Як Дізнатися Збережено Пароль WiFi на Телефоні Android і Поділитися?

Мало хто знає, але в сучасних телефонах на Android є вбудована функція, за допомогою яких можна подивитися пароль від WiFi і поділитися ним з іншими. Почалося все зі смартфонів Xiaomi, а точніше їх оболонки MIUI. Сьогодні ж поділитися паролем WiFi за допомогою QR коду може будь-який власник телефону на Андроїд. Знаєте, як це зазвичай буває, коли-то підключився до бездротової мережі і благополучно забув. Як дізнатися введену раніше і вже збережений пароль?

Способи дізнатися і поділитися введеним раніше в телефон паролем від WiFi роутера

Існує кілька способів дізнатися пароль від wifi за допомогою телефону. Те, який з них вибрати, буде залежати від прав доступу до файлової системи Андроїд на вашому смартфоні. А також від того, який саме пристрій ви хочете підключити до інтернету через роутер.

 • QR код - цей спосіб найпростіший і не вимагає ROOT прав доступу до системних файлів Android
 • Через панель управління роутером - також не вимагає рута, але потрібен буде доступ до панелі налаштувань роутера
 • З файлів Android через додаток - самий універсальний варіант, але вимагає повного доступу до файлів через root

Як поділитися збереженим паролем від WiFi через QR код на Андроїд?

Для того, щоб подивитися збережені попередні ключ від мережі роутера в будь-якому смартфоні на Android є функція поділитися паролем WiFi. Даний спосіб актуальний Зокрема, я буду показувати на прикладі телефону Xiaomi. Запустити її можна в меню «Налаштування - WiFi».

Тут ви побачите виділене ім'я поточного підключення, а під ним напис «Натисніть, щоб поділитися мережею».

Натискаємо на даний пункт - відкриється QR код

Запускаємо на іншому смартфоні сканер і наводимо на код.

До речі, в той же Xiaomi на Андроїд вже є вбудована програма для сканування - знаходиться вона за замовчуванням в папці «Інструменти»

Після сканування на новій сторінці, тиснемо на кнопку «Підключитися до цієї мережі». По суті, для з'єднання з мережею інтернет навіть дізнаватися точний пароль не потрібно.

Якщо у вас не Xiaomi, і ви не знаєте, як відсканувати код з іншого смартфона на Андроїд або з iPhone, то рекомендую прочитати ще одну інструкцію даному сайті. До речі, недавно функція шифрування будь-якого тексту в QR код з'явилася і в додатку ВК - про нього також розповідається в нашій статті.

Як дізнатися збережений пароль підключеного WiFi на телефоні без ROOT прав через роутер?

Якщо на вашому телефоні немає доступу до файлової системи Android в режимі розробника (root-прав), то можна подивитися пароль від мережі wifi з налаштувань самого роутера. Для цього необхідно дізнатися модель вашого маршрутизатора і встановити додаток для роботи з панеллю адміністратора через телефон.

У кожного бренду є своє власне мобільний додаток для входу в настройки.

 • TP-Link Tether - для управління мережею на роутерах ТП-лінк

  поділитися wifi через tether

 • My Keenetic - для зміни пароля wifi на маршрутизаторах Zyxel і Keenetic

  my keenetic wifi мережу

 • Tenda WiFi - для роботи з панеллю керування Тенда

  tenda wifi

 • Mi Wifi - для Xiaomi

  mi wifi

Крім того, потрапити в адмінку будь-якого роутера, в тому числі і для якого може бути відсутня програма, можна через мобільний браузер. Для цього потрібно знати IP адреса і пароль для авторизації. Детально про те, як зайти в налаштування локальної мережі вже розповідалося в статтях - 192.168.1.1 і 192.168.0.1

Як подивитися введений WiFi пароль на смартфоні з ROOT доступом?

Для власників тих смартфонів, на яких вже встановлено ROOT доступ розробника до файлової системи Андроїда, немає нічого простішого, ніж подивитися збережений пароль від wifi мережі. Для цього просто встановлюємо з офіційного магазину Google Play Store безкоштовний додаток WiFi Key Recovery. Воно відразу після запуску покаже всі паролі від бездротових мереж, які вводилися раніше і були збережені на телефоні.

збережені паролі wifi мереж

Відео, як на телефоні подивитися пароль від WiFi з ROOT