Поділ Екрану Xiaomi на Телефоні в MIUI 9

Починаючи з дев'ятої версії в оболонці MIUI для Android від компанії Xiaomi з'явилася можливість розділити дисплей смартфона на частини і запустити два додатки на одному екрані одночасно. Ця фішка не є якоюсь новинкою, тому що якщо говорити про девайсах Сяомей, то ще раніше існувала спеціальна стороння програма, за допомогою якої можна було призначити виклик подвійного екрану на одну з кнопок управління.

Два додатки на одному екрані?

Також така функція одночасного запуску двох додатків реалізована в iOS, але працює вона тільки на великих дорогих і продуктивних планшетах Apple.

Дивно, чому не здогадалися так зробити раніше? Адже це буває дуже зручно, коли в одній частині, наприклад, проіграивается відео, а в інший відкритий месенджер повідомлень.

Запуск поділу екрана Xiaomi

Отже, поділ екрану в MIUI 9 на смартфонах Xiaomi. Для того, щоб показати, як запустити два додатки одночасно, я взяв дуже популярний телефончик Redmi 4x. Для виклику функції натискаємо на кнопку «Меню» - в лівому верхньому кутку бачимо посилання «Поділ екрана»

Зверху відкриється зона, в яку потрібно перетягнути одне з уже запущених додатків.

Після цього у верхній частині виявиться обраної програми - залишається заповнити іншою програмою зі списку нижню

Робимо вибір - і ось результат - на одному екрані працює відразу два додатки.

Спочатку екрані розділений на дві рівні частини, але горизонтальним повзунком можна змінити це співвідношення сторін, зробивши ідін з них більше, інший менше.