Як Роздати WiFi Інтернет з Телефону Android на Комп'ютер або Ноутбук Windows?

В черговий раз вирішив звернутися до питання, як роздати інтернет з телефону або планшета на ноутбук, комп'ютер або інший смартфон по WiFi. Версій прошивок на базі Андроїд зараз величезна кількість, і в кожній з них є така функція, як точка доступу. Але не кожен користувач смартфона Android знає, як налаштувати з нього роздачу мобільного інтернету і поділитися WiFi з ноутбуком або комп'ютером. Сьогодні подивимося, як роздати WiFi, якщо у вас телефон фірми Xiaomi, що працює під управлінням оболонки MIUI.

Як роздати інтернет зі смартфона Android на комп'ютер або ноутбук через точку доступу WiFi?

Для того, щоб роздати інтернет по wifi зі смартфона на інші пристрої, немає необхідності встановлювати якісь додаткові додатки. Поділитися інтернетом можна вбудованими засобами операційної системи Android.

Заходимо в розділ «Налаштування» і відкриваємо пункт «Точка доступу WiFi»

як роздати інтернет з телефону

Тут активуємо перемикач

роздати інтернет по wifi зі смартфона

І переходимо в розділ «Налаштування точки доступу Wi-Fi». За замовчуванням мережу матиме якусь назву, в моєму випадку «Redmi». Але ми можемо задати власне ім'я (SSID), яке будуть бачити інші смартфони, ноутбуки і комп'ютери в списку бездротових мереж для підключення.

В якості захисту залишаємо значення за замовчуванням - «WPA2 PSK». Це найнадійніший на сьогоднішній день протокол шифрування з'єднання. Для роздачі інтернету через WiFi необхідно буде задати восьмизначний пароль для підключення до точки, тобто нашому смартфону Xiaomi на Android.

Цікаве спостереження! За замовчуванням, точка доступу WiFi від смартфона Xiaomi має IP адреса 192.168.43.1. Через це багато користувачів помилково намагаються по ньому зайти в налаштування мережі, і природно, у них це не виходить.

Додатково можна вибрати діапазон частот, на яких буде працювати точка доступу Андроїд (2.4 або 5 GHz)

діапазон wifi android

Як підключитися з комп'ютера або ноутбука до інтернету через телефон Андроїд?

Після цього залишається тільки підключитися з комп'ютера або ноутбука до мережі, яку роздає телефон на Android, і користуватися бездротовим інтернетом.

Тільки треба враховувати, що при даному способі підключення до інтернету будуть витрачатися кошти на рахунку вашого мобільного телефону, або включені в тариф стільникового оператора гігабайти. Для обмеження трафіку можна з налаштувань точки доступу Андроїд на телефоні.

ліміт трафіку інтернет android wifi

Якщо ж у вас смартфон на Android, але не Xiaomi, то прочитайте ще одну нашу статтю про використання смартфона в якості модему.

Відео, як поділитися WiFi і роздати інтернет зі смартфона Android на ноутбук або комп'ютер Windows