Як Збільшити Швидкість Андроїда? прихована Функція

Всім привіт!

Сьогодні покажу одну фішку, яка відчутно підвищить швидкість роботи недорогих смартфонів на Андроїд. Звичайно, можна було б не морочитися з цими настройками продуктивності, а просто купити новий флагман від того ж Xiaomi - благо, по грошах він не такий руйнівний, як той же Самсунг, але у кого-то і на це коштів не вистачає. Скажу чесно, мені теж шкода віддавати 20 шматків за звичайний телефон, тому я користуюся недорогою моделлю. І ось якраз для таких ніщебродов, як ми, дана прихована функція дуже допоможе в збільшенні швидкості Андроїда.

Про те, як розблокувати режим розробника на Xiaomi, я вже писав у статті про підключення до комп'ютера - прочитайте. Далі я буду писати, маючи на увазі, що ваш смартфон вже знаходиться в даному відкритому для експериментів стані.

Але перш ніж це робити, хочу звернути увагу, що телефон стане розряджатися приблизно на 20% швидше - ось така плата за швидкість.

Природно, за замовчуванням вона не активна, оскільки завдання виробника оптимізувати всі компоненти системи і врівноважити швидкість, продуктивність і витрата енергії. Але Android - система гнучка і дуже багато параметрів можна підігнати під себе.

Отже йдемо в «Налаштування - Розширені налаштування - Для розробників»

Тут перш за все активуємо «Режим розробника» - зазвичай це найперший пункт меню

І далі прокручуємо вниз і шукаємо пункт «Включити GPU-прискорення» - активуємо його

Що робить цей параметр? Вона розганяє відео-ядро процесора, прискорюючи тим самим анімацію. За рахунок цього візуально збільшується швидкість Андроїда - смартфон починає працювати помітно швидше.