Як Збільшити Швидкість Інтернету на Телефоні?

На поточний момент найбільш просунутим стандартом мобільного інтернету є LTE +, або як його ще називають, 4G +, який видає швидкість вище 100 Мбіт / с. Останнім словом в розробці цього стандарту стала технологія CA (Channel Aggregation), при якій для передачі даних використовується не одна, а відразу кілька несучих частот, за рахунок чого збільшується ширина каналу, а отже, його пропускна здатність, що в кінцевому рахунку підвищує швидкість передачі даних.

Що ми знаємо про прискорення мобільного інтернету?

Але не всі смартфони і не всі стільникові оператори підтримують дану опцію. Щоб дізнатися, чи підтримує 4G + твій телефон, потрібно встановити програму Network Signal Guru (вимагає Root-прав доступу). Інформацію про роботу оператора в цьому режимі потрібно уточнити на його офіційному сайті.

Однак, навіть при щасливому збігу цих двох вихідних даних, сигнал може бути дуже нестабільним і швидкість не відповідати заявленій.

Взагалі, швидкість роботи мобільного інтернету залежить від правильного налаштування точки доступу в телефоні, від рівня сигналу мережі в місці вашого перебування, а також від часу доби - у вечірній час, коли всі зависають в інтернеті, швидкість буде падати.

Як підвищити швидкість інтернету Yota 4G, Мегафон, МТС і Білайн?

Поговоримо для початку про популярну йоту, Для того, щоб виправити цю сумну ситуацію, необхідно:

  1. Зайти в «Налаштування> SIM карти і мобільні мережі> Ім'я оператора (Yota, Мегафон, МТС, Білайн)> Точки доступу> Ім'я оператора

    і вибрати в розділі «Власник» «LTE» або «4G» в якості стандарту передачі даних

  2. Далі йдемо в настройки точки доступу і в якості APN прописуємо client.yota.ru, замість yota.ru, internet.megafon.ru замість internet для Мегафона, client.mts.ru замість internet.mts.ru для МТС, home.beeline. ru для Білайн - некоректні значення могли бути задані при автоматичному отриманні налаштувань від оператора.

    Оскільки Йота є віртуальним оператором, для неї міняємо «Тип MVNO» на IMSI. Для інших операторів в даному пункті вказувати нічого не потрібно. Після чого зберігаємо налаштування і перезавантажуємо телефон.

Результати тесту швидкості Yota ДО застосування налаштувань

Результат стабільності інтернету Йота ПІСЛЯ

Збільшення швидкості в Speedtest після змін у налаштуваннях мобільного інтернету