Перенесення Даних Додатків З Андроїда На Андроїд - Mi Mover Xiaomi

Питання перенесення даних з Андроїда на Андроїд хвилює вже не одну сотню власників смартфонів. І дійсно, при покупці нового телефону сама думка про те, що потрібно буде заново додавати телефони друзів і колег, завантажувати музику, фотографії та інші накопичені за роки використання файли ввергає в пригнічений стан. Але сьогодні в світ високих технологій і загальної синхронізації всього з усім фірма Xiaomi розробила одну класну програму перенесення даних з Android на Android, яка називається Mi Mover. Це логічне продовження вже розглянутого нами раніше додатки Mi Drop. Якщо останній створений для обміну між смартфонами Xiaomi окремими файлами, то Mi Mover призначений для повного перенесення всієї інформації з одного телефону на інший - це дуже зручно при переході зі старого девайса на новий.

При використанні Xiaomi Mi Mover буде проведений не тільки перенесення додатків з телефону на телефон, а й скопійовано абсолютно все - від контактів і файлів до тонких налаштувань операційної системи. Давайте покажу, як це відбувається в реальності.

 1. Підключаємо два Андроїд-смартфона до однієї мережі WiFi
 2. Викачуємо програму з Play Market на обидва телефони

  Перенесення Даних З Андроїда На Андроїд

 3. Запускаємо - на старому смартфоні вибираємо режим «Я відправник», на новому - «Я одержувач»

  Перенесення Даних З andorid На android

  На новому смартфоні згенерує QR код

 4. Його необхідно відсканувати старим телефоном, запущеним в режимі відправника

 5. Після їх сполучення вибираємо на старому смартфоні ті дані, який потрібно перенести

 6. І тиснемо на кнопку «Відправити»

Ось і все - коли перенесення даних з Андроїда на Андроїд завершиться, всі додатки і інша інформація зі старого смартфона Xiaomi виявиться на новому - можна користуватися всіма звичними додатками і настройками.