Як Налаштувати Бездротовий Дисплей на смартфон Xiaomi Redmi?

Бездротовий дисплей на смартфонах Xiaomi реалізує одну дуже зручну функцію, за допомогою який будь-хто може вивести на екран телевізора, приставки або проектора мультимедіа файли зі свого мобільника. Взагалі, вона присутня у всіх останніх Андроїд, але саме в Xiaomi реалізовано це найбільш зрозумілим способом без необхідності установки додаткових додатків.

Як налаштувати бездротовий дисплей?

Отже, для того, щоб налаштувати трансляцію відео на екрані іншого пристрою з телефону Xiaomi Redmi за допомогою бездротового дисплея, необхідно дотримати кілька умов:

  • Приймач сигналу, тобто той пристрій, що буде відтворювати файли, теж має бути оснащено wifi модулем - бути вбудованим, або зовнішнім адаптером. Або можна підключити той же телевізор через Android TV Box або навіть роутер в режимі клієнта - не важливо. Всі можливі варіанти описані в статті про підключення телевізора до Інтернету по wifi.
  • Обидва девайса - передавач, тобто телефон, і приймач (ТВ, приставка, проектор, планшет або інший смартфон) - повинні бути підключені до одного маршрутизатора і перебувати всередині однієї мережі. Тут головне не переплутати діапазон частот, якщо ваш роутер є дводіапазонним і одночасно роздає кілька SSID на 2.4 і 5 ГГц. Підключитися потрібно саме до одного і того ж вайфай.

Якщо всі ці умови дотримані, то далі робити майже нічого. Запускаємо на ТБ програму для прийому сигналу за стандартом Miracast - найчастіше вона вже встановлена ​​на телевізорі або приставці і так і називається Міракаст, або EZ Mirror, Screen Share або щось типу того. У Samsung воно знаходиться в розділі налаштувань «Мережа» (Network).

Network samsung

Коротше кажучи, необхідно його перевести в режим очікування підключення зі смартфона. Так це виглядає на телевізорі Самсунг:

screen mirror

А ось так - на проекторі

ім'я проектора в мережі

На Android, в тому числі і Xiaomi, бездротової дисплей передається через вбудовану в оболонку програму. Знаходиться вона в розділі «Додаткові настройки - Бездротовий дисплей»

Бездротовий дисплей

Включаємо цю функцію. Якщо ТВ правильно переведений в режим прийому сигналу miracast і обидва пристрої знаходяться в одній мережі, то на дисплеї Xiaomi він відобразиться в списку для підключення - вибираємо його і починаємо трансляцію екрану смартфона.