Як Підключити Телефон до Комп'ютера - Xiaomi Redmi Чи не Бачить USB Драйвер

Думаю, що я не один, хто зіткнувся з проблемою підключення смартфона Xiaomi Redmi до комп'ютера після чергового оновлення системи, яка полягала в тому, що при підключенні по USB комп'ютер не бачить телефон. Тому в даній статті хочу поділитися своїм досвідом.

Як завжди підключається телефон до комп'ютера?

До того, як я ризикнув офіційно оновити по повітрю прошивку все було чітко по схемі:

  • Підключаємо смартфон до комп'ютера шнуром USB
  • На екрані з'являється вкладка «Зарядка через USB»

  • Кількома по ній і вибираємо «Передача файлів (MTP)»

Після чого телефон відображався на компі і можна було на нього зайти і перекинути потрібні файли.

Чому комп'ютер не бачить телефон - підключення Xiaomi Redmi по USB?

Однак після поновлення це працювати перестало - Xiaomi більше не визначається в Windows. Мобільний телефон не підключається до комп'ютера через USB, а тільки заряджається. Як же тепер підключити Xiaomi Redmi до комп'ютера? Не поспішайте шукати драйвер - справа зовсім не в ньому, а в тому, що в новій версії прошивки в інтересах безпеки, щоб захистити смартфон від пустотливих недосвідчених ручок, була встановлена ​​блокування підключення Xiaomi по USB. Щоб зняти її, робимо наступним чином.

  1. Відкриваємо «Налаштування» і йдемо в розділ «Про телефоні»

  2. Далі знаходимо параграф «Версія MIUI» - потрібно клікнути по ній раз 10 до тих пір, поки не з'явиться напис «Не потрібно, ви вже розробник»

  3. Після цього повертаємося в «Налаштування» і відкриваємо пункт «Додатково», де де переходимо в розділ «Для розробників»

  4. Тут активуємо «Режим розробника» і включаємо «Налагодження по USB»

Все, тепер діємо так само, як раніше - підключаємо Xiaomi Redmi до комп'ютера, натискаємо на «Зарядку по USB» і вибираємо режим передачі файлів MTP. Після чого заходимо в Windows в «Мій комп'ютер» і бачимо телефон в списку пристроїв.

Кількома по ньому і отримуємо доступ до папок внутрішньої пам'яті і SD картки

Упевнений, що всім власникам Xioami дана інструкція буде мега-корисної і питань, чому комп'ютер не бачить телефон, підключений по USB, більше не виникне.