікую статті по його настройці. Ось і сьогодні поговоримо про оновлення Xiaomi Redmi. Не важливо, яка у вас модель, - Mi, 4, 5, Note, Pro або якась ще. Головне, що всі вони працюють під управлінням оболонки MIUI, а це означає, що виглядають всередині вони все однаково і після оновлення прошивки також будуть виглядати однотипно.

Як оновлюється телефон Xiaomi?

Якщо хто не знає, оновлення Xioami Mi відбувається «по повітрю», тобто автоматично при підключенні до WiFi MIUI сама перевіряє зі своїх серверів, чи не з'явилася нова версія прошивки. Якщо так, то про це з'явиться повідомлення на екрані. Нам залишиться тільки підтвердити дію і дочекатися перезавантаження операційної системи.

Треба віддати належне, дана компанія не залишає своїх клієнтів, як багато інших виробників смартфонів на Android, і регулярно викладає поновлення навіть для вже давно знятих з виробництва моделей. Тому якщо у вас Сяомей двох-трьох річної давності, то все одно можна сміливо спробувати отримати свіжу версію оболонки.

Оновлення MIUI на Xiaomi вручну

Якщо ж автоматичне оновлення MIUI відключено в налаштуваннях, то зробити це можна вручну. Для цього:

 1. Йдемо в налаштування

  як оновлюватимуться xiaomi

 2. Заходимо в розділ «Про телефоні»

  оновлення xiaomi

 3. І вибираємо тут «Оновлення системи»

  оновлення miui

 • Якщо нової версії немає, то відобразиться інформація про поточну конфігурацію прошивки
 • Якщо є, то з'явиться кнопка для завантаження свіжої версії ПЗ.

Далі телефон перезавантажиться і почне працювати, як ні в чому не бувало. Ніяких додаткових резервних копій створювати не потрібно - всі дані і настройки після оновлення Xiaomi залишаться на місці. Єдине, що може змінитися - системні звуки, а також можуть додатися нові додатки - наприклад, в MIUI 9.5 у мене помінялися мелодії вхідних повідомлень.

Для того, щоб в подальшому не шукати оновлення вручну, натискаємо по значку меню у вигляді трьох точок в правому верхньому куті

xiaomi після поновлення

Як бачите, тут же можна і імпортувати заздалегідь збережену на вбудованому носії прошивку вручну.

Але ми зараз вибираємо «Налаштування»

оновлення xiaomi redmi

І тут активуємо перемикачі «Автоматично завантажувати» для скачування прошивки - можете не турбуватися за мобільний трафік, завантаження буде відбуватися тільки при підключенні по WiFi.

оновлення xiaomi mi

І при бажанні включаємо «Оновлювати автоматично», щоб телефон сам вибирав час для перезавантаження в той момент, коли їм не користуються.